telefondan-toplu-sms-nasil-gonderilir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 0 Yorum / 714 Görüntülenme

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir ,WhatsApp ve sms üzerinden mesajlarını toplu olarak atmak isteyenler bunun nasıl olacağını merak ediyor ve ‘Toplu mesaj nasıl gönderilir, toplu mesaj nasıl gönderilir’ sorusunun cevaplarını arıyor. İşte toplu mesajlaşmanın cevabı…

Toplu mesaj atma, toplu mesaj nasıl atılır, whatsapp’tan toplu mesaj atma nasıl yapılır, toplu SMS nasıl atılır sıkça aratılmaya başlandı. En uygun en anlamlı normal zaman mesajını hazırlayan vatandaşlar, toplu mesaj atmanın yollarını aramaya başladı. İşte whatsapp ve SMS için toplu mesaj atma yöntemleri…

Whatsapp Toplu Mesaj Atma

Telefondan Toplu SMS Nasıl Gönderilir ,Toplu mesaj listesi özelliği ile aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderebilirsiniz. Toplu mesaj listeleri, sürekli olarak toplu mesaj gönderebileceğiniz kişilerin kayıtlı listeleridir. Bu şekilde, bir mesaj göndermek istediğinizde aynı kişileri tekrar seçmenize gerek kalmaz.

Toplu Mesaj Listesi Oluşturma

 • WhatsApp’ı açın.
 • Sohbetler ekranının üst kısmındaki toplu mesaj listelerine dokunun.
 • Toplu mesaj listeleri ekranının altındaki yeni listeye dokunun.
 • Eklemek istediğiniz kişileri arayın veya seçin.
 • Oluştur’a dokunun.

Bu seçeneğe dokunulduğunda yeni bir toplu mesaj listesi oluşturulur. Toplu mesaj listesine gönderdiğiniz mesajlar, listede bulunan ve sizi telefonlarındaki Kişiler’e kaydeden tüm alıcılara gönderilir. Alıcılar bu mesajı normal bir mesaj olarak alır. Ve cevap verdiklerinde, mesaj Sohbetler ekranınızda normal bir mesaj olarak görünür. Gönderdikleri yanıt, toplu mesaj listesindeki diğer alıcılara gönderilmez.

Toplu Mesaj Listelerini Düzenleme

 • Toplu mesaj listelerinizi açın.
 • Düzenlemek istediğiniz listenin yanındaki “i” simgesine dokunun.
 • Bilgi listesi ekranından aşağıdakileri yapabilirsiniz:
 • Toplu mesaj listenizin adını değiştirebilirsiniz.
 • Düzenleme listesi … öğesine dokunarak alıcı ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Toplu Mesaj Listelerini Silme

 • Sohbetler ekranının üst kısmındaki toplu mesaj Listeleri düğmesine dokunun.
 • Silmek istediğiniz toplu mesaj listesine sola ilerleyin.
 • Sil’e dokunun.
 • Alternatif olarak, önce Düzenle’ye, ardından da silmek istediğiniz listenin yanındaki “-” simgesine> Sil’e dokunun.

Toplu Sms Atma

İletişim makinesi kullanıcıları, toplu mesajlaşma ve telekomünikasyon hizmetlerini kullandıkları için her zaman GSM verilerine ihtiyaç duyar. Şirketler yetkili verilerini iletişimci kılavuzuna yükleyebilir veya Excel’den toplu mesajlar gönderebilir. Son zamanlarda iletişim makinesi adres defteri hakkında sık sorulan sorular; “Telefonumdaki Kişilerimi iletişim makinesi adres defterine nasıl yüklerim?” Ve “Cep telefonunda bulunan GSM numaralarına bireysel SMS göndermek yerine toplu olarak nasıl SMS gönderebilirim?” Soruları.
Cevap şudur: telefon numarası defterinizi dışa aktarın. Aktarılan dosyayı Communicator’a yükleyin.

Android Şarja Takınca Konuşma

1. Telefon Numarası Rehberinizi Dışa Aktarın (Dosya .vcf formatında dışa aktarılır.)

Bu süreç, android ve iOS işletim sistemlerinde farklı şekillerde uygulanmaktadır. Android cihazlar için kişileri telefonunuzdan kolayca dışa aktarmak mümkündür. Yapmanız gereken, kişileri girdikten sonra seçeneklerden İçe / Dışa Aktar’ı seçmektir. Tüm kişileriniz. Vcf formatı dosya yöneticinize veya paylaştığınız uygulamaya dahil edilecektir. Kitap dışa aktarma özelliği Android telefonunuzda mevcut değilse ve bahsettiğimiz bu işlemleri yapamıyorsanız, alternatif olarak rehberiniz Kişiler VCF gibi .e dönüştürme yapmanıza olanak tanıyan mobil uygulamalardan yararlanabilirsiniz. vcf biçimi. Rehberiniz. Vcf formatına getirdikten sonra, artık dosyayı bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. iOS cihazlar için oldukça kolay ancak farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Kişileri dışa aktarma adımları şu şekildedir: bilgisayardan iCloud hesabınızda oturum açın, Kişiler’i seçin, Tüm Kişiler’i seçin ve vCard’ı Dışa Aktar’ı seçin. Tüm bu adımlardan sonra kişiler otomatik olarak bilgisayarınıza. Vcf formatında indirilir.

2. .vcf Formatındaki Dosyayı İletişim Makinesi’ne Aktarın.

 • İletişim makinesine girdikten sonra bilgisayara. Vcf formatında indirilen kişiler aşağıdaki adımlar kullanılarak indirilebilir;
 • Adres defterini seçin
 • Kişi aktarımını seçin
 • Görünen “Dosya Seç” seçeneğini seçin (bilgisayardan dosya seç otomatik olarak açılır)
 • Select’i yüklemek ve kişi dosyasını vcf biçiminde yüklemek istiyorsunuz
 • Son olarak, dosyayı yükledikten sonra, kişilerinizi mevcut bir gruba mı ekleyeceğinize, dosya için yeni bir grup mu oluşturacağınıza veya herhangi bir grup oluşturmadan onları doğrudan kişiler listesine mi ekleyeceğinize karar verin.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy J7 Prime 2 Ekran Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz;

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir