Telefonun Depolama Alanını En Çok Neler Doldurur?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 142 Görüntülenme

Telefonun Depolama Alanını En Çok Neler Doldurur?

Telefonun depolama alanını neyin doldurduğu sorusunun cevabı oldukça basit bir şekilde anlatılabilir. Buna göre, önce akıllı telefonunuzun depolama alanına bir göz atmanız gerekir. Bazı mobil uygulamalar, depolama alanının dolmasına neden olur.

Bu nedenle, telefonunuzun depolama alanlarındaki her uygulamaya dikkat etmeniz önerilir. Bu bağlamda, Cep Hastanesi tarafından sunulan hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefonun Depolama Alanını En Çok Neler Doldurur?

Telefonun Depolama Alanını En Çok Neler Doldurur sorusuna yanıt olarak, size en sık kullanılan mobil uygulamalardan bazılarını gösterebiliriz. Telefonda çok fazla yer kaplayan şeyler söz konusu ise, önce uygulamalara bir göz atmalısınız.

Bazı mobil uygulamalar bilginiz olmadan çeşitli depolama alanlarında veri kaydedebilirsiniz. Bu kaçınılmaz olarak akıllı telefonların depolama alanlarının normalden daha dolu olmasına neden olabilir. İşte mobil cihazlarda depolama alanını çok fazla dolduran ana uygulamalar:

Whatsapp ve Messenger Uygulamaları

Telefonun depolama alanını en çok neyin doldurduğu sorusu, WhatsApp ve Messenger gibi uygulamalarla cevaplanabilir. Bu uygulamalar genellikle bilginiz olmadan bazı verileri depolamaya aktarır. Buna ek olarak, bu uygulamalardan gönderilen görsel medya izniniz olmadan mobil cihazınızda saklanabilir.

Telefonda Depolama Alanı Açmanın Yolları

İsterseniz, Android veya iPhone cihazları için telefon belleğinizi temizlemek için özel seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, şirket tarafından sunulan Samsung depolama alanı gibi seçeneklerden yararlanarak akıllı telefonunuzu daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Huawei Watch GT 2 Pro Özellikleri

Ayrıca, whatsapp ve Messenger ayarları aracılığıyla yetkisiz depolamayı önlemek mümkündür. Bununla birlikte, akıllı telefonunuzun depolama sorununun tam olarak hangi uygulama veya nedenden kaynaklandığını bilmeden kalıcı bir çözüm üretmeniz mümkün değildir.

Bu nedenle, uzman desteği alabilir ve daha büyük bir depolama alanı elde etmek için bazı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, akıllı telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Eğer iPhone kullanıcısı iseniz nand değişimi yaptırarak telefonunuzun hafızasını yükseltebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Hafıza Yükseltme

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone 6s Ekran Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir