Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi, yerli markalı üreticilerin son zamanlarda ülkemin pazarına büyük rekabet verdiğini görüyoruz. Bu markaların en önemlilerinden biri vapur. Z10, kendi üretiminden sonrasında Türkiye’nin devasa bir Vestel olduğu bir dünya. Venus Z20 ile Bugün ortaya çıktı. Genel olarak, Vestel Venus Z20, hakikaten sevdiğimiz segmentin orta üst segmentini hak ediyor. Bize eksiklikleri ve artılarını inceleyelim ve her şeyden önce, hepimiz Vestel Venus z20 pil testi ile yalnız bırakmak istiyorum.

Vestel Venus Z20, 30 dakika ila 2 saat içinde aynı gün içinde en son teknoloji ustalaşmış ekipman ve onarım araçlarını kullanarak akü değişiklik yapma alanında uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz tarafından teslim edilir ve 365 gün süresince yedek parça ve işçilik garantisi altında müşterilerimize teslim edilir. Arızalı cep telefonunuzu bizlere göndermek için tüm Türkiye’den ücretsiz gönderim ile gönderilecektir yada onarım talebinize göre size sevk edilmeyeceği güvencesi ile kapıda ödeme ellerimize ulaşır.

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi

Vestel Venus Z20 şarjınız hızlı bir şekilde tükenirse, şarj olmaz, cihazınız kendini açar ve kapatır yada şarj yüzdesi çok hızlı bir şekilde düşer, cep telefonunuzun pili arızalı yada sorunludur. Teknik servisimizde Vestel Venüs Z20 bataryanın yerini alarak bu problemlerden kurtulabilirsiniz.

  • Vestel Venus Z20 cihazınızı tamamen şarj edin ve pil boş olduğunda tamamen şarj edin.
  • Vestel Venus Z20 pilinizi kaç defa şarj ettiğinizi kontrol edin ve günde bir defadan fazla şarj ederseniz, pil ömrünüz daha hızlı azalacaktır.
  • Vestel Venus Z20 şarj aletinız %100 ise, hızlı bir halde %20-30’a düşer yada kendini kapatır.
  • Cep telefonunuz şarj oluyor ancak şarj yüzdesinde bir artış yoksa, piliniz yada şarj soketiniz arızalıdır.
  • Vestel Venus Z20 pil pil şiştiğinde bozulur, bazı modellerin şişmiş pil ekranının yükselebileceğini söyleyebilirsiniz.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle Vestel Venus Z20 cep telefonunuzu ön inceleme için alıyoruz. Ön incelemede, aletinizdaki pilin neden olduğu başka bir arıza var ise, oluşabilecek öteki maliyetler hakkında sizi bilgilendireceğiz ve herhangi bir ek ücret almazsınız. Aletinizda başka bir arıza yoksa, Vestel Venus Z20 cep telefonunuzu arızalı bir batarya ile alacağız ve Teknik Servis, bakım ve onarım departmanımızda Vestel Venus Z20 pil değiştirme onarım işlemini başlatacağız.

İlginizi Çekebilir: Asus Zenfone Batarya Şarj Sorunu

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi

VESTEL VENÜS Z20 BATARYA DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, onarım, bakım ve onarım bölümü, Z20 özellikleri pil değiştirme işlemi Venüs Vestel bizim uzman teknisyenlerimiz tarafınca son olarak teknoloji ustalaşmış ekipman ve tamir araçları kullanılarak yapılır ve siz değerli müşterilerimize 30 dakika içinde 2 saat için günlük iş yüküne göre teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm pil değişiklik yapma işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik için garanti edilmektedir.

Pil değiştirmede kullanılan tüm akü yedek parçaları, piyasada orijinal olarak kabul edilen ve sözleşmeli cep telefonu yedek parçalarının tüm kontrollerinden sonrasında ulaşılabilen + kaliteli ürünlerdir. A + kalite yedek parça ürünleri, piyasadaki kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eş kıymet veya benzer fiyatlarla %100 orijinal yada seri numarası olarak listelenen ürünlerin varlığına güvenmeyin.

Vestel Venüs Z20 bataryayı değiştirdikten sonrasında, ekibimiz cihazınızın şarj ve pil testlerini tamamlayacak ve aygıtı size teslim edecektir.

BATARYA DEĞİŞİMİ

Vestel Venüs Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı orijinal olarak değişimini yapıyoruz.

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunma tik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmede olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

VESTEL VENÜS Z20 TEKNİK SERVİSİ

Vestel Venus Z20 teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerimiz Türkiye’nin her yerinde en hızlı ve en güvenilir şekilde. Arızalı cihazlarınıza gönderebilmemiz için uzman teknik personelimizden faydalanarak, tecrübelerimizden ve fark yaratarak, aynı gün içinde geri dönebilirsiniz. Arızalı cihazınız teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Vestel Venüs Z20 pil değiştirme işlemi sıraya konulur.