/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 6 Yorum / 1894 Görüntülenme

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor, YouTube’da bir video izlerken, video ekranı yeşil görünüyor, ancak ses çalmaya devam ediyor. Bu nasıl düzeltilebilir? ‘ Video oynatırken sıklıkla yeşil bir ekran görüyorum. Mozilla Firefox kullanıyorum. Telefon güncelleme veya tarayıcı sorunu nedeniyle mi? Videolardaki yeşil ekranı düzeltebilir miyim?

Tarayıcıdaki videoları izlerken yeşil ekran sizi rahatsız mı ediyor ?  Video oynatma sorunu web tarayıcısını çözmek için kalıcı bir düzeltme mi arıyorsunuz?  videolarda yeşil ekran sorununu nasıl çözebileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyun.

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor %100 Çözüm

Bir videoyu izlemeye çalışırken yeşil ekranın ani görünmesi can sıkıcıdır. Video oynatımı sorununun kesin bir nedeni yoktur. Bilgisayarınızın düşük donanım performansı, eski grafik sürücüleri veya oynatmaya çalıştığınız yüksek kaliteli videoları desteklemeyen flash player sorunuyla ilgili olabilir.

telefondan film izlerken ekran yeşil oluyor

Video oynatma sorununu gidermek için, zorlu sorun giderme yöntemlerine geçmeden önce, aşağıda verilen basit geçici çözümleri deneyin. Bunlar geçici çözümdür , ancak çoğu zaman, herhangi bir videoyu izlemek için acele ettiğinizde faydalı oluyor.

Youtube’de Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor Sorunu

 • Videoları başka bir tarayıcıda oynatın,
 • Videolarınızı izlerken diğer tüm tarayıcı sekmelerini ve pencerelerini kapatın,
 • Telefonunuzdaki çerezleri ve geçici dosyaları silin,

instagram yeşil ekran sorunu

 • Tarayıcı önbelleği verilerini silin,
 • Tarayıcınızı güncelleyin. Videoları görüntülemek için Chrome, Mozilla veya Internet Explorer kullanıyorsanız, sürümünün en son sürüm olduğundan emin olun.
 • Telefonunuzu yeniden başlatın.
Telefon Yazılım Güncellemesi

Videolarda Yeşil Ekran Sorununu Çözmenin Etkili Yolları

Video oynatma sorunu çoğunlukla telefonunuzdaki donanım ve grafik sürücülerle ilgili olduğundan, daha fazla sorun giderme yöntemleri bunları düzeltmeyi içerir.

 1. Telefonunuzu Güncelleyin.
 2. Facebook, Netflix, İnstagram vb. uygulamalarınızı güncelleyin.
 3. Telefonunuza RESET ATIN.

Dolayısıyla, yukarıdaki saldırılar çalışmadığında ve YouTube’un yeşil ekranını almaya devam ettiğinizde ve Facebook, Netflix veya Instagram videolarınızda aynısını yaptığınızda, sorunu çözmek için aşağıdaki yöntemleri uygulayın:

İnstagram Story (Hikaye) İzlerken Yeşil Ekran Sorunu

Instagram’da Hikayeme video atınca görüntüde yeşil çizgiler oluşuyor. Aynı şey Boomerang olarak attığınızda bile vardır. Facebook’ta veya WhatsApp’ta Hikayeler bölümünde böyle bir sorun olmayabilir, yani görüntü bozulmuyor olabilir. Genellikle bu sorun İnstagram’da karşılaşmış olabilirsiniz.

 1. Ayarlar
 2. Uygulamalar
 3. Instagram
 4. Ön Belleği Temizle

Sanırım bu sorun telefonunuzun Android sürümü ile ilgli. Maalesef telefonum kitkattan sonra güncelleme almadı. Root atma gibi bir şansım da yok. Sizce bu sorunu düzeltme gibi bir imkanım var mı?

Başka Tarayıcı Kullanın

Yukarıdaki tüm seçenekleri denedikten sonra halen Yeşil Ekran sorunu devam ediyorsa farklı tarayıcı indirip onu deneyin aşağıdaki verdiğimiz fotoğrafa tıklayıp indirebilirsiniz.

puffin web browser

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor telefonda video izlerken yeşil ekran sorunu, android telefonlarda yeşil ekran sorunu, instagram yeşil ekran sorunu, casper via e2 yeşil ekran sorunu, whatsapp durum video yeşil ekran, casper via e2 yeşil ekran çözümü, windows 10 filmler ve tv yeşil ekran, gom player yeşil ekran, instagram video çekerken yeşil çizgi, instagram hikayede yeşil çizgi, instagram hikaye yeşil çizgi, instagram story yeşil çizgi, instagram hikaye kenarı yeşil, instagram video yeşil çizgi, instagram yesil ekran, instagram story yeşil halka

6 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; KRONİK BİR SORUN İŞLEMCİDEN KAYNAKLANIYOR YETKİLİ SERVİSE GÖTÜRMENİZ GEREKİYOR CİHAZINIZI

 • FATİH

  Merhabalar bende de j6 2018 var diğer arkadaslardaki sorunun aynısı bende de var instagramda veya whatsapp ta video izlerken videolar yeşil oluyor instagramdaki her videoda olmuyor ama bir cogunda oluyor

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN BAKILMASI GEREKİYOR CİHAZINIZA

 • Hüseyin

  Bende J6 2018 Kullanıyorum resad beyin yaşadığı problemi güncellemeden sonra ben de yaşamaya başladım. Bence yazılım hatası.

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN TEKNİK SERVİSTEKİ ARKADAŞLARIMIZIN GÖRMESİ GEREKİYOR CİHAZINIZI

 • Resad

  Hocam benim telefon j6 2018 android 10 guncellemeden bir kaç gun sonra instagram ve watchaptan videolar izlerken yesil font oluyo videoyu izleye biliyorum ama yešil 1 fontla.instagramdada ayni sekilde.bana yardimci olursaniz çok sevinirim

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir