Ucuz Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 4 Yorum / 1780 Görüntülenme

Ucuz Ekran Değişimi

Ucuz Ekran Değişimi Gorilla Glass gibi yeni teknolojiler artık mevcut olsa da, ekran koruyucular olsalar bile, telefonların ekranları talihsizliğin bir sonucu olarak kırılabilir. Bu telefon kullanılamaz hale getirir ve ekran değiştirme gerektirir.

LCD ve dokunmatik ekranlar telefonun en hassas parçaları arasındadır. Bu nedenle, dikkat çekmek ve önlem almak için telefonu kullanan kişilerin çoğu ekranlardır. Hem ekran koruyucu filmler hem de telefon kapakları ekranın kırılmasını önler.

Ekran zarar görmemiş olsa da, birçok talihsiz telefonların bir sonucu olarak kırılmayı önlemek için önlemler alınabilir. Ekran bozulmamış olsa bile, bir süre sonra, kullanım bağlı olarak ekranda çizikler oluşabilir.

Bu gibi durumlarda, daha iyi kullanım için veya telefonunuzun çalışması için ekranı değiştirmeniz gerekir. Cep Hastanesi olarak, telefonlarınızın hasarlı ekranlarını orijinal veya uygun fiyatlı ekran parçalarıyla değiştiriyoruz. Telefon modelinize bağlı olarak iki farklı fiyat alabilirsiniz.

Ucuz Telefon Ekran Tamiri

Ucuz telefon ekranı tamiri ortak bir mütalebidir. Her müşteri kendi cihazını  mümkün olan en düşük fiyata tamir ettirmek istiyor. Bu talebi göz önünde bulundurarak cep hastanesi yıllardır müşterilerine ucuz telefon ekranı tamiri sunuyor. Bunu 30-45 dakikalık çok kısa bir değişim süresi ile yapıyor.

iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

En Ucuz Ekran Değişimi

Biz en iyi ve kullandığımız yenilerini vererek bizim için en çok para almış bu cihazlar. Bazen, telefonların ekranlarında deformasyonlar meydana gelir. Bu deformasyonlar hala kırık, kırık veya çizik telefon ekranları gibi birçok durumda kullanılamaz veya kötü bir görüntü oluşur. Bu zamanlarda, iPhone 6 ekran değiştirme gibi hizmetler için bir ihtiyaç vardır.

kaliteli orjinal ekran değişimi
kaliteli orjinal ekran değişimi

Bu sorunlar telefonlarımızın ekranlarında garanti edilmese de, kullanıcının kapsam dışı sayılması için bir sorun olarak görülüyor. Belirli bir garanti yılını dolduran telefonlarımızdan bazıları, birden fazla ekranda ortaya çıkan problemlerden daha sıkılıyor. iPhone 6 ekran değiştirme, Huawei ekran değiştirme veya Xiaomi ekran değiştirme olsun, akıllı telefonların en kaliteli modelleri %100 orijinal ekranlarla yapılır.

Ucuz ve Kaliteli Ekran Değişimi

Günümüzde telefon ekran değiştirme fiyatı kadar önemlidir; kalite, hizmet ve teslimat. Son kullanıcının taleplerine göre yapılan ekran değişiklikleri hakkında en sık sorulan sorulardan biri ucuz ekran ve garanti süresidir. Cep Hastanesi Cep Telefonu tamir merkezini tercih eden müşterilerimizin önceliği güven ve doğru sunumdur.

Kırık ekran onarım fiyatı verilmeden önce, müşterinin istek ve beklentileri kontrol edilir, cep telefonu dokunmatik ekranın fiyatı veya sadece ekran değiştirme fiyatı verilir, ne kadar süre yapılır, ne kadar garanti değerlendirilir ve işlem başlatılır.

4 Yorum

 • Muhsin

  1 adet lg G3 1adet LG g4 ikisinde ekranı değişecek fiyat nedir

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; lg g3 ekran 300 tl g4 model 300 tl kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir

 • Mustafa Karaarslan

  Merhaba Asus zenfone 2 ZE550ML ekran değişimi yapıyor musunuz? değişim yapıyorsanız ücreti ne kadar olur?

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi Fiyatı 300 TL

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir