Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor, şikayeti bulunan kişiler bu sorunu en kısa sürede çözmek istiyorlarsa buna sebep olan etmenleri ortadan kaldırmaları gerekiyor. Şarj ettikten sonra telefonlarını terk eden kişiler, telefonlarını tekrar aldıklarında şarjlarında yüksek miktarda azalma olması durumunda bu sorunun oluştuğunu kolayca fark edebilirler.

Buna neden olan birkaç farklı faktör olsa da, telefonda meydana gelen sorunlar ve kullanıcılardan kaynaklanan sorunlar buna neden olabilir. Yeni telefonun şarjı kendi kendine tükeniyorsa, bu sorunun yazılım sorunlarından veya kullanıcı sorunlarından kaynaklandığı düşünülebilir. Ayrıca, bu sorun oluştuğunda piller eski aygıtları ilk arayan yerdir.

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor, Neden Olur?

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor, şikayet eden kişiler bu sorunu en kısa sürede çözmek istiyorsa, buna neden olan faktörleri ortadan kaldırmaları gerekir. Telefon günlük yaşamda şarjı bitiyorsa, kullanıcıların hemen harekete geçmeleri ve bu sorunun kalıcı olarak oluşmasını önlemeleri gerekir. Genel olarak telefonlarda şarjın kendi kendine bitmesi;

  • Arka planda uygulamaların açık unutulması,
  • Telefonların Wi-fi ya da Bluetooth gibi özelliklerinin açık bırakılması,
  • Çok soğuk ya da çok sıcak bir ortamda telefonun bırakılması,
  • Batarya ömrünün tükenmesi,
  • Batarya şişmesi probleminin ortaya çıkması,
  • İyi çekmeyen bir konumda telefonun bırakılması gibi sebeplerden dolayı oluşuyor.

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Telefonlarını doğru kullandıklarını düşünenler farkında olmadan büyük hatalar yapabilirler. Telefonlar bu hataları düzeltmek için daha çok çalıştıklarında, şarjları çok kısa bir sürede bitmeye başlar. Kullanıcılar telefonun şarjı kendi kendine bitiyor şikayetiyle firmamıza başvurduklarında sorunun kaynağı belirleniyor. Eğer sorun bataryalarda yaşanan problemler ise hemen batarya değişimlerine başlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Android Maalesef Sistem Arayüzü Durdu Hatası

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Buna ek olarak, yazılım sorunları varsa, bu sorunları çözmek için telefonları fabrika ayarlarına geri yükleme seçeneği sunulmuştur. Firmamız çözülebilecek olan bu problemler için çok kısa bir sürede tamir edilir ve ürünlerimiz 3 ay garantilidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonun şarjı kendi kendine bitiyor iphone , yeni telefonun şarjı kendi kendine bitiyor telefonun şarjı kendi kendine bitiyor ne yapmalıyım , telefonun şarjı neden kendi kendine bitiyor.