Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir

Telefondan-Toplu-Sms-Nasil-Gonderilir

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir ,WhatsApp ve sms üzerinden mesajlarını toplu olarak atmak isteyenler bunun nasıl olacağını merak ediyor ve ‘Toplu mesaj nasıl gönderilir, toplu mesaj nasıl gönderilir’ sorusunun cevaplarını arıyor. İşte toplu mesajlaşmanın cevabı…

Toplu mesaj atma, toplu mesaj nasıl atılır, WhatsApp toplu mesaj atma nasıl yapılır, toplu SMS nasıl atılır sıkça aratılmaya başlandı. En uygun en anlamlı normal zaman mesajını hazırlayan vatandaşlar, toplu mesaj atmanın yollarını aramaya başladı. İşte whatsapp ve SMS için toplu mesaj atma yöntemleri…

Whatsapp Toplu Mesaj Atma

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir ,Toplu mesaj listesi özelliği ile aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderebilirsiniz. Toplu mesaj listeleri, sürekli olarak toplu mesaj gönderebileceğiniz kişilerin kayıtlı listeleridir. Bu şekilde, bir mesaj göndermek istediğinizde aynı kişileri tekrar seçmenize gerek kalmaz.

Toplu Mesaj Listesi Oluşturma

 • WhatsApp açın.
 • Sohbetler ekranının üst kısmındaki toplu mesaj listelerine dokunun.
 • Toplu mesaj listeleri ekranının altındaki yeni listeye dokunun.
 • Eklemek istediğiniz kişileri arayın veya seçin.
 • Oluştur dokunun.

Bu seçeneğe dokunulduğunda yeni bir toplu mesaj listesi oluşturulur. Toplu mesaj listesine gönderdiğiniz mesajlar, listede bulunan ve sizi telefonlarındaki Kişiler kaydeden tüm alıcılara gönderilir. Alıcılar bu mesajı normal bir mesaj olarak alır. Ve cevap verdiklerinde, mesaj Sohbetler ekranınızda normal bir mesaj olarak görünür. Gönderdikleri yanıt, toplu mesaj listesindeki diğer alıcılara gönderilmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone’da Telefon Meşgulken Arayanı Görmek

Toplu Mesaj Listelerini Düzenleme

 • Toplu mesaj listelerinizi açın.
 • Düzenlemek istediğiniz listenin yanındaki “i” simgesine dokunun.
 • Bilgi listesi ekranından aşağıdakileri yapabilirsiniz:
 • Toplu mesaj listenizin adını değiştirebilirsiniz.
 • Düzenleme listesi … öğesine dokunarak alıcı ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Toplu Mesaj Listelerini Silme

 • Sohbetler ekranının üst kısmındaki toplu mesaj Listeleri düğmesine dokunun.
 • Silmek istediğiniz toplu mesaj listesine sola ilerleyin.
 • Sil’e dokunun.
 • Alternatif olarak, önce Düzenle’ye, ardından da silmek istediğiniz listenin yanındaki “-” simgesine> Sil’e dokunun.

Toplu Sms Atma

İletişim makinesi kullanıcıları, toplu mesajlaşma ve telekomünikasyon hizmetlerini kullandıkları için her zaman GSM verilerine ihtiyaç duyar. Şirketler yetkili verilerini iletişimci kılavuzuna yükleyebilir veya Excel’den toplu mesajlar gönderebilir. Son zamanlarda iletişim makinesi adres defteri hakkında sık sorulan sorular; “Telefonumdaki Kişilerimi iletişim makinesi adres defterine nasıl yüklerim?” Ve “Cep telefonunda bulunan GSM numaralarına bireysel SMS göndermek yerine toplu olarak nasıl SMS gönderebilirim?” Soruları.
Cevap şudur: telefon numarası defterinizi dışa aktarın. Aktarılan dosyayı Communicator yükleyin.

1. Telefon Numarası Rehberinizi Dışa Aktarın (Dosya .vcf formatında dışa aktarılır.)

Bu süreç, android ve iOS işletim sistemlerinde farklı şekillerde uygulanmaktadır. Android cihazlar için kişileri telefonunuzdan kolayca dışa aktarmak mümkündür. Yapmanız gereken, kişileri girdikten sonra seçeneklerden İçe / Dışa Aktar’ı seçmektir. Tüm kişileriniz. Vcf formatı dosya yöneticinize veya paylaştığınız uygulamaya dahil edilecektir. Kitap dışa aktarma özelliği Android telefonunuzda mevcut değilse ve bahsettiğimiz bu işlemleri yapamıyorsanız, alternatif olarak rehberiniz Kişiler VCF gibi .e dönüştürme yapmanıza olanak tanıyan mobil uygulamalardan yararlanabilirsiniz. vcf biçimi. Rehberiniz. Vcf formatına getirdikten sonra, artık dosyayı bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. iOS cihazlar için oldukça kolay ancak farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Kişileri dışa aktarma adımları şu şekildedir: bilgisayardan iCloud hesabınızda oturum açın, Kişiler seçin, Tüm Kişiler seçin ve vCard’ı Dışa Aktar’ı seçin. Tüm bu adımlardan sonra kişiler otomatik olarak bilgisayarınıza. Vcf formatında indirilir.

2. .vcf Formatındaki Dosyayı İletişim Makinesi Aktarın.

 • İletişim makinesine girdikten sonra bilgisayara. Vcf formatında indirilen kişiler aşağıdaki adımlar kullanılarak indirilebilir;
 • Adres defterini seçin
 • Kişi aktarımını seçin
 • Görünen “Dosya Seç” seçeneğini seçin (bilgisayardan dosya seç otomatik olarak açılır)
 • Select yüklemek ve kişi dosyasını vcf biçiminde yüklemek istiyorsunuz
 • Son olarak, dosyayı yükledikten sonra, kişilerinizi mevcut bir gruba mı ekleyeceğinize, dosya için yeni bir grup mu oluşturacağınıza veya herhangi bir grup oluşturmadan onları doğrudan kişiler listesine mi ekleyeceğinize karar verin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;telefondan toplu mesaj nasıl gönderilir , akıllı telefondan toplu mesaj nasıl gönderilir
iphone telefonda toplu mesaj nasıl gönderilir , apple telefonda toplu mesaj nasıl gönderilir , telefondan toplu mesaj nasıl atılır , telefondan toplu sms gönderme , android telefondan toplu sms gönderme , toplu sms nasıl gönderilir , sms nasıl gönderilir , telefondan telefona sms gönderme , cep telefonundan toplu sms gönderme , cep telefonundan toplu mesaj nasıl gönderilir , huawei toplu sms nasıl gönderilir , samsung telefondan toplu mesaj nasıl gönderilir.