Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor

Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor

Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor

Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor ,Telefonu kullanan herkes ağ sorunlarıyla karşı karşıya. Bu ağ sorunları bazen telefon kaynak iken kullandığınız operatör neden olabilir. Yazımızda Turkcell ağ sorununun çözümü ve bu ağ sorununun neden oluştuğu hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Ağ sorunlarının ortaya çıkmasının birçok nedeni vardır. Bunlardan biri, kullandığınız cihazın işletim sistemi ile ilgilidir. İşletim sistemleri arasında sorun genellikle Android işletim sistemine sahip telefonlarda oluşur.

Bu, işletim sistemindeki sorunun en büyük nedenlerinden biri, birçok cihazın bu işletim sistemini kullanmasıdır. Bu sorunla çok sık karşılaşmasak bile, karşılaşacağımız herhangi bir ağ sorunu işimizin başarısız olmasına neden olabilir.

TURKCELL’DEN AÇIKLAMA

  • Bugün İstanbul Silivri’de meydana gelen deprem sonrası 5.8 şiddetinde meydana gelen iletişim güçlükleriyle ilgili ilk açıklama Turkcell’den geldi.Turkcell sosyal medya hesabı şu ifadelere yer verildi açıkladı :”Açıkta meydana gelen deprem nedeniyle çağrı hacminde Silivri konsantrasyonu yaşanıyor. Hizmetimiz dinlenme alanı dışında mevcut değildir. Bizim 4.5 g fiber altyapı ve kesintisiz hizmet işletmek. tüm Türkiye’yi geç.”Uzmanlara göre, ülke çapında hiçbir GSM operatörü şebekesinde hasar ve bozulma yaşamamıştır. yoğun olarak artan arama trafiği nedeniyle sesli aramalarda gecikmeler ve aksamalar meydana gelir. İnternet ve SMS hizmetleri sorunsuz devam ediyor. Alınan bilgilere göre, ilgil bütün şirketler gerekli önlemler için çalışıyorlar.

Turkcell Şebeke Sorunu Çözümü

Turkcell şebeke sorunu yaşıyorsanız, öncelikle sorunun ne olduğunu bilmeniz gerekir. Ancak, ağ sorununuzu çözmek için kullanabileceğiniz çeşitli yollar vardır. En çok tercih edilen yol, telefonu açıp kapatmaktır. Bazen bu sorun küçük bir hatadan gelir ve telefonu açıp kapattığınızda sorun çözülür.

İlginizi Çekebilir: Asus Zenfone Batarya Değişimi

Şebeke Sorunu Çözümü

Bu sorun, SIM kartınızda bir sorun olduğu veya SIM kart yuvanızda bir sorun olduğu için oluşabilir. Bunu SIM kartınızı başka bir telefona takarak anlayabilirsiniz. Sorun yuvadan veya sım karttan kaynaklanıyorsa, yenilemeniz gerekebilir.

Aynı operatöre sahip olduğunuz diğer kullanıcılarda aynı sorunu yaşıyorsa genel problem olabilir. Bu tarz durumlarda Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor turkcell şebeke sorunu nasıl çözülür, turkcell şebeke sorunu 2019, turkcell şebeke sorunu 2018, şebeke sorunu çözümü turkcell, turkcell t60 şebeke sorunu nasıl çözülür, turkcell şebeke çekmeme sorunu çözüm, turkcell t50 şebeke sorunu, turkcell t80 şebeke sorunu, sim kart şebeke sorunu turkcell.