Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 1239 Görüntülenme

Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor

Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor , Sesim telefonumun diğer tarafına gitmezse veya telefonun sesi düşükse, nedenlerin ne olduğuna bir göz atacağız. En hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak telefonları her geçen gün yetişmek telefonları vardır. Akıllı telefonlar her geçen gün arttığından, her yıl başka ürünler satın alıyoruz. Ama bu akıllı telefonlarda herhangi bir hata yok mu?

Son günlerde karşılaştığımız sorunlardan biri telefonların sesidir. Bazı kullanıcılarımız telefonda iken sesin diğer tarafa gitmediğini söylüyor. Bu yöndeki durum nedeniyle, ses sıkıntısının sürekli olarak çözülme yollarını ele alacağız. Operasyon ayarlarından sonra sesin neden telefonunuzdan çıkmadığını veya sesin neden daha az gittiğini kontrol edeceğiz.

Telefonumda Karşı Tarafa Sesim Gitmiyor Ses Gelmiyor

Sesim gitmez, telefonda arama yapabilirim, sesim diğer tarafa gitmiyor, telefonda çağrı duyabiliyorum, telefonda çağrı duyabiliyorum. Verdiğimiz işlem ayarları sesten sonra çözülecektir.

Karşı Taraftan Ses Gelmiyor

Telefonunuzun genel temizliği her zaman gereklidir. Günlük yaşamınız çok temiz bir işte çalışmıyorsa, bu temizliği yapmanız gerekir. Çünkü işin ne olursa olsun, telefona bakmak istiyorsun. Olduğu gibi, telefonun hoparlör alanındaki pislik de birikmiştir. Dolum, hiç bulunmayan tozlar nedeniyle oluşabilir. Bu durumda, yapmanız gereken ilk adımlardan biri telefonun hoparlör alanını temizlemektir. Tabii ki, bunu ıslak bir mendil değil, kuru bir mendil ile yapmanızı öneririz.

Telefonumdan Karşı Tarafa Ses Gitmiyor

Öncelikle, kullanıcıların kullanıcı telefonlar onun işini sırasında herhangi bir sorun yok dikkat etmelisiniz. Böyle bir belada olmanıza gerek yok. Telefonunuz bir akıllı telefon olduğundan, çalışmayan bir özellikten sonra en formatlı işlemi sağlayarak sorunu çözebilirsiniz. Sesim telefonun diğer tarafına gitmez, ses sesin diğer tarafına gider, samsung sesi gitmiyor, ses telefonumda gitmiyor, telefonum gelmiyor, telefonun sesi daha az geliyor, sesim gitmiyor ne yapmalıyım. Başka bir deyişle, telefonunuzda yapılan işlem ayarlarından sonra sorun düzeltilmezse, yedekleme alarak yedekleme işlemini sağlarız. Sorun, cihaz için sorun ne olursa olsun ilk önce giderilecektir. Ama eğer telefon geliyor diyen varsa, ilk adımları ve daha sonra bir araştırma yapmak gerekir.

OnePlus MacLaren Tasarımı Olan Telefonunu Tanıttı

telefonum-mikrofonundan-ses-gitmiyor

Telefonun sesinin yokluğunun bir anda gerçekleşmeyeceğini sizinle paylaşmak istiyoruz. Önce ses seviyesini yukarı (+) ve ses seviyesini aşağı (-) düğmeleriyle ses ayarlarını kontrol etmeniz gerekir. Bazı uygulamalardan sonra ses ile ilgili sorunlar olabilir. Kafanda var. En son indirilen uygulamayı kaldırmanız ve yeniden denemek için tekrar kapatıp açmanız gerekir. Bu soruna bir çözüm sağlayacaktır. Operasyon ayarlarından sonra telefonu sıfırladınız. Ve hala bir sorununuz yoksa, cihazın ses ayarlarında bir sorun olabileceği için teknik servisle iletişime geçmek yararlı olacaktır. Telefonumun diğer tarafına giden sesimin sesini duymuyorum, bu yüzden süreç ayarlarını ayarlamada yardımcı oldum.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  telefonda karşı tarafa ses az gidiyor, sesim gitmiyor ne yapmalıyım, samsung karşı tarafa ses gitmiyor, telefon mikrofondan ses gitmiyor, telefonda karşı tarafa ses gitmiyor iphone, general mobile discovery karşı tarafa ses gitmiyor, telefondan ses gitmiyor samsung, samsung ses gitmiyor

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir