Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok, günümüzde, akıllı telefonlar büyüdükçe ve telefonlarda ve hatta kavisli ekranlı telefonlarda bile bir çerçeve olmadan tam ekran, bir cep telefonu için en önemli nokta bu ekran. Tabii ki, bu ekranlar kullananların en çok sorunla karşılaştıkları yerlerdir.

Aslen, probleminin sebebinin çoğunluğu kullanıcı kaynaklı. Ekran telefonun büyük bir kısmını kapladığı için, artık çok az veya hiç çerçeveler, kavisli, eski telefon daha teknolojik iyi görüntü karşın en minik bir darbe arıza kırılmasına niçin olur daha dayanıklıdır.

Doğal ki telefonun amiral gemisi olarak günümüzde 5000-6000 TL’ye yüksek fiyatlar sebebiyle ekranın kalitesini buluyor. Telefonu bıraktığımızda, ekranın en duyarlı nokta ve en büyük ayak izi olan hasarlı olması muhtemeldir.

Ekranda çatlama ve çatlama, özellikle Samsung modellerinde yaygındır, ancak aygıt çalışıyor olsa bile, ekran kırılmış ve çatlamış olsa bile, görüntü görünmez. Cihazınızın bildirim LEDaçık, aramalar geliyor, sesler çıkıyor, ancak herhangi bir görüntü görüntülemenin bir yolu yok.

Bunun için 2 sebep var. Bunlardan birinin olasılığı çok düşükse, anakarta bağlı ekran flexi yerinden oynatılabilir veya taşınabilir, bu nedenle cihaz çalışır sadece ekran çalışmaz çünkü görüntü alamazsınız. Ekran flexi muntazam bir şekilde tekrar takıldığında ekran ve dokunma işlevi geri yüklenir. Ekran flex çıkış durumu çoğu zaman ekran değiştirildiğinde karşılaşılır. Sonraki süreçte dikkatsizlik sebebiyle yada flexin tam oturması nedeniyle ekranın kalitesi yerinden edilebilir.

Sadece en yaygın durum iç ekranın kopmasıdır. Cihaza dışarıdan bakmış olduğunuzda herhangi bir kırık veya herhangi bir gerginlik Göremezsiniz, ancak LCD ekranın içindeki anlık basınç kırılır. Bu telefonun üstünde otururken, sert bir vuruş olabilir. İç ekran kırılmadan önce yukarıdaki camın kırılmasına gerek kalmamıştır. Dahili ekranda ince tüylü bir çizgi var ise, dahili ekranınız kırılır. İç ekranı ışığa tutarak ona bakıp bakmadığınızı anlayabilirsiniz. Çözüm yeni modellerde tam ekran değişiklik yapma ile mümkündür. Samsung aletiniz çalışıyorsa sadece resim yoksa, ekranı değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon Yere Düştü Görüntü Yok

Ekrana Görüntü Gelmiyor Sebebi Nedir

 • Telefonun ekran çipi ile ilgili problem,
 • Ekrana güç yok,
 • Ekrana görüntü aktarımı sağlayan Rom dosyası çalışmıyor
 • Ekran filmi kırık veya çizik
 • Ucuz satın almış olduğunuz telefonun ekran donanımı sona erer
 • Ekran kartı, telefon sürümünün güncellenmesi sebebiyle bu sürümü kaldıramaz
 • Telefona giren su şeklinde sorunlardan kaynaklanabilir.

Ekrana Görüntü Gelmiyor Sorunu Çözümü

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok, Sorunun belirlenmesi çözümün yarısıdır. Telefonun bir ekran kartından kaynaklandığını düşünüyorsanız; telefonu biçimlendirin, grafik kartı sürücüsü hatalarını düzelten programlardan yararlanabilirsiniz. Önyükleme yapmayı biliyorsanız, telefonun ayarlarını yine biçimlendirebilirsiniz. Ekranın güç olmadığını düşünüyorsanız, muhtemelen tozdan kaynaklanır yada ekran kartı hasar görür.

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok

Bu telefon hizmet için en iyisi. Çünkü telefonu açmak başka sorunlara neden olabilir. Telefon su ile temas halinde ise, korkmak zorunda değilsiniz. Hemen telefonu kapatın ve 24 saat ile 48 saat boyunca pirinç kavanozunda bırakın. Bu devrelerden nemi kaldırır ve telefon tekrar çalışmasını sağlar. Kırık, kırık ekran filminin niçin olduğu sorunlar için, ekranın herhangi bir telefon hizmetinden yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Ekran Değişimi

Cep Hastanesi imzalı Ekran Değişimi Garanti Belgesi Verir. Ekran onarımı, akıllı telefon ekranını elinde tutan Türkiye’nin rekorunda değişiklikler ve bu rekorun videolar olması gerekir, her ikisi de Apple teknisyenimiz tarafınca özel cihazınız için tasarlanmış kayıtlı uzman ve deneyimli ekipmanlarla fotoğraflar kullanılarak yapılır.

Ekran değişiklik yapma, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan eksiksiz bir ürün olarak kullanılır. Ekran Değişikliği yapma süresi 30 dakikadır. Teknik servisimize gelirseniz ve 3 (üç) iş günü 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda.

 • Bilgileriniz (Notlar, uygulamalar, galeri, video, fotoğraf vb.)) Ekran değişiminden sonrasında asla silinmeyecek. Her şeyi olduğu benzer biçimde kalır. Ekran, anahtarın kilidini açmadan bile değişmiş olur.
 • Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet, ekran parlaklığı / çözünürlüğü. İlk gün performansından basar.

Ekran değiştirme derhal sonra 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı hazırlanır ve size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde APPLE teknisyenleri, ekranla ilgili kullanıcı hatası (ekran kırılması, sıvı temas, ön cam çatlaması vb.) hariç, güvence süresi boyunca oluşabilecek teknik sorunları çözebilir.).

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Samsung telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor , Telefon ekran ışığı yanıyor ama görüntü gelmiyor , Telefonda ses var görüntü yok ne yapmalıyım , Telefon düştü ekran siyah , Dokunmatik çalışıyor ama ekran yok , iPhone 7 çalışıyor ama ekran yok , iPhone ses var Görüntü yok , LG telefon açılıyor ama ekran gelmiyor.