Telefonumun Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 67 Görüntülenme

Telefonumun Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Ses açma / kapama tuşunun çalışmaması sorunu, akıllı cihazların tüm markalarında ve modellerinde görülebilen bir durumdur. Ses seviyesi tuşları, sürekli kullanılan ve korunmasız bir kısımda bulunan tuşlardan biridir. Bu nedenle, bu anahtarların zaman içinde işlevselliğini kaybetmesi oldukça normal olarak görülebilir.

Ses açma / kapama tuşunun kırılması gibi durumlarda yetkili servise başvurmanız gerekir. Bu konuda teknik destek sunan çeşitli kaliteli şirketlerden yardım almak mümkündür. Özellikle Cep Hastanesi firması gibi firmalarda, ses tuşlarının eski işlevini yeniden kazanmak için hizmetler verilmektedir.

Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor Sorunu

Telefon ses tuşu onarımı, tüm marka ve telefon modelleri için mevcut bir hizmettir. Bu servisle, deforme olmuş ses tuşları olan ve daha önce olduğu gibi artık çalışmayan telefonlar yapmak mümkündür. Akıllı telefonlarda yaygın olan ses tuş bozulmalarını, onarım veya anahtar değiştirme gibi uygulamalarla önlemek de mümkündür.

Ses düğmesi çalışmıyor bu, diğer tüm markalar, özellikle iPhone için geçerli olan bir sorundur. Bu tür sorunların Xiaomi, Oppo, Huawei ve Samsung Galaxy gibi cihazlarda görülebilmesi mümkündür. Aynı zamanda, çeşitli tabletlerin ses tuşlarında deformasyonlar olabilir. Bu, anahtarların eskisinden daha az verimli çalışmasına neden olabilecek bir durumdur.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor Çözüm Önerileri

Ses seviyesi tuşlarının daha önce olduğu gibi çalışmaması durumunda, öncelikle sorunun nedenini bilmek gerekir. Düşme veya çarpma gibi durumlarda, telefonların ses tuşları çökebilir ve bozulabilir.

Lenovo K5 Ekranı Kırıldı

Ek olarak, bu sık kullanılan anahtarlar da zamanla deforme olabilir. Sorun bulunduğunda, onarım veya parça değiştirme işlemine başlamak gerekir.

Ses açma / kapama anahtarının çalışmadığı durumlarda, onarım için güvenilir şirketlerden destek alınabilir. Aynı zamanda, ses tuşlarını değiştirmek için Cep Hastanesi firmasına başvurmanız önerilir. Çoğu zaman, anahtarları yenilemek onarımdan daha mantıklı bir çözüm olacaktır. Bunun için Cep Hastanesi tarafından sunulan hizmetlere bir göz atabilirsiniz.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Sinan Akçıl’ın Telefonunu Tamir Ettik

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir