Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Cep Hastanesi Pendik
/ Yazan:Teknisyen / Hoparlör Değişimi / 0 Yorum / 85 Görüntülenme

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Teknik servisimiz telefonun ses arızasının nedenini bulmak için sizlere gerekli soruları soracaktır. Telefon yere düştü veya darbe aldıysa, soketin çıkmış veya kırılmış olma ihtimali düşünülerek, yenisi ile değiştirilmektedir. Bir diğer ses gelmeme sorunu ise, telefonunuzu düşürmediğiniz halde durduk yere ortaya çıkan bir sorunsa, hoparlörün içerisine giren toz, kir veya nemden kaynaklı sorunlardan şüphelenilmelidir.

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

Telefonların teknik sorunlarından bir diğeri de, telefon düştüğünde veya darbe aldığında, telefondan ses gelmemesi veya sesin cızırtılı gelmesi sorunudur. Bu konuda teknik servisimize gelen kişiler, aynı şikayetlerde bulunmaktadır. Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Telefon hasar gördüğünde, ilk olarak hoparlör soketinin zarar gördüğü akla gelmelidir. Telefon servisimize uğrayarak, telefon hoparlörünün Temizliğinin uzman personellerimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Hoparlör temizliğinin yapılmasına rağmen ses hala cızırtılı ve az geliyorsa, hoparlör soketini değiştirerek, telefonunuzu sorunsuzca teslim ediyoruz.


Teknik Servis Hizmetimizle Müşteri Memnuniyeti Sağlıyoruz

Telefonunuzun hoparlöründen ses gelmiyor veya cızırtılı ses geliyor olabilir. Böyle durumlarda, kendi başınıza hoparlör temizliği yapmaya kalkmayın. Çünkü hoparlörün temizliğinin uzman kişiler tarafından profesyonel cihazlarla yapılması gerekmektedir. Özellikle nemden veya sıvı alımından kaynaklı olarak ses sorunu çıkan telefonun, oksitlenme yaşamış olma ihtimaline karşı gerekli cihazlar kullanılarak, bakım işlemleri yapılmaktadır. Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Teknisyenlerimizden yardım alarak, telefonunuzun gerekli bakımını yaptırmalısınız. Hoparlör soket değişimi hassasiyet gerektiren bir iştir. Profesyonel ekibimiz ile hoparlör soket değişimini yaparak, sorunsuz ve çalışır vaziyette telefonunuzu teslim ediyoruz. Kısa sürede değişim yapılarak, en hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Hoparlör soket değişim fiyatları ise, telefonunuzun marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Telefonunuzun marka ve modeline uygun hoparlör soket değişimi, teknisyenlerimiz tarafından sizlere bilgi verildikten sonra uygulanmaktadır. Telefonunuzun temel sorunu ve çözümü hakkındaki tüm bilgiler teknisyenlerimiz tarafından sizlere verilmektedir.

Cep telefonu ekran cam değişimi için tıklayınız.


Hassas Cihazlarımız Ve Uzman Teknisyenlerimiz Tarafından Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Her telefonda karşılaşılabilecek sorunlardan birisi, telefon hoparlöründen ses gelmemesidir. İstemeden telefonunuz düşebilir veya darbe alabilir. İlk anda telefonunuzun hoparlör sorununun nedenini çözemeyebilirsiniz. Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Telefonunuz normal şekilde açılır fakat ses cızırtılı veya hiç gelmeye başlar. Teknik servisimize ulaştırdığınızda, telefonun hasardan kaynaklı hoparlör soketinin değişmesi gerektiği anlaşılır. Bu konuda işinde uzman ekibimiz kısa sürede soruna çözüm bularak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Bir diğer durum da hoparlörün nemlenmesi veya sıvı ile teması sonucu ses gelmemesidir. Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Teknisyenlerimiz, hassas cihazlarla telefonunuzu temizleyerek, çalışır vaziyette sizlerin hizmetine sunmaktadır. Telefonunuzun bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde almak için servisimize ulaşabilirsiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Hoparlör Değişimi » Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor
Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir