Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor

Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor

Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor

Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor  Her akıllı telefonda bir özellik olan bildirim ışığı, kullandığımız programa göre atanabilen bir yapıya sahiptir. Hangi uygulamanın bildirimden geldiğini anlamak için, çeşitli ışık renklerini seçebiliriz ve bu özellik çoğu akıllı telefon kullanıcısında kendiliğinden yanıp söner. Bunun için çözümler listeledik.

Bildirim Işığı’nı (Flaş) Kapatıp Açın

Akıllı telefonunuzdaki bildirim ışığı kendi başına yanıp sönmeye başladığında, telefonunuzdaki paneli indirin ve açmak ve kapatmak için kısayolu bulun. Bu bildirim ışığını düzeltecektir. Eğer düzelmezse 2.çözüme göz atınız.

Telefonun Flaşını Açıp Kapatın

Telefonunu Kapatıp Yeniden Açın

Akıllı telefonunuzdaki bildirim LED’i yanıp sönmeye devam ederse, telefonu yeniden başlatın. Bir yazılım sorunu olması muhtemel olan bu sorunun çözümü, onu tekrar açıp kapatmak olacaktır. Eğer sorun hala devam ediyorsa 3.çözüme göz atınız.

Telefona Hard Reset Atın

Telefonunuzdaki yanıp sönen bildirim ışığı ilk iki adımda çözüme ulaşmazsa, son çare telefona sabit bir sıfırlama olacaktır. En akıllı telefonlarda aynı sabit sıfırlama için buraya tıklayın. Farklı sabit sıfırlama işlemlerine sahip telefon kullanıcıları, Google’ı arayarak sabit sıfırlamanın nasıl yapılacağını öğrenebilirler.

İlginizi Çekebilir: iPhone XR Tamir İşlemleri ve Fiyatları

Telefona Yazılım Yükleyin

Akıllı telefonlarda uzun süredir kullanılan yazılım, işlev hızını kaybedebilir ve uzun kullanımdan sonra çeşitli sorunlara neden olabilir. LG akıllı telefonlar için önerdiğimiz LG up yazılımı ile birçok LG akıllı telefon kullanıcısı bu programla yeni bir yazılım başlatabilir.

Yazılım Yükseltme

Diğer telefonlara sahip akıllı telefon kullanıcıları, telefonlarına hangi yazılım programını atayabileceklerini öğrenmek için Google’da arama yapabilirsiniz. Ben bunları yapamam diyorsanız Cep Hastanesine telefonunuzu getirip ve ya ücretsiz bir şekilde bizlere kargo ile gönderirseniz telefonunuza yazılım işlemi yapabiliriz.

Samsung S6 Edge Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor

Yarın dünya çapında satışa başlayacak olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, şimdiye kadar 2015’in en etkileyici telefonları haline geldi. Son olarak, Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları ve Galaxy S6 Edge için rekor satışları, stok sorunları olabileceğini belirten bir açıklama yaptı.

Samsung’un dikkat çeken telefonları yarından itibaren mevcut, ancak ABD’de önceden sipariş veren bazı kullanıcılar telefona erken ulaştı. İlk sorun telefon geldi en kısa sürede geldi. Kullanıcılara göre, Galaxy S6’in LED’i sürekli yanıp sönüyor ve hiçbir şekilde kapanmıyor. Telefon kapatıldığında bile ışık açık kalır. Flaşın ışığı, kullanılmadığında aktif olduğu kadar parlak değildir ve sadece loş ışıkta tespit edilebilir.

Xdadevelopers kullanıcıları, flaşın telefon kapalıyken yanmaya devam ettiği için sorunun flaşa küçük bir akım sızıntısından kaynaklanabileceğini söylüyor.

Sonuçta, panik yapmak zorunda olmayan kullanıcılar. Samsung kullanıcıları soruna ulaştığından, sorunun farkında olduklarını ve bir sonraki yazılım güncellemesinde sorunu çözeceklerini söyledi. Bu, sorunun donanımla ilgili olmadığı anlamına gelir. Sorunla ilgili yaşanacak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor telefon feneri kapanmıyor, samsung tuşlu telefon flash kapatma, samsung j7 ön flaş sürekli yanıyor, telefonun flaşı sürekli yanıyor, telefonun flaşı kendi kendine yanıyor, samsung flash kapanmıyor, samsung j7 flash kapanmıyor, telefonun flaşı yandı