Ümraniye Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / / 0 Yorum / 65 Görüntülenme

Ümraniye Cep Telefonu Tamiri

İstanbul pendik semtinden siz müşterilerimizi Ümraniye cep telefonu tamiri firmamız Cep Hastanesi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız da cep telefonuyla ilgili her türlü probleminizin çözümü yapılmaktadır. Cep telefonlarınız bozulduğunda kişiler işlerinin aksayacağını düşünerek paniğe kapılabilirler. Artık hiç paniğe kapılmanıza gerek yok. Ümraniye cep telefonu tamiri Firmamızda olabilecek en kısa sürede cep telefonunuzun tamiri gerçekleştirilmektedir.


Cep telefonları günlük hayatta kişilerin sıklıkla kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Kişiler iş hayatlarında cep telefonları çok fazla kullanırlar. Cep telefonlarında arıza durumu yaşandığında telefonlarını eskisi gibi çalışmasını istemektedirler. Bizler de sizleri durumda kalmasını istemediğimiz için Ümraniye cep telefonu tamiri firması olarak cep telefonlarınızı verdiğimiz süre oldukça çabuk olarak tahmin ederek sizlere sunmaktayız.


Cep Telefonlarında Sıklıkla Görülen Cep Telefonu Arızaları Nelerdir?

  • Cep telefonu mekanik sisteminin bozulması
  • Cep telefonu ekranının kırılması ya da çatlaması
  • Cep telefonu bataryasının bozulması
  • Cep telefonu şarj girişinin bozulması
  • Cep telefonunun sıvı teması ile bozulması

Yukarıda bahsedilen karşılaşılan arıza durumları en sık karşılaşılan arıza durumları olmaktadır ve Ümraniye cep telefonu tamiri firmamız tarafından yukarıda bahsedilen sorun ve buna benzer bütün sorunlarınızı çözünmektedir. Cep telefonu tamirini yapan uzman ekibimiz tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır ve hiçbir marka ve model ayrımı yapılmadan bütün cep telefonları gerçekleştirilmektedir.

ümraniye teknik servis
ümraniye teknik servis

Cep telefonu ekran sorunları sıklıkla karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir ve ekran sorunlarında cep telefonu ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Cep Hastanesi firmamız ekran değişimi sırasında orijinal parça ürünler kullanmaktadır. Kullanılan orijinal parça ürünleri Ümraniye cep telefon tamiri firmamız tarafından imzalı ve kaşeli garanti belgesi bulunmaktadır.

Bu garanti belgesinin altı ay geçerliliği bulunmaktadır. Altı ay içerisinde değişimi yapılan parçalarda meydana gelecek herhangi bir sıkıntı durumunda tekrar firmamıza müracaat ederek ücretsiz olarak tamirini cep telefonunuzun gerçekleştirilmektedir. Cep telefonu ekran değişim de pek çok kişi cep telefonunda bulunan bilgilerin silinmesinden korkmaktadır. Ümraniye cep telefonu tamiri firmamız da cep telefonu ekran değişiminizi gerçekleşirken bilgileriniz saklanmaktadır ve ekran değişimi olduğunda telefonunuz içerisinde bulunan hiçbir bilgi kaybı olmadan saklanır.


Ümraniye Cep Telefonu Tamiri Firmamız Da Fiyatlandırma Nasıl Olmaktadır?

Ümraniye cep telefonu tamiri firması olarak müşterilerimizin bütçesini düşünen bir firmadayız. Mümkün olduğunca uygun fiyatlar ile cep telefonu tamir eden gerçekleştirmekteyiz. Cep telefonu tamiri için sabit bir fiyat vermek doğru olmaz.

Cep telefonunun marka ve modeli, cep telefonu tamirinde gerçekleşecek olan uygulamaya göre fiyatlandırmalar farklı olmaktadır. Siz müşterilerimiz firmamıza başvurup telefonunuzun arıza durumu belirlendikten sonra uygun bir fiyat belirlenir söylenmektedir. Sizler verilen fiyatı onayladıktan sonra cep telefonu tamir işlemine başlanmaktadır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Ümraniye Cep Telefonu Tamiri
Ümraniye Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir