/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 371 Görüntülenme

Telefonun Ön Camı Kırıldı

Telefonun Ön Camı Kırıldı ,Ekran kendiliğinden çatlarsa ne yapılması gerektiğini merak eden konular arasındadır. Telefonların LCD panellerini koruyan ön camlar boyutlarına göre oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle, böyle bir durumda, kullanıcıların bir yolu nasıl takip etmeleri gerektiği konusunda netlik getirmek istiyoruz.

Telefonun Ön Camı Kırıldı Değişimi

Telefon ekranları en kolay zarar görmüş parçalar arasındadır ve markaların teknik servisleri genellikle normalden farklı bir yol izlemektedir. Bu markaların ister Huawei, ister Vestel olduğu, ne yazık ki, tüm popüler telefon üreticileri ekran hasarlarını kapsamaz. Bu nedenle, kullanıcının kendi kendine yapabileceğini düşündüğü bir ekran bile değişim ücretini ödemek zorundadır.

Telefonun Ön Camı Kırıldı
Telefonun Ön Camı Kırıldı

Ekran kendiliğinden çatladığından şikayet etmek için çeşitli nedenler gösterebilir. Bunlardan en yaygın olanı arka cebindeki telefonu unutmak ve üzerine oturmaktır. Örneğin, bu insanlar seyahat ederken veya hareketli işler yaparken olabilir. Telefonun arka cebine yerleştirilmiş olması, çoğu etki için daha az şansa sahip olacağını gösteriyor.


Ön Cam Değişimi Nasıl Yapabilirim ?

Elekler ayrıca çok yüksek veya çok düşük sıcaklıklarda çatlayabilir. Ancak, gerçek yaşam koşullarıyla karşılaştırıldığında hiçbir zaman görülmedi. Ekranın kendiliğinden çatladığını düşünüyorsanız, ekranı değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda ön camın kırık mı LCD mi olduğunu merak ediyorsanız, Cep Hastanesi gibi deneyimli hizmetler alabilirsiniz.

Telefonun Ön Camı
Telefonun Ön Camı

Çünkü orijinal telefonun teknik servisleri ön camı değiştirmiyor. Ön camın LCD ekranını sağlam olsa bile değişmesi gereken bir durumda LCD’yi değiştirerek ön camı değiştirme yolunu seçiyorlar. Bununla birlikte, bu masraflı bir işlemdir ve Cep Hastanesi gibi son derece deneyimli teknik hizmetler yalnızca ön camı değiştirerek daha az ödeme yapmanızı sağlar. Tüm işlem 1 saat sürer ve orijinal ekranınız cihazda kalır.

iPhone ekran değişimi fiyatları için tıklayınız


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Telefonun Ön Camı Kırıldı
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir