Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar

Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar

Türkiye'Ye Gelmeyen Akıllı Telefonlar

Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar; Bazen tanıttığımız bir akıllı telefonla ilgili yorum kısmından sorduğunuz ‘Türkiye’de de satılacak mı?’ sorusunun karşılığı olarak sizi üzecek cevaplar vermiş olduğumuz çok olmuştur. ‘Buraya gelse kesin alırım’, ‘piyasayı fena sallar’ dediğimiz bazı uçuk akıllı telefonlar maalesef ülkemizde satışa sunulmadı/sunulmayacak. İşte bu telefonlardan bazılarını sizler için hazırladık.

Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar; Bazı ülkeler sınırlı yerlerde telefon üretmektedir. Dünya pazarına sunulmamış olan bu telefonlar, diğer telofonlar kadar iddialı görünüyor. Çoğumuzun yakından bildiği bazı markalardan sizin için az bilinen cep telefonları derledik. İşte Türkiye’de bulunmayan cep telefonları.

Lenovo

Lenovo IdeaPhone K900, 5.5 inç Full HD çözünürlüklü ekrana sahip. Çin’in merkezindeki Lenovo, akıllı telefonunu Asya’dan çıkarmayacak. Snapdragon S4 Pro işlemcili ve Adreno 320 GPU, 2GB RAM, 5 inç Full HD ekranlı, Intel işlemcili nadir telefonlardan biri olan Lenovo IdeaPhone K900, 5.5 inç Full HD çözünürlüklü ekrana sahip. 7.7 milimetrelik telefonun elinizde bıraktığı his oldukça “yüksek kalite” dir. Ancak dizüstü bilgisayarlarla ve tabletlerle başarısını kanıtlayan Lenovo, cebini Asya’dan çıkarmayı düşüncesinde değil.

Sharp Aquos Phone

Sony Xperia Z’den kopyalanan Sharp Aquos Phone Xx 206sh’ın özellikleri. Snapdragon S4 Pro işlemci ve Adreno 320 GPU ile cihaz, 5 inç tam HD ekranlı 2GB RAM ile geliyor. IP55 ve IP57 sertifikalarına sahip cihaz bir metreye kadar su geçirmezdir. Aquos Phone’u sadece Japonya’da bulabilirsiniz.

NTT Docomo

Yalnızca Japon operatör NTT Docomo’da bulunan Sharp Aquos Phone SH Zeta-06E’nin bir Snapdragon 600 dört çekirdekli işlemcisi var. 4,8 inç Full HD ekran ve su geçirmez kılıf diğer özellikler arasında.

Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar

Motorola Droid Ultra

ABD merkezli mobil operatör Verizon Wireless’a özel Motorola Droid Ultra, yalnızca 7,18 milimetre kalınlığında, 5 inç (HD ekran) bir telefon. Motorola’nın kuvvetli A8 yongası, çift çekirdekli bir işlemci, dört çekirdekli GPU ve çift düşük kuvvetli işlemcilerden oluşur. Droid Ultra’nın arka kısmı Motorola’nın Kevlar’ın sık kullanımı ile korunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi 5 Şarj Soketi Değişimi

Motorola Droid Mini

Motorola Droid Mini, “küçük” boyutlarında üstün özelliklere sahip bir cep. Özellikleri Droid Ultra ile aynı olan cebin ekranı 4.3 inç (HD). Motorola Droid Mini, sadece Verizon Wireless’tan da edinilebilir. Droid serisinin üçüncü üyesi olan Maxx, 5 inç HD ekran ve A8 işlemci ile geliyor. Kevlar kasasının altındaki pil kapasitesi kardeşlerinkinden daha yüksektir. Motorola’ya göre 3.500 mAh batarya 48 saatlik kullanıma izin veriyor.

Türkiyeye Gelmeyen Akıllı Telefonlar

Arirang

Arirang, Kuzey Kore’nin ilk ve muhtemelen tek telefonu. Android telefonun özellikleri bilinmese de, Kuzey Kore ulusal lideri Kim Jong Un bundan çok umutlu. Ekipmanların çoğu Çin’de üretilir ve montaj Kuzey Kore’de yapılır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; ülkemizde satışı olmayan telefonlar , Bilinmeyen telefon markaları 2020 , En çok kullanılan telefon modelleri , Vivo telefon , Yeni çıkan cep telefonları , 2020 yılının en iyi telefonlar , Yeni çıkacak telefonlar , Telefon markaları.