Telefonum Kendi Kendine Titriyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 235 Görüntülenme

Telefonum Kendi Kendine Titriyor

Telefonum Kendi Kendine Titriyor ,Telefonun kendi kendine titreyen problemi, iPhone’larda sıkça karşılaşılan ve çözülmesi çok kolay bir sorundur. Cep Hastanesi , iPhone’u yedekleyerek, sıfırlayarak ve yeniden başlatarak sorun çözülmediğinde size yardımcı olur.

iPhone Telefonum Kendi Kendine Titriyor

iPhone’un kendine titreşmesi için farklı nedenler olabilir. En basitinden başlamamız gerekiyorsa, akla gelen ilk nedenler arasında uygulamalar vardır. Telefonunuza yüklediğiniz bir uygulama, cihazınızın titremesine ve sizi şaşırtmasına neden olabilir. Titreme genellikle bir bildirim ile kendini gösterir. Bununla birlikte, bunun geçerli olmadığı nadir durumlar vardır. Şüpheli uygulamaları kaldırmayı deneyin. Sonra tekrar gözlemleyin.

telefonum kendiliğinden titriyor

iPhone’u yedekleyip sıfırladığınızda sorun ortadan kalkmadıysa, telefondaki titreşim modülü ile ilgili bir sorun olabilir. Bu sorun, telefonun sık sık düşmesi, su hasarı veya benzeri etkilerden kaynaklanabilir. Cep Hastanesi teknisyenlerimiz, sorunun kaynağını daha iyi tanımlamak için cihazınızı gözden geçirecektir. Titreşim modülü gerekirse değiştirilebilir. iPhone daha sonra normal çalışmaya devam eder. İşlem için gereken süre 45 dakikadan fazla değildir.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimleri İçin Tıklayınız.”


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Telefonum Kendi Kendine Titriyor ,telefonum kendi kendine , ıphone, android telefonum kendi kendine titriyor, telefonum bazen kendi kendine titriyor, kendi kendine titriyor casper, htc telefonum kendi kendine titriyor, iphone telefonum kendi kendine titriyor, telefonum neden kendi kendine titriyor, samsung telefonum kendine titriyor, iphone 7 telefonum kendi kendine titriyor telefonum durduk yere titriyor iphone, samsung telefonum durduk yere titriyor, iphone 6 telefonum durduk yere titriyor, htc telefonum kendiliğinden titriyor, xiaomi telefonum titremiyor, xiaomi telefonum durduk yere titriyor, samsung telefonum titreşimi çalışmıyor ne yapmalıyım


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Telefonum Kendi Kendine Titriyor
5 (100%) 4 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir