Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Videolarda Ses Var Görüntü Yok

Videolarda Ses Var Görüntü Yok

Videolarda Ses Var Görüntü Yok

Videolarda Ses Var Görüntü Yok; Açtığınız videolarda ses olmadığını söyleyenler için, bu sorun ara sıra Güncelleme, virüs, cihaz önbellek sorunu ve uygulama hatası sebebiyle uyumsuzluktan kaynaklanabilir. Aşağıdaki tavsiyeleri denedikten sonra sorun devam ederse, cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bu sorun, Android telefonlar, tabletler ve iOS / iPhone aygıtlarında oluşur.

Telefonda Ses Var Görüntü Yok, Neden ?

markalı akıllı telefonları açtığınızda, bir ses var, ancak bir görüntü eksikliğinin ana sebebi dahili ekranın bozulmasıdır. Ekran soketinin çatlaması veya hasar görmesi ve Dahili ekranda çatlama, ekranın görünmesini engelleyen bir faktördür. Bu sorunun çözümü ekran değişimidir. Peki akıllı telefon ekranının ekranını nasıl değiştirebilirim ve ne düşünülmelidir? Burada ekleyelim. Ekran soketinin yerinden çıkması sebebiyle bu sorunu yaşamaktaysanız, yerine takın.

Video Ses Var Görüntü Yok Çözümü

Görüntüleri açmamak veya görüntülememek bir hesap faktörü olabilir. Bazı hesaplar kısıtlanabilir. Bazılarının hesap tabanlı problemleri olabilir. Çok başka hesaplarda deneyin. Video ayarlarını kontrol edin. Ayarları değiştirerek tetikleyici olarak hareket edebilir. Bilgisayarda bir ekran kartı sürücüsü sorunu var. Yeni güncellenen bir sürücünün buna neden olabileceğini defalarca gördük.

Video oynatma ek bir uygulama gerektirebilir. Tablet ve telefon açılmazsa MX player tarzı uygulamalar kullanılmalıdır. Tarayıcınızdan PC’nizde ve mobil cihazınızda oturum açıyorsanız, farklı tarayıcıları deneyin. Facebook uygulamasından videoda görüntü yoksa, uygulamanın önbelleğini silmeye çalışalım.
Facebook Lite üstünde deneyin.

İlginizi Çekebilir: Samsung J7 Prime Ekran Sararması

Videolarda Ses Var Görüntü Yok

Telefondan Facebook Video Ayarlarını Kontrol Etme

  • Ayarlara 3 çizgiyle girelim
  • Ayarlar gizlilikten ayarlar
  • En aşağıya doğru inip videolar / resimler
  • İlgili alternatifler arasında değiştirerek deneyin

Video ayarlarına iki şekilde geçebilirsiniz. Birincisi, profile dokunarak ve ayarlardan videoları girerek, diğeri ise videonun üst kısmındaki ayar simgesini tıklayarak.

Youtube Görüntü Sorunları

Youtube’daki video problemlerinı aşağıda belirtilen teknikleri kullanarak çözebilirsiniz. Tarayıcınızdan farklı oynatma problemleri yaşayabilirsiniz. Bazen görüntü tamamen görüntülenmez, ancak ara sıra ekrandan çıkan ses gibi sorunlar olabilir. Genellikle bu tür sorunlar, Chrome, Mozilla Firefox, Explorer gibi tarayıcıların ayarlarından kaynaklanır. Sorunlarla karşılaştığınızda, önce videoyu değişik bir tarayıcı ile açmayı denemelisiniz. Diğer tarayıcılar bir sorun göstermezse, kullanmış olduğunuz tarayıcının ayarlarına dönebilirsiniz.

Youtube görüntü problemleri genelde Chrome tarayıcılarda aşağıda belirtilen ayarların yapılandırılması ile çözülmektedir. Öncelikle aşağıda belirtilen işlemleri deneyin.

Chrome araç çubuğuna giriş yapın chrome: // flags.

“Donanım hızlandırmalı video kod çözmeyi Devre Dışı Bırak” seçeneğini etkinleştirin ve tarayıcınızı yeniden başlatın. YouTube’da oturum açarken görüntüyü test edebilirsiniz.

Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi tarayıcılarda yerleşik Flash player olmadığından, lütfen aşağıda belirtilen adresi girerek Flash Player’ı yükleyin. Yazılım yüklüyse güncellemeniz gerekebilir.

Https://get.Adobe.Com/tr/flashplayer/

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; videoda ses var görüntü yok telefon , videolarda ses var ama görüntü yok siyah ekran geliyo, android videolarda ses var goruntu yok , bilgisayara attığım videoda ses var görüntü yok , çektiğim videoda ses var görüntü yok , indirdiğim videoda ses var görüntü yok , instagram videoda ses var goruntu yok , videoda ses var görüntü yok lütfen yardım , opera videoda ses var görüntü yok
videoda ses var görüntü yok pc , youtube videoda ses var görüntü yok.