Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir

Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir

Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir

Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir ? Telefonuma virüs bulaşmış ve telefonumda bulunan virüsleri silmek istiyorum. Telefonumdaki virüsleri nasıl kaldırabilirim ve bu makalenin size çözüm olacağını söylerseniz, bu virüslerden sonsuza kadar nasıl kurtulacağız?

Antivirüs Uygulaması Yükleyin ve Telefonu Taratın

Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir, cep telefonunuzdaki virüslerden kurtulmanın ilk yolu, telefonu güvenilir ve tanıdık bir virüsten koruma uygulamasıyla taramaktır. Google Play Store’dan en çok indirilen antivirüs programı ile başlayabiliriz.

Avira Antivirüs

Avira Free Antivirus, ücretsiz antivirüs yazılımı arasında çok saygın bir yere sahiptir. Basit bir kurulumdan sonra otomatik olarak başlayan ve sistem güvenliğinizi sağlayan Avira Free Antivirus, tek bir tıklamayla tüm virüsleri cep telefonunuzdan kaldırır.

Dr.Safety

Antivirüs programı, cep telefonunuzu virüslere ve casus yazılımlara karşı korumanın yanı sıra, dünya çapında günde 250 milyon tehdit tespit ediyor. Facebook, hesabınızın güvenliğini artırmak için bazı önlemler almış olsa da, virüslerden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

ESET Mobile Security

% 99.7 tespit oranı ile mükemmel anti virüs koruması sağlayan bu uygulamanın tek dezavantajı, 30 günlük deneme süresinden sonra ücret ödenmesidir. İstenmeyen uygulama algılama özelliğiyle, bilginiz olmadan kısa mesaj gönderen uygulamaları veya faturanızı şişiren arama numaralarını görebilirsiniz. Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği ile çalınan cihazınıza uzaktan müdahale edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Fabrika Ayarlarına Döndürme

Kaspersky

Kaspersky, bilgisayarlardan çok daha savunmasız olabilecek telefonları ve tabletleri korumak için gereken virüsten koruma programlarından biridir. Diğer anti virüs uygulamalarının aksine, arka planda çalışır ve özel mesajlarınıza, fotoğraflarınıza ve daha fazlasına erişmek için gizli bir kod eklemenizi sağlar. Virüslerden kurtulmaya çalışmanız gereken uygulamalardan biri.

Telefondaki Uygulamayı Kaldırmak

Cep telefonunuz indirdiğiniz son uygulamadan sonra garipleşmeye başladıysa, şüpheli uygulamayı kaldırmak yeterli olabilir. Uygulamayı Ayarlar>Uygulamalar silebilirsiniz.

Telefonu Sıfırlamak

Telefonunuzu Ayarlar> Yedekle ve Sıfırla> Fabrika verilerine sıfırla uygulayarak sıfırlayabilirsiniz. Ancak bu işlem, donanımdan sıfırlama gibi tüm kişisel verilerinizi de silecektir. İşleme başlamadan önce tüm kişisel verilerinizi yedeklemeniz gerekir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonda virüs nasıl temizlenir resimli anlatım , android telefonda virüs nasıl temizlenir
telefona bulaşan virüs nasıl temizlenir , telefona virüs bulaşırsa nasıl temizlenir , telefona bulaşan virüs nasıl temizlenir iphone , telefona giren virüs nasıl temizlenir , android telefona bulaşan virüs nasıl temizlenir , telefondaki virüs temizleme, telefondaki virüsü nasıl temizlerim, telefondaki virüsü temizle.