Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor, Akıllı telefon sahipleri tarafından sıkça sorulan sorulardan biri, çözüm yolunun ne olduğu sorusudur. Alanında deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimizle istişare ederek, bu soruyu çözüm yollarınızla ayrıntılı olarak cevaplamaya çalıştık.

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Bulanık çekimlerin bir başka nedeni, kamera modunun veya odağın kasıtsız olarak değiştirilmesidir. Herhangi bir değişiklik yanlışlıkla yapılmış olup olmadığını görmek için kamera yarısını girin. Kamera çekim ayarları normal moda ayarlandığında bulanık çekim önlenebilir.

Kameraya Toz Kaçtı
Kameraya Toz Kaçtı

Kameraya Toz Kaçtı

Kameranın bulanıklaşmasının en büyük nedenlerinden biri, kamera ile dış arasındaki tozdur. Tek çözüm cihazı açmak ve tozu çıkarmaktır. Bu, gerekli teknik servis koşullarının yerine getirildiği bir ortamda profesyonel teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Kamera Modu veya Odağının Değiştirilmesi

Bulanık çekimlerin bir Diğer nedeni de istenmeyen kamera modu veya odak değişikliği. herhangi bir değişiklik yanlışlıkla yapılmış olup olmadığını görmek için kamera ayarlarını kontrol edin. kamera çekim moduna ayarlandığında, bulanık çekim önlenebilir. birÇok akıllı telefonun kamerasını korunmak dış kısımda sert plastik veya camdan yapılmış şeffaf bir koruyucu kapak vardır.

Bu bölüm çizik olabilir, kırık veya renksiz ne zaman içinde kullanmak. Video kameranızla ilgili herhangi bir sorun olmamasına rağmen, bu hasarlar veya video kameradaki değişiklikler bulanık çekimlere neden olur. Çözüm kamera camını değiştirmektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Zil Sesi Problemi

Kamera Camında Yaşanan Sorunlar

birÇok akıllı telefonun kamerasını korunmak dış kısımda sert plastik veya camdan yapılmış şeffaf bir koruyucu kapak vardır. Bu bölüm çizik olabilir, kırık veya renksiz ne zaman içinde kullanmak. Video kameranızla ilgili herhangi bir sorun olmamasına rağmen, bu hasarlar veya video kameradaki değişiklikler bulanık çekimlere neden olur. Çözüm kamera camını değiştirmektir.

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Birçok akıllı telefon, kamerayı korumak için dışarıdan sert plastik veya camdan yapılmış şeffaf bir koruyucu kapağa sahiptir. Bu bölüm çizik olabilir, kırık veya renksiz nedeniyle zaman kullanımı. Kameranızla ilgili herhangi bir sorun olmasa da, bu hasar veya kamera camındaki değişiklikler bulanık çekimlere neden olur. Çözüm kamera camını değiştirmektir.

Kamera veya Odak Arıza

Telefonun vurulmasının bir sonucu olarak, kamera odağı veya kameranın kendisi kırılmış, kırılmış veya hasar görmüş olabilir. Bu sorun tamamen donanım ve tek çözüm profesyonel bir teknisyen tarafından bir kamera değişikliği yapmaktır.Yukarıda açıklanan sorunlar hem ön hem de arka kameralar için geçerlidir. Ama nasıl yapmak veya kamera donanım sorunları değiştirmek için.

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor
Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor

Akıllı telefon kamera döviz kurları kullandığınız telefon markası ve modeline bağlı olarak değişir. Örneğin, aşağıdaki tablo üzerinden iPhone arka kamera fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Yorum alanını veya teknik Servisimizi arayarak cihazınızın kamera değişim fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlari

Kameranın Çekim Sayısı

herhangi bir kamerada olduğu gibi, telefon kameraları belirli sayıda çekimden sonraki ilk günde kaliteyi kaybetmeye başlar. Örneğin, 50.000 resim çekildikten sonra, ilk gün ile aynı kalitede video veya resim alamazsınız. Bu sayı arttıkça, çekim kalitesi düşmeye başlar. Bu, kameranın bulanık hissetmesini sağlar. Çözüm kamerayı değiştirmektir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon kamera sorunu, telefon kamera sorunu çözümü, telefon kamerası odaklama sorunu, lg telefon kamera sorunu, telefon kamera kasma sorunu, samsung telefon kamera sorunuasus telefon kamera sorunu, tc telefon kamera sorunu, skype telefon kamera sorunu, android telefon kamera sorunu, samsung telefon kamera başarısız sorunu, cep telefonu, kamera odaklama sorunu, samsung cep telefonu kamera sorunu, lenovo cep telefonu kamera sorunu, iphone kamera sorunu, iphone 6 kamera sorunu, samsung telefon kamera odaklama sorun, telefon kamera sorunu çözümü, telefon kamera flaşı sorunu, iphone kamera sorunu, telefon kamera kasma sorunu, telefon kamera odaklama sorunu, telefon kamera odaklanma sorunu, Telefonumun Kamerası Bulanık Çekiyor.