Telefonum Yavaş Şarj Oluyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 421 Görüntülenme

Telefonum Yavaş Şarj Oluyor

Telefonumun neden yavaş şarj edildiğine dair birçok cevap ve çözüm var. Bu nedenle, her şeyden önce, şarj sorunu belirlenmeli ve nedenleri uzmanlar tarafından incelenmelidir.

Bazı acil durumlarda, telefonunuzun anında şarj edilmesini isteyebilirsiniz ve yavaş şarj kurbanı olabilirsiniz. Böyle bir durumdan kaçınmak için, telefonun şarj kısmını kontrol etmeniz önerilir.

Telefonun yavaş şarj sorunu, marka ve modelden bağımsız olarak hemen hemen her telefonda görülebilir. Bazen bu sorunun kaynağı Şarj kablosunun etkisi ve bazen telefonda görülen problemlerdir. Bu nedenle, Cep Hastanesi’nin sunduğu teknik destekten yararlanabilirsiniz.

Telefonum Neden Yavaş Şarj Oluyor?

Telefonum yavaş şarj oluyor sorunu, herkesin karşılaşabileceği bir sorundur. Bu sorunu çözmek için, şarj alanının kapsamlı bir incelemesi gerekebilir.

Ayrıca, telefonumun neden yavaş şarj edildiğini öğrenmek için şarj kablosuna, bataryaya ve adaptöre bir göz atmak çok önemlidir. Bu üç önemli ekipman, yavaş şarj sorununa yol açabilecek ekipmanlar arasındadır.

Şarj Adaptöründeki Problemler

Telefonun yavaş şarj olmasının nedeni, şarj adaptöründeki bazı teknik arızalardan kaynaklanabilir. Adaptör hasar görürse veya orijinal olmayan adaptörler kullanılıyorsa, bir şarj sorunu oluşabilir. Böyle bir durumda, adaptörün değiştirilmesi çözüm kapısını açacaktır.

Şarj Kablosunun Bozulması

Telefonun yavaş şarj oluyorsa, bunun nedeni şarj kablosunun yıpranmış olması olabilir. Şarj kablosu veya soket parçasındaki bozulmalar, şarj ile ilgili sorunlara neden olabilir.

Cep Telefon Tamirinin Önemi

Özellikle, iPhone marka telefon modellerinde kullanılan şarj kablolarının ömrü maalesef çok uzun değil. Bu nedenle, yavaş şarj durumunda, dikkate alınması gereken ilk şey kabloyu değiştirmektir.

Telefonun Bataryasının Sağlık Durumu

Telefonunuz çok geç şarj oluyorsa ve şarj hızlı bir şekilde boşalırsa, pil ömrünü kontrol etmek yararlı olacaktır. Akıllı telefonlarda pilin sağlığını düzenli olarak kontrol etmek çok önemlidir. Pil sağlığı yüzde 75’ten az ise, batarya değiştirilebilir. Eğer pil sağlığınız düşükse merak etmeyin Cep Hastanesi Teknik Servis olarak batarya değişimi yapıyoruz. Cep Hastanesine gelerek aynı gün içinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İPhone 7 Batarya Değişimi

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Huawei P20 Lite Batarya Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir