Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme

Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme

Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme

Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme, Android akıllı telefonlarda Uygulamaları Parmak İziyle Kilitlemek için kullanabileceğiniz başarılı uygulamalar ile karşınızdayız. Kullanıcı dostu bu güzel bileşenler daha makul fiyat etiketleri taşıyan akıllı telefonlara da girmeye başladı.

Telefondaki Uygulamaları Parmak İziyle Kilitleme, esasında bu donanımı uygulamaları parmak iziyle kilitlemek için kullanmak da mümkün. Fakat bu işlem için üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Dilerseniz Android işletim sistemli akıllı telefonlarda uygulamaları parmak iziyle kilitlemek için faydalanabileceğiniz en iyi uygulamalara daha yakından bakalım.

Telefonumdaki Uygulamaları Parmak İziyle Nasıl Kilitleyebilirim ?

Herkesin kendine özel birkaç fotoğraf, video gibi kendimize özel kişisel bilgilerimiz vardır. Peki bunlar bazı kişilerin eline geçerse ne olur ? Yanıt belli aslında, telefonunuz kurcalanır ama bir parmak izi, yüz kilidi koyarsanız uygulama kilitlerini açmak biraz daha zorlaşır ve kayıtlı bir telefon varsa GPS telefonunuzun yerini bulabilirsiniz. İşte o güzel uygulamalara geçebiliriz.

App Lock

App Lock dilediğiniz uygulamaları PIN ve parola ile koruma altına almanızı sağlıyor. Desteklenen Samsung ve Android Marshmallow işletim sistemli cihazlarda parmak izinizi uygulamaları kilitlemek için kullanabiliyorsunuz. Yani Android Marshmallow kurulu ve parmak izi sensörüne sahip cihazlarda bu uygulama ile parmak izinizi kullanarak dilediğiniz uygulamaları güven altına alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Yedeklerimi Nasıl Silebilirim

FingerSecurity

FingerSecurity Android akıllı telefon sahiplerine parmak izleriyle uygulamalarını koruma altına alma olanağı sağlayan ilk araç konumunda. Uygulama ile dilediğiniz uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Kilidi kaldırmak için parmak izi dışında PIN ya da parola da kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın yalnızca parmak izi sensörü içeren cihazlarda çalıştığını belirtelim. Hatta akıllı telefonunuzda parmak izi okuyucu bulunsa dahi bazı kısıtlamalar nedeniyle uygulamanın akıllı telefonunuzu desteklememe ihtimali var.

Telefon Teknik Servis İçin En Doğru Adres

Müşteri memnuniyetini önemseyen teknik servis hizmeti verdiğimiz için cihazları teslim etmeden önce kontrol testlerine tabi tutmaktayız. Yaptığımız işlem ile problemin çözülüp çözülmediğini tespit ettikten sonra eğer problem çözülmüş ise; cihaz sahiplerine cep telefonlarını teslim etmekteyiz. İstanbul cep telefonu teknik servis hizmetimiz kapsamında; cihaz sahiplerinin sadece bize bildirdiği problemlere değil, aynı zamanda cihazın başka bir probleminin olup olmadığına da bakmaktayız. Bu sayede, teknik servis hizmeti aldıktan sonra cihazlarını çok daha uzun süre kullanabilmeleri mümkün olmaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; uygulamaları parmak izi ile kilitleme , uygulamalara parmak izi koyma.