Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Twitter Hesap Silme

Twitter Hesap Silme

Twitter Hesap Silme

Twitter Hesap Silme Twitter hesabı kapatma işlemleri etkin olmayan hesap sahipleri tarafından kullanılmaya başlandı. Twitter hesabı silme işlemleri, masaüstü ve mobil görünümde farklı alanlarda bulunur. İşte Twitter hesabı devre dışı bırakma ve silme süresi ile ilgili ayrıntılar…

Twitter hesabı kapatma, mobil ve masaüstü uygulamalarında farklı görünümler bulur. Bu nedenle, hesaplarını devre dışı bırakmak isteyen kullanıcılar zaman zaman farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşte Twitter hesabını kapatmak ve silmek için adımlar…

Twitter Hesap Silme

Twitter son yıllarda dünyada herkes tarafından kullanılan bir uygulama haline gelmiştir, birçok kişi donmuş veya kapalı olmak istiyorum. Twitter silme, düşündüğünüz kadar kolay ve hızlı değildir … Peki, kullanıcılar Twitter hesabını nasıl kapatabilirler? Twitter hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Hadi, bunu ayrıntılı olarak konuşalım…

Twitter Hesabini Kalici Olarak Silme Nasil Yapilir
Twitter Hesabini Kalici Olarak Silme Nasil Yapilir

Twitter hesabı dondurma , Twitter hesabı kapatma veya Twitter silme işleminin Facebook’tan farklı olduğunu unutmamalısınız. Facebook’a her zaman geri dönme fırsatı verilir, ancak Twitter hesap silme işlemini gerçekleştirmek için belirli bir süre sağlar. Bir Twitter hesabını silmek veya kapatmak ne kadar sürer?

Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Twitter hesabı dondurma işleminde, diğer takipçilerin bunu görememesi için hesabınızı istediğiniz süre içinde devre dışı bırakabilir ve yeniden etkinleştirebilirsiniz. Hala Twitter hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız; bu yazıda Twitter hesabınızı ve ayrıntılarını kalıcı olarak silmeyi anlatacağız.

İlginizi Çekebilir: Şarjı En Uzun Giden Telefonlar

Twitter hesabını kalıcı olarak silme işlemi yapmadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Belirli bir süre için açtığınız ve kullandığınız hesabınız hemen silinmeyecektir. Silme işlemini yaptıktan sonra, Twitter kullanıcılara işlemi geri almak için 30 günlük bir süre verir. Şifrenizi 30 gün içinde kullanıcı adınız veya e-postanızla yeniden girerseniz, Twitter hesabınızın silinmesi iptal edilir ve yeniden silme işlemi yaptığınızda kalan 30 günden düşülür.
  • Hesap silindikten sonra aynı mail ve şifre ile yeniden oturum açamazsınız mailiniz ve şifreniz artık kullanım dışıdır.
  • Silme işlemleri tamamlandıktan sonra tüm iletileriniz kaybolur ve geri dönüşü olmaz. Bu sebeple aşağıda Twitter Arşivi yolunu takip ederek Twitter üzerinden arşivinizi indirmenizi tavsiye ederiz.
  • Yeniden Twitter hesabı açtığınızda eski takipçileriniz sıfırlanacağı için sıfırdan takipçi kazanmalı ve sıfırdan takip etmeye başlamak durumundasınız.
  • Profilinizi yeniden yapılandırmanız gerekecektir.
  • Aynı kullanıcı adı ile yeni bir hesap açamazsınız. Eğer aynı kullanıcı adı ile yeni bir hesap açmak istiyorsanız yazının devamını okumanızın büyük faydası olacaktır.

Twitter son zamanların en popüler sosyal ağları arasında yer alıyor. Gelişmekte olan özellikleri ve kullanıcı tabanı ile Twitter, ilk nesil iletişim araçlarından biridir. Twitter son birkaç yılda çok sayıda kullanıcıya ulaştı ve ülkemizde en fazla sayıda kullanıcıya sahip.

Twitter Hesabı Silinmeden Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar!

Bir Twitter hesabını kalıcı olarak silin makalemizde doğru bir şekilde anlattıklarımızı yaparsanız, hesabınız tamamen kapatılır ve işlemin sonunda aynı kullanıcı adı ve şifre ile tekrar giriş yapamazsınız.

Bu, bir Twitter hesabını yeniden açmanız ve takipçileri sıfırdan kazanmanız, başkalarını takip etmeniz ve yeni bir profil yapılandırmanız gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, hesabınızı silmeden önce birkaç kez düşünmenizi öneririz. Twitter’da, kullanıcılara hesap silme işlemini geri almak için belirli bir süre verir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; twitter hesap silme linki , twitter hesap silme mobil , twitter hesap silme linki kalıcı , twitter hesap silme nasıl yapılır , twitter hesap silme ekşi , twitter hesap silme ios , twitter hesap silme şifremi unuttum

Twitter Hesabımı Kalıcı Olarak Silme

Twitter hesabını kalıcı olarak silme işlemini şu şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür:

Hesabınızı silmek için ilk olarak buraya tıklayınız.

Twitter Hesabi Kalici Olarak Silme

Sayfayı tıkladıktan sonra kullanıcı adınızı ve “hesabı Devre Dışı Bırak” Düğmesine sahip olacaksınız. Bu düğmeye tıkladığınızda, geçerli şifrenizi girmeniz gereken bir bölüm göreceksiniz. Açılan pencerede geçerli şifrenizi yazarak ve aşağıdaki devre dışı bırak hesabı ”düğmesini tıklayarak hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.