Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Twitter Durduruldu Hatası Çözümü

Twitter Durduruldu Hatası Çözümü

Twitter Durduruldu Hatası Çözümü

Twitter Durduruldu Hatası Çözümü , ülkemizin yarısından fazlası tarafından kullanılan bir sosyal medya aracı, birçok önemli haber ilk yayınlanan önemli bir ağdır.

Birçok kullanıcısı olan Twitter, bazı insanlarda ani bir durdurma hatası ile ortaya çıkıyor. Şimdi onlara twitter’ı ve Çözümü durduran şeylere kısaca bir göz atalım.

Twitter’in Durdurulmasının Sebepleri Nedir ?

Twitter Güncelleme

Bunun iki nedeni vardır. Genel olarak, en yaygın nedenlerinden biri twitter uygulamasının en son güncellemeleri yapılmamıştır olmasıdır. Çünkü, güncelleme ilerledikçe, eski güncellemede kalan insanlar bir durdurma hatasıyla karşı karşıyadır. Başka bir nedeni bu uygulama önbellek büyük miktarda üretir olmasıdır. Bunun nedeni, güncellenirken bir tür uygulamanın kesintiye uğraması olabilir.

Twitter Durduruldu Hatası

Twitter Durduruldu Hatası Çözümü Güncellemesi

Twitter durduruldu yazısı her ne kadar kullanıcıları deli eden bir hal olsa da, aslında düzeltilmesi sadece on dakikalık hatta daha az bir sürelik bir hal almaktadır. Bu yazı ile karşı karşıya kaldığınız bir durumda ilk olarak uygulamasının yer aldığı google play storeye girmelisiniz. Orada arama butonuna twitter yazarak kendi sayfasını bulmalı ve o esnada yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer ki yeni bir güncelleme var ise, güncelleme yapmalı ve buradan çıkarak uygulamaya girmeyi denemelisiniz. Sadece beş dakikanızı alacak olan bu durum sizlerin yeniden twittere kavuşmasını sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Telefonu Televizyona Bağlamak

Twitter Güncelleme

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; 

Twitter Durduruldu Hatası Çözümü twitter sorunun tanımı, twitter sorunu 2018, twitter sorunu ekşi, sorunumdunya twitter, twitter giriş sorunu, twitter wifi sorunu, twitter erişim sorunu, twitter sorun giderme, twitter sorun bildir, twitter sorun çözme, twitter sorun son dakika, twitter android sorunu, twitter arama sorunu, twitter anasayfa sorunu, twitter bildirim sorunu android, twitter zaman akışı sorunu, twitter tweet atamama sorunu, twitter mesaj atma sorunu, twitter video açma sorunu, twitter hesap açma sorunu, avea twitter sorunu, twitter beğeni sorunu, twitter bağlanma sorunu, twitter bildirim sorunu iphone, twitter bir sorun oluştu, instagram twitter bağlantı sorunu.