Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefonun Arka Kamerası Kırıldı

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı ; Akıllı telefonların arka kamerası ve kamera merceği veya kamera camı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında istenilen kalitede görüntü alınamamakta veya fotoğraf/video çekimi yapılamamaktadır. Bu yazıda telefonun arka kamerası ile ilgili sorun yaşadığını veya arka kamera camının kırıldığını söyleyen kullanıcılar için bu sorunun çözümleri ve fiyatlandırması paylaşılmaktadır.

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı Veya Kamera Camı Çatladı

Akıllı telefonlarda arka kameralar genellikle kasadan dışarı çıkıyor. Bu nedenle kamera camının veya kameranın bir darbe ile kırılma olasılığı oldukça yüksektir. Ayrıca kameranın dışarıda olduğu cihazlar bir masa veya sert bir zemin üzerine yerleştiriliyor, telefonun bulunduğu cepte bulunan anahtar ve benzeri metaller arka kamera camının çizilmesine neden oluyor.

Yukarıdaki sorunlarla karşılaşılırsa, kamera/kamera camı, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı bir ortamda, özel ekipman ve orijinal veya a kalite ürün kullanan profesyonel bir teknisyen tarafından değiştirilmelidir. Şimdi isterseniz Cep Hastanesi bu sorunun nasıl çözüldüğünü detaylı olarak paylaşalım.

Telefonun Arka Kamera Camı Çatladı

Akıllı telefonunuzun kamera camı çatladı ise profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yaşanılan sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Ön Cam Değişimi Hizmeti

Telefonun Arka Kamera Camı Değişimi

Akıllı telefon kamera cam alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Kamera değiştirme süresi, teknik servis adresimize gelmeniz durumunda ortalama 1 saat, 1 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizi kullanmanız durumunda ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. A kalite veya Orijinal arka kamera camı kullanılmıştır.
 3. Kırık, çatlak ve çiziklerden kaynaklanan kötü kamera görüntüleri ortadan kalkar.
 4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı kamera camı garanti kartı ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Garanti süresi boyunca kamera camı ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Telefonun Arka Kamera Siyah Çekiyor Sorun Çözümü

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı ; Arka kameranın çalışmama nedenlerinden biri, kameradan gelen bir darbe sonucu kamera soketine veya lensine zarar verebilmesidir. Tek çözüm kamerayı değiştirmek. Bu olduğunda, ya kamera tamamen siyah bir görüntü verir ya da kamera kamerayı çalıştıramaz ya da kamera yakalanır. Rastgele bir darbe, hasar veya kamera konektörüne bir miktar zarar gelmesi kameranın çalışmasını engelleyebilir.

Telefonun Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefon arka kamera değişimi alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanları kullanılarak ortalama 1 saat gerçekleştirilir. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizi kullanırken 3 (üç) iş günüdür.

Arka kameranın değiştirildiği teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Cihaz güvenliğiniz için sigortalıdır ve 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.

 1. Arka kamera değiştirilirken cihaz modeline uygun orijinal veya A kalite ürün kullanılmaktadır.
 2. Kamera sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor ve ilk günkü kalitede fotoğraf, video çekimleri yapılır.
 3. Değişim işlemlerinde telefon sıfırlanmaz. Bu sebeple bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Kamerayı istediğiniz kadar test etme ve inceleme konusunda tereddüt yaşarsanız para iadesi alma hakkınız vardır.

Akıllı telefon arka kamerası değiştirildikten sonra telefonunuz size 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile teslim edilir. Garanti süresi içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında ortaya çıkan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözülmektedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonun arka kamerasi kirildi , telefonun arka kamerası tozlandı , telefonun arka kamera camı kırıldı , iphone arka kamera kırıldı , arka kamera kırılması , lg g3 arka kamera , telefonun arka kamerası çizildi