Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Turkcell T50-T60-T70 Batarya Sorunu ve Değişimi

Turkcell T50-T60-T70 Batarya Sorunu ve Değişimi

Turkcell T50-T60-T70 Batarya Sorunu Ve Değişimi

Turkcell T50-T60-T70 Batarya Sorunu ve Değişimi; Turkcell T50, T60 cep telefonlarındaki yaygın problemlerden biri pil ömrünün bitmesidir, bu da şarjın çok hızlı bittiği manasına gelir. İlk birkaç gün içerisinde, pil 1 günden fazla söner ve birkaç saat içerisinde zaman tükenebilir. Pil sorununun iki sebebi olabilir. İlk sorun, herhangi bir bataryada olduğu gibi, hizmet ömrünün bitmesidir. İkinci sorun, orijinal olmayan bir şarj cihazının kullanılmasıdır. Tabii ki, cihazın sürekli olarak şarj edilmesi ve telefonun tam şarj olmadan kaldırılması mümkündür.

Turkcell T50-T60-T70 Batarya Sorunu ve Değişimi; Turkcell T50,T60 model cep telefonu pil değiştirme teknik servis ekibimiz tarafından alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipman ve tamir ekipmanları ile en son teknolojiyi kullanarak aynı gün işimizin yoğunluğuna göre teslim ediyoruz. Bir bakıma bakım yapmayı gerektirmez.

Turkcell T50 Batarya Değişimi

Turkcell T50 batarya değişimi fiyatı sorunuz. Telefonunuzun bataryası çabuk bitiyor, cihazınız telefonla konuşurken birden kapanıyor, şarj yüzdesi %90’larda iken birden azalıyor, herhangi bir oyun oynarken ya da uygulama kullanırken telefonunuz kapanıyor ise batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Teknik servisimizde Turkcell t50 batarya yalnızca 40 dakika içerisinde uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından değiştirilmektedir. Değişimden sonra, telefonunuz 3 ay boyunca imzalı ve damgalı bir Cep Hastanesine sahip bir teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir.

Turkcell T50 Kaç Mah

Turkcell T50 Kaç Mah sorusu internetde sık sorulan bir soru değil ama biz merak edenleri bilgilendiriyoruz  2300 mAh bir  Bataryaya sahip bu batarya Konuşma Süresi  Yaklasık
8 Saat bu batarya bir gün  gidebilmekte olup ortalama bir telefon olan turkcell  t50 ortalama özelliklere sahip bu telefon ortalama bi telefon arayanlar için makul bir fiyatla piyasada bulunuyor

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Kayması

Turkcell T60 Batarya Değişimi

Turkcell T60 batarya değiştirme fiyatı sorunuz. Pil değiştikten sonra, telefonunuzun şarj süresi ilk güne geri döner. Telefonda konuşurken veya herhangi bir Uygulamayı kullanırken ani kapatma problemleri ile karşılaşılmaz. Cihazınızın pil sorunu çözüldükten sonra, telefonunuz cep hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 3 ay boyunca size teslim edilecektir. Turkcell T60 pil değiştirildikten sonra, cihazınızı istediğiniz kadar denetlemenize izin verilir. Herhangi bir anlaşmazlık veya tereddüt durumunda, geri ödeme hakkına sahiptir.

Turkcell T60 Kaç Mah

Turkcell T60 Kaç Mah sorusu internetde sık sorulan bir soru değil ama biz merak edenleri bilgilendiriyoruz  2400 mAh bir  Bataryaya sahip bu batarya Konuşma Süresi  Yaklasık
17 Saat bu batarya tam bir gün gidebilmekte olup ortalama bir telefon olan turkcell  t60 ortalama 699 tl’ye varan bu telefon ortalama bi telefon arayanlar için makul bir fiyatla piyasada bulunuyor

Turkcell T70 Batarya Değişimi

Turkcell T70 batarya değiştirme fiyatı sorunuz. Teknik servisimize geldiğinizde pil değiştirme süresi yalnızca 40 dakikadır ve 2 taraflı Cep Hastanesi ile sağlanan kargo teslimat hizmetimizi kullanırsanız 3 (üç) iş günüdür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Turkcell T70 Batarya fiyatı , Turkcell T60 Batarya fiyat , T70 Batarya Değişimi fiyat , T50 Batarya Fiyatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.