Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor, Akıllı telefon sahipleri tarafından sıkça sorulan sorulardan biri, çözüm yolunun ne olduğu sorusudur. Alanında deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimizle istişare ederek, bu soruyu çözüm yollarınızla ayrıntılı olarak cevaplamaya çalıştık.

Kamera Modunu veya Odağını Değiştirme

Bulanık çekimlerin bir başka nedeni, kamera modunun veya odağın kasıtsız olarak değiştirilmesidir. Herhangi bir değişiklik yanlışlıkla yapılmış olup olmadığını görmek için kamera yarısını girin. Kamera çekim ayarları normal moda ayarlandığında bulanık çekim önlenebilir.


Kameraya Toz Kaçtı

Kameranın bulanıklaşmasının en büyük nedenlerinden biri, kamera ile dış arasındaki tozdur. Tek çözüm cihazı açmak ve tozu çıkarmaktır. Bu, gerekli teknik servis koşullarının yerine getirildiği bir ortamda profesyonel teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyorsa Örnek
Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyorsa Örnek

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Birçok akıllı telefon, kamerayı korumak için dışarıdan sert plastik veya camdan yapılmış şeffaf bir koruyucu kapağa sahiptir. Bu bölüm çizik olabilir, kırık veya renksiz nedeniyle zaman kullanımı. Kameranızla ilgili herhangi bir sorun olmasa da, bu hasar veya kamera camındaki değişiklikler bulanık çekimlere neden olur. Çözüm kamera camını değiştirmektir.

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Kamera veya Odak Arıza

Telefonun vurulmasının bir sonucu olarak, kamera odağı veya kameranın kendisi kırılmış, kırılmış veya hasar görmüş olabilir. Bu sorun tamamen donanım ve tek çözüm profesyonel bir teknisyen tarafından bir kamera değişikliği yapmaktır.Yukarıda açıklanan sorunlar hem ön hem de arka kameralar için geçerlidir. Ama nasıl yapmak veya kamera donanım sorunları değiştirmek için.


Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor sa Kamera Değişimi Fiyatları

Akıllı telefon kamera döviz kurları kullandığınız telefon markası ve modeline bağlı olarak değişir. Örneğin, aşağıdaki tablo üzerinden iPhone arka kamera fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Yorum alanını veya teknik Servisimizi arayarak cihazınızın kamera değişim fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon kamera sorunu, telefon kamera sorunu çözümü, telefon kamerası odaklama sorunu, lg telefon kamera sorunu, telefon kamera kasma sorunu, samsung telefon kamera sorunuasus telefon kamera sorunu, tc telefon kamera sorunu, skype telefon kamera sorunu, android telefon kamera sorunu, samsung telefon kamera başarısız sorunu, cep telefonu, kamera odaklama sorunu, samsung cep telefonu kamera sorunu, lenovo cep telefonu kamera sorunu, iphone kamera sorunu, iphone 6 kamera sorunu, samsung telefon kamera odaklama sorun, telefon kamera sorunu çözümü, telefon kamera flaşı sorunu, iphone kamera sorunu, telefon kamera kasma sorunu, telefon kamera odaklama sorunu, telefon kamera odaklanma sorunu, Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor


Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir