Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu, Akıllı telefon yere düştü, açılmadı, imaj yok, ekran birden karartıldı, nihayet vakitlerde çok Çok şey almaya başladık. Bu makalede, sebep telefonların yere düştüğü açılmıyor, meselesi deşifre etmek için ne yapılması gerektiği ise teknisyenlerimizle danışma edilerek Ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor.

Telefonum Yere Düştü Ekran Açılmıyor Sebebi Nedir

Telefon yere düştüğünde, ekran camdan ziyan görecek ilk yer. Çoğunlukla ön cam çatlar veya Dahil ekran kırılır. Dahili ekranda kırılma / çatlama meydana geldiğinde, ekranda görünmüyor. kimi durumlarda, ön camda çatlak olmamasına Karşın, Dahil ekranın kırılmasından Ötürü imaj çekilemez. oldukça Çok kullanıcıdan aldığımız Arka bildirimler ses olduğu, ancak imaj olmadığı.

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu
Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu , ekranın kimi kısımları tamamiyle görüntülenebilir, dokunmatik alanın bir bölümü veya tamamı çalışamaz, ekranda mürekkep benzeri renkler görünebilir. Bu sorunların Biricik çözümü ekranı değiştirmek. Bu noktada, ne yazık ki, anakarta düşen kimi telefonların da bir Mesele olabileceğini hatırlatmakta yarar Mevcut.

İlginizi Çekebilir: Kopan Ekran Filmi Tamiri

Anroid Boatloader

Android cihazınızın açılmadığı durumlarda başvurabileceğiniz bu metot, Android servis ekranını çalıştırabilir. Bu sayede açılmayan veya kitlenen telefonunuza bir çözüm arayabilirsiniz. Bu servis ekranından faydalanabilmek için öncelikle telefonu kapatınız. Cihazınız kapandıktan sonra aşağıda belirlediğimiz tuşlara özdeş anda basarak telefon açılana kadar beklemeniz gerekmektedir. Telefonun açılış logosunu görünce tuşları bırakabilirsiniz. Android Boatloader’ı açmak için aşağıdaki tuşları deneyiniz.

  1. Güç tuşları + ses arttırma + ses azaltma tuşları
  2. Güç tuşu + ses arttırma
  3. Güç tuşu + ses azaltma
  4. Güç tulu + home tuşu
  5. Ses kontrol tuşlarından biri veya ikisi + home tuşu
  6. Ses kontrol tuşlarından biri veya ikisi + kamera tuşu

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor Sorunu , Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekranın değişimi, cihazınız için Hususi ekipman kullanan profesyonel teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Ekranın değiştiği teknik servis odası şartları adına getirmeli ve kullanılan Mahsul Özgün olmalıdır. Ekran değiştikten sonra, cihazınız güvence kartıyla beraber teslim edilmelidir. Teknik servisimizdeki ekran değişimi;

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon yere düştü açılmıyor iphone, telefon yere düştü açılmıyor j7 pro, telefon yere düştü açılmıyor j7, telefon yere düştü açılmıyor general mobile, telefon yere düştü açılmıyor j5, telefon yere düştü açılmıyor şarj oluyor, telefon yere düştü açılmıyor note 5