Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Twitter Video Nasıl İndirilir

Twitter Video Nasıl İndirilir

Twitter Video Nasıl İndirilir

Twitter Video Nasıl İndirilir; Twitter’dan video nasıl indirileceği sorusunun cevabı bu makalede. Twitter videolarını hem bilgisayar hem de telefonla indirebileceğiniz çözüme beraber bakıyoruz. Şimdi, daha fazla uzatmadan, rehberimize gidelim.

Twitter Video Nasıl İndirilir; Twitter video indirmelerinin makalemizde adım adım nasıl yapıldığını açıkladık. Milyonlarca kullanıcıyla diğer sosyal ağ medyalarında Twitter’da video paylaşmak isteyen kullanıcılar Twitter’da video indirmede sorun yaşıyorlar. İşte adım adım Twitter video indirme işlemi.

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır – Twitter Video İndir

Videoyu tarayıcıdan direk olarak Twitter’dan indirebilirsiniz. İlk olarak, indirmek istediğiniz videonun ilgili tweet URL’sini kopyalamamız gerekmektedir. Bunu yapmak için, ilgili tweet’in sağ üst köşesindeki Twitter okunu tıklıyoruz ve “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” yı tıklıyoruz. Ardından bu adrese gidip bağlantıyı URL kutusuna yapıştırıyoruz ve İndir’i tıklıyoruz.

Tıkladıktan sonra, açılır sayfanın altındaki İndir düğmesine tekrar basıyoruz ve video indirilmeye başlıyor. Bu yöntemi kullanarak Twitter videolarını bilgisayarınızla, telefonunuzla veya tabletinizle indirebilirsiniz. Bununla beraber, iOS kullanıyorsanız, tweet bağlantısı adresini kopyalamak için yine de sağ taraftaki yan menüyü açıp paylaşmaya ve aşağıda belirtilen “bağlantı adresini kopyala” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra, videoları yukarıda belirtilen web sayfası üzerinden tekrar indirebilirsiniz.

Adım Adım Twitter Video İndirme İşlemleri

  • İndirmek için video Tweet bulun.
  • Şimdi tweet bağlantısını kopyala.
  • Tweet bağlantısını yukarıdaki URL metin kutusuna yapıştırın.
  • Şimdi farklı biçimlerdeki indirme bağlantılarını alacaksınız.
  • Videoyu mp4 formatında indirmek için indirme bağlantısını tıklamanız yeterlidir.
  • Eğer mp3 formatında video istiyorsanız, tabloda da seçenek var. Mp3 kutusundaki indirme bağlantısına tıklamanız yeterlidir.
  • İndirme bağlantısını tıklatarak değil ise, indirme bağlantısına sağ tıklayın ve Farklı Kaydet’i tıklayın. Bağlantısını bilgisayarınıza kaydetme seçeneği.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Renkleri

Twitter Video Nasıl İndirilir
Twitter Video Nasıl İndirilir

Tarayıcınızda Eklenti Ekleyerek Twitter’da Video İndirme

Chrome veya Mozilla tarayıcıya yüklenecek eklentiler ile Twitter’dan videoları kolayca indirebilirsiniz. Twitter Video Downloader uygulamasını her iki tarayıcı için de kullanabilirsiniz. Eklentiler için indirme bağlantılarını altta görebilirsiniz.

Twitter’dan Nasıl Video İndirilir

Öncelikle, indirmek istediğiniz videonun ilgili tweet’inin URL’sini kopyalamanız gerekir. Bunu yapmak için, Twitter’da indirmek istediğiniz videonun tweet’inin sağ üst tarafındaki oku tıklamanız gerekir. Daha sonra “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” yı seçmeniz gerekir. Daha sonra http://twittervideodownloader.Com bu adresi girerek kopyaladığınız URL’yi sitedeki arama çubuğuna yapıştırırsınız.

Ardından İndir’e basmanız gerekir. Ardından, ekranda Video İndir seçeneğini seçmeniz gerekir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra videonuz indirilir. Bu şekilde, videoları hem bilgisayarınızda hem de akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Twitter’dan indirebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; twitter video nasıl indirilir iphone , twitter video nasıl indirilir 2019 , twitter video nasıl indirilir ios , twitter video nasıl indirilir 2020 , twitter dan video nasıl indirilir android , twitter daki video nasıl indirilir android , twitter videoları telefona nasıl indirilir , twitter videoları telefona nasıl indirilir iphone , twitter dan bir video nasıl indirilir , twitterdaki videolar nasıl indirilir.