Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ucuz Ekran Değişimi

Ucuz Ekran Değişimi

Ucuz Ekran Değişimi

Ucuz Ekran Değişimi Gorilla Glass gibi yeni teknolojiler artık mevcut olsa da, ekran koruyucular olsalar bile, telefonların ekranları talihsizliğin bir sonucu olarak kırılabilir. Bu telefon kullanılamaz hale getirir ve ekran değiştirme gerektirir.

LCD ve dokunmatik ekranlar telefonun en hassas parçaları arasındadır. Bu nedenle, dikkat çekmek ve önlem almak için telefonu kullanan kişilerin çoğu ekranlardır. Hem ekran koruyucu filmler hem de telefon kapakları ekranın kırılmasını önler.

Ekran zarar görmemiş olsa da, birçok talihsiz telefonların bir sonucu olarak kırılmayı önlemek için önlemler alınabilir. Ekran bozulmamış olsa bile, bir süre sonra, kullanım bağlı olarak ekranda çizikler oluşabilir.

Bu gibi durumlarda, daha iyi kullanım için veya telefonunuzun çalışması için ekranı değiştirmeniz gerekir. Cep Hastanesi olarak, telefonlarınızın hasarlı ekranlarını orijinal veya uygun fiyatlı ekran parçalarıyla değiştiriyoruz. Telefon modelinize bağlı olarak iki farklı fiyat alabilirsiniz.

Ucuz Telefon Ekran Tamiri

Ucuz telefon ekranı tamiri ortak bir mütalebidir. Her müşteri kendi cihazını  mümkün olan en düşük fiyata tamir ettirmek istiyor. Bu talebi göz önünde bulundurarak cep hastanesi yıllardır müşterilerine ucuz telefon ekranı tamiri sunuyor. Bunu 30-45 dakikalık çok kısa bir değişim süresi ile yapıyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor

En Ucuz Ekran Değişimi

Biz en iyi ve kullandığımız yenilerini vererek bizim için en çok para almış bu cihazlar. Bazen, telefonların ekranlarında deformasyonlar meydana gelir. Bu deformasyonlar hala kırık, kırık veya çizik telefon ekranları gibi birçok durumda kullanılamaz veya kötü bir görüntü oluşur. Bu zamanlarda, iPhone 6 ekran değiştirme gibi hizmetler için bir ihtiyaç vardır.

Bu sorunlar telefonlarımızın ekranlarında garanti edilmese de, kullanıcının kapsam dışı sayılması için bir sorun olarak görülüyor. Belirli bir garanti yılını dolduran telefonlarımızdan bazıları, birden fazla ekranda ortaya çıkan problemlerden daha sıkılıyor. iPhone 6 ekran değiştirme, Huawei ekran değiştirme veya Xiaomi ekran değiştirme olsun, akıllı telefonların en kaliteli modelleri %100 orijinal ekranlarla yapılır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung ucuz ekran değişimi , ucuz tv ekran değişimi , ucuz telefon ekran değişimi , iphone ucuz ekran değişimi , en ucuz a7 ekran değişimi fiyatı , en ucuz ekran değişimi , s7 edge ekran değişimi en ucuz , note 5 ekran değişimi en ucuz
en ucuz ekran tamiri , en ucuz iphone 6 ekran değişimi , j7 ekran değişimi ucuz , galaxy s8 ekran değişimi ucuz , s8 ekran değişimi ucuz.