/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 147 Görüntülenme

Telefonumun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor

Telefonumun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor ,Son zamanların en büyük kronik telefon sorunu haline gelen “dokunmatiğin kendi kendine basması, hem çözülmezliği hem de gizemliliği ile tarihe geçti. Sebebin nedenleri hakkında geniş bir şehir efsanesi yaratmada rasyonel açıklamalar ve olasılıklar kaynağı bulmak zordur. Bu yazıda, birçok markanın bazı modellerinde bu sorunu çözmek için olası olasılıkları bulacaksınız.

Telefonunuzun ekranı siz istemediğiniz halde saçma sapan yerlere giriyorsa sorunun oluşabilmesi için olası ihtimaller şöyle;

Telefonun Sert Zemine Düşürülmesi

Telefonunuzu sert bir yüzeye düşürdüyseniz, bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Düştüğünde telefonunuzun kırılmadığına sevinmeyin. Telefon ekranları, 3 tanesi dokunmatik işlemi kontrol etmek için kullanılan katmanlarda oluşturulur. Telefon sert zemine düştüğünde, milimetre seviyesinde birbirinin üzerine yerleştirilen katmanlar birbirlerine gerekenden daha fazla yaklaşacak ve kasıtsız dokunuşlara neden olacaktır.

telefonun yere düşmesi


Telefonunuzun Ekranının Esnemesi

Eğer arka cebinde telefonunuzu kullanıyorsanız bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Telefon ekranının gerilmesi panellerin birbirinden uzaklığını etkileyeceğinden, dokunma dokunmatik anahtarı ve anahtarlamayı etkileyecektir.

telefonun esnemesi


Telefonunuzun Ekranını Değitiriniz

Son çare olarak ekranınızın değişimi gereklidir bunun içinde , Cep Hastanesini tercih ederek profesyonel ekipmanlar ve çalışanlar tarafından ekran değişimleri yapılmaktadır.

Ayrıca Bkz. “Ekran Değişimleri İçin Tıklayınız.”


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Telefonumun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor telefon ekran değişimi kadıköy, telefon ekran değişimi ne kadar, telefon ekran değişimi ne kadar sürer, telefon ekran değişimi fiyatı samsung, telefon ekran değişimi garanti, telefon ekran değişiminde format atılır mı, telefon ekran değişimi izmir, telefon ekran değişimi fiyatı, telefon ekran değişimi nasıl anlaşılır, telefon ekran değişimi nasıl yapılır, telefon ekran tamiri antalya, telefon ekran değiştirme aparatları, alcatel telefon ekran değişimi fiyatı, cep telefonu ekran değişimi ankara, telefon ekran değişimi bakırköy, telefon ekran tamiri bursa, beşiktaş telefon ekran değişimi, telefon ekran camı değişimi, telefon ekran cam değişimi, telefon ekran camı değiştirme, telefon ekran camı değiştirme makinası, telefon ekran camı tamiri, akıllı telefon ekran camı değişimi, samsung telefon ekran camı değişimi, cep telefonu ekran camı değişimi, cep telefon ekran değişimi, casper telefon ekran değişimi fiyat,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Telefonumun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir