Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor

Telefondan Video Izlerken Ekran Yesil Oluyor

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor, YouTube’da bir video izlerken, video ekranı yeşil görünüyor, ancak ses çalmaya devam ediyor. Bu nasıl düzeltilebilir? ‘ Video oynatırken sıklıkla yeşil bir ekran görüyorum. Mozilla Firefox kullanıyorum. Telefon güncelleme veya tarayıcı sorunu nedeniyle mi? Videolardaki yeşil ekranı düzeltebilir miyim?

Tarayıcıdaki videoları izlerken yeşil ekran sizi rahatsız mı ediyor ?  Video oynatma sorunu web tarayıcısını çözmek için kalıcı bir düzeltme mi arıyorsunuz?  videolarda yeşil ekran sorununu nasıl çözebileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyun.

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor %100 Çözüm

Bir videoyu izlemeye çalışırken yeşil ekranın ani görünmesi can sıkıcıdır. Video oynatımı sorununun kesin bir nedeni yoktur. Bilgisayarınızın düşük donanım performansı, eski grafik sürücüleri veya oynatmaya çalıştığınız yüksek kaliteli videoları desteklemeyen flash player sorunuyla ilgili olabilir.

Video oynatma sorununu gidermek için, zorlu sorun giderme yöntemlerine geçmeden önce, aşağıda verilen basit geçici çözümleri deneyin. Bunlar geçici çözümdür , ancak çoğu zaman, herhangi bir videoyu izlemek için acele ettiğinizde faydalı oluyor.

Youtube’de Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor Sorunu

 • Videoları başka bir tarayıcıda oynatın,
 • Videolarınızı izlerken diğer tüm tarayıcı sekmelerini ve pencerelerini kapatın,
 • Telefonunuzdaki çerezleri ve geçici dosyaları silin,
 • Tarayıcı önbelleği verilerini silin,
 • Tarayıcınızı güncelleyin. Videoları görüntülemek için Chrome, Mozilla veya Internet Explorer kullanıyorsanız, sürümünün en son sürüm olduğundan emin olun.
 • Telefonunuzu yeniden başlatın.

İlginizi Çekebilir: iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor

Videolarda Yeşil Ekran Sorununu Çözmenin Etkili Yolları

Video oynatma sorunu çoğunlukla telefonunuzdaki donanım ve grafik sürücülerle ilgili olduğundan, daha fazla sorun giderme yöntemleri bunları düzeltmeyi içerir.

 1. Telefonunuzu Güncelleyin.
 2. Facebook, Netflix, İnstagram vb. uygulamalarınızı güncelleyin.
 3. Telefonunuza RESET ATIN.

Dolayısıyla, yukarıdaki saldırılar çalışmadığında ve YouTube’un yeşil ekranını almaya devam ettiğinizde ve Facebook, Netflix veya Instagram videolarınızda aynısını yaptığınızda, sorunu çözmek için aşağıdaki yöntemleri uygulayın:

İnstagram Story (Hikaye) İzlerken Yeşil Ekran Sorunu

Instagram’da Hikayeme video atınca görüntüde yeşil çizgiler oluşuyor. Aynı şey Boomerang olarak attığınızda bile vardır. Facebook’ta veya WhatsApp’ta Hikayeler bölümünde böyle bir sorun olmayabilir, yani görüntü bozulmuyor olabilir. Genellikle bu sorun İnstagram’da karşılaşmış olabilirsiniz.

 1. Ayarlar
 2. Uygulamalar
 3. Instagram
 4. Ön Belleği Temizle

Sanırım bu sorun telefonunuzun Android sürümü ile ilgli. Maalesef telefonum kitkattan sonra güncelleme almadı. Root atma gibi bir şansım da yok. Sizce bu sorunu düzeltme gibi bir imkanım var mı?

Başka Tarayıcı Kullanın

Yukarıdaki tüm seçenekleri denedikten sonra halen Yeşil Ekran sorunu devam ediyorsa farklı tarayıcı indirip onu deneyin aşağıdaki verdiğimiz fotoğrafa tıklayıp indirebilirsiniz.

Puffin Web Browser

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor telefonda video izlerken yeşil ekran sorunu, android telefonlarda yeşil ekran sorunu, instagram yeşil ekran sorunu, casper via e2 yeşil ekran sorunu, whatsapp durum video yeşil ekran, casper via e2 yeşil ekran çözümü, windows 10 filmler ve tv yeşil ekran, gom player yeşil ekran, instagram video çekerken yeşil çizgi, instagram hikayede yeşil çizgi, instagram hikaye yeşil çizgi, instagram story yeşil çizgi, instagram hikaye kenarı yeşil, instagram video yeşil çizgi, instagram yesil ekran, instagram story yeşil halka