Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefondan Youtube’a Giremiyorum

Telefondan Youtube’a Giremiyorum

Telefondan-Youtubea-Giremiyorum

Telefondan Youtube’a Giremiyorum, Youtube açılmama sorunu genellikle İnternet erişim sorunları olduğunda ortaya çıkar. Bazı zamanlar Google, en popüler video paylaşım sitesi olan Youtube’un neden YouTube sunucularını güncellediği için açılmadığını merak ediyor.

Google tarafından geliştirilen ve artık dünyanın en büyük video içerik platformu olan Youtube’un neden açılmaması önemli bir konuya sahip. Farklı alanlarda hem eğitici hem de komik videolar içeren platformda artık canlı yayınlar da yapılıyor. Bu durumda web sitesinde çok fazla yoğunlaşma olduğunu ve bazı teknik aksaklıkların yaşanabileceğini söyleyebiliriz.

Artık Youtube platformuna hem İnternet Tarayıcınız hem de akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz Youtube uygulaması ile kolayca erişebilirsiniz. Ancak zaman zaman her iki platformda da sorunlar ortaya çıkıyor ve Youtube’un neden açılmadığı konusunda Google üzerinden milyonlarca arama yapılıyor.

Youtube Neden Açılmıyor?

YouTube açmada sorun yaşıyorsanız veya YouTube giremiyorsanız, yapmanız gerekenleri sırayla yazdık. Lütfen şimdi sırayla aşağıdaki talimatları uygulayın;

  1. Telefonu kapatın ve tekrar açın.,
  2. Başka bir telefon dene,
  3. İnternet ağını değiştirin,
  4. Youtube’u tarayıcı üzerinden açmayı deneyin,
  5. VPN uygulamasını kullanın,
  6. Önbelleği ve verileri YouTube ayarlarından silin,
  7. YouTube güncellemelerini uygulama ayarlarından kaldırın.

500 internal Server Error

Telefondan Youtube’a Giremiyorum , Genel olarak baktığımızda Youtube’un neden açılmadığına dair araştırmanın “500 dahili sunucu hatası” hatası sonrasında ortaya çıktığından bahsediliyor. Hem uygulama hem de web sitesi üzerinden YouTube giriş yaptığınızda böyle bir sorunla karşılaşırsanız, beklemeniz yeterlidir. Bu hata doğrudan Youtube sunucu sisteminden kaynaklanmaktadır. Ancak sorunun ne zaman çözüleceği ise tamamen belirsiz. Ancak birçok platformdan defalarca karşımıza çıkan bu sorunun en fazla 30 dakika içerisinde çözüldüğü duyurulmuştur.

İlginizi Çekebilir: Root Hakkında Her Şey Root Nasıl Atılır Nasıl Kaldırılır

500-Error-Sorunu

 

İnternet Bağlantı Sorunu

YouTube’a akıllı telefonunuzdan erişmekte zorluk yaşıyorsanız, önce İnternet ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Hala mobil veri veya Wi-Fi üzerinden bağlantılarla ilgili sorun yaşıyorsanız İnternet erişimini kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz.

Sorun devam ederse ve Wi-Fi aracılığıyla alıyorsanız, modeminizi yeniden başlatmak sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Çünkü modem ile bağlandığınız pot, bazı durumlarda İnternet erişiminizi engelleyebilir veya zor bağlantı kurabilir. Bu durumlarda modemi kapatıp en az 10 saniye bekledikten sonra tekrar açarsanız, bağlantı farklı bir pot üzerinden yapılacak ve problem muhtemelen çözülecektir.

Youtube Güncellemeleri Kontrol Edin

İnsanların Youtube’un neden açılmadığıyla ilgili telefon güncellemelerini takip etmelerini de öneririz. Bunun nedeni, Youtube uygulamasının sistem tarafından zaman zaman otomatik olarak güncellenmelidir. Ancak, cep telefonunuz otomatik güncellemelere kapalıysa, güncellemeleri manüel olarak onaylamanız gerekir.

Google Play Store giriş yaparak mevcut bir güncellemeye göz atın. Youtube’da güncelleme ihtiyacı varsa doğrudan güncelleme yapabilirsiniz. Youtube güncellemelerinin boyutu kesinlikle fazla değil. Bu nedenle herhangi bir problem yaşamadan operasyonu yapabilirsiniz. Bu güncellemeler, Wi-Fi ağı olmasa bile mobil veriler kullanılarak yapılabilir.

Youtube sadece yetişkinler için değil çocuklar için de çok kullanışlıdır. Eğitim videolarının bir arada bulunduğu Youtube platformuna erişimde zorluk yaşıyorsanız bu yöntemleri uygulayabilirsiniz. Telefon veya tablette güncellemeleri otomatik olarak kontrol et seçeneğini kullanmanızı öneririz.

Tüm bunlara rağmen Youtube’un hala açılmıyorsa, bu herkesin sunucularındaki güncelleme nedeniyle erişim sorunları yaşadığı anlamına geliyor. Tek seçeneğiniz, Google sunucularında yapılan güncellemelerin bitmesini beklemektir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;telefondan youtube giremiyorum iphone , telefondan youtube neden giremiyorum
youtube a giremiyorum telefon , telefondan youtube bağlanma , youtube ye giremiyorum telefondan , telefondan youtube açılmıyor , telefondan youtube ye giremiyorum , telefondan youtube bağlanma.