Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Kişilerin en sık yaşadığı problemlerden birisi de telefon eğilmesi bükülmesi veya yamulması durumudur. Akıllı telefonlar ince ve hassas ürünler olduğu için çizilmeye ve böyle durumlarla karşılamaya mahkum hale gelebilmektedir. Böyle bir durum başınıza geldiyse ne yapmamız gerekir? Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Bu durum kullanıcı Hatasından dolayı olduğu için garanti kapsamına girmemektedir.

Telefon yamulması telefonu kılıfsız kullanmak veya telefonu arka cepte kullanarak üzerine oturmak gibi durumlarda ortaya çıkar. Bazen de telefonun yere düşmesi bile buna sebep olabilen bir durumdur. Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Telefon yamulması görülen en sık telefon cihazı iPhone dur. Özellikle kasa kısmı  ince olan modellerine görülmektedir. Camdan baskı görerek kasa kısmı kasılır ve şeklinde bozulma meydana gelir.


Telefonda yamulma olduğunu anlamanın bazı yolları vardır :

Arka kısmı bilindiği üzere düz bir şekildedir.Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım  Arka kasada bir eğim varsa yamulmaya işaret olduğunun göstergesidir. Yada ekrana dokunduğunuzda bir esneme ve  ekrana bastırınca göçme oluyorsa bunlar telefonunuzda bir yamulma oluşmuş demektir.

Bilimsel olarak yamulmanın sebepleri vardır:

  • Telefonun yan kısmında bulunan ses tuşlarının olduğu kısımdan bir baskı aldığı zaman yamulma olabilir.
  • Apple ürünlerinde telefon modelleri genellikle baskıyı merkezden yada yan kısımdan alıyor. Bu yüzden de cep de kullanıldığı zamanda bu kısımdan darbe alarak telefonun zarar görmesine neden oluyor.
Yamuk Olan Telefonu Nasıl Düzeltirim
Yamuk Olan Telefonu Nasıl Düzeltirim

Öncelikli olarak telefonunuzun başına böyle bir durum geldiyse sorunu kendi çözümlerinizle halletmeye çalışmayın. Sonucu daha kötü olabilir. Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Ürünü apple bayi servisine götürerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz. Aslına bakılırsa kullanıcıyı etkileyen bir durum değil. Normal kullanımına devam eder. Yazılım’sal olmasa da fiziksel temas da bir rahatsızlık verebilir. Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Yamulduğu için haliyle bulunduğu bölgede de eğimli duracaktır. Bu tür durumları göz ardı ederek kullanabilirsiniz.

Firmamıza bununla ilgili bir çok soru gelmektedir. Yamulan telefonumu kendim düzeltebilir miyim?

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Öncelikle ekran sökülür. Kasa kısmı da elle dikkatli bir şekilde düzeltme sağlanarak eski haline getiriliyor. Sonrasında özenle eski haline getirilir. Bu sorunun tekrar olmaması adına telefon kılıfı kullanmak da fayda vardır. Aslında iphone da çıkan bu sorun diğer rakip firmalar olanak sağlamıştır. “yamulmayan telefon” olarak satış reklamları da görülmüştür.Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Çok büyük bir sorun olmadığı için, bazı kullanıcılar bu şekilde de kullanabiliyorlar. Ama sürekli düzeltme işlemi de telefonun deforme olmasına neden olabilir.

iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.

Siz de telefonunuz da böyle sorunlarla karşılaşıyorsanız firmamızı arayarak veya yetkili servisimize getirerek destek alıp kısa sürede sorununuzu çözebiliriz. Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Unutmamalısınız ki bu sorunu elbette kendiniz de çözebilirsiniz. Ama riskli bir durum olduğunu unutmamak gerekir. Sorun olarak , ekran kırılabilir. Bu durum size daha maliyetli bir hale sokabilir. Veya sökme işlemi yaparken bazı entegrelere de zarar verebilirsiniz.Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Bu yüzden işinde uzman firmamıza ürününüzü getirerek daha sağlıklı bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım
Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir