Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi

349 TL

Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Ekran değişimi esnasında bilgileriniz silinmez, dokunmatik hassasiyeti ile ilgili problem yaşamazsınız. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: 6TSW9NJ8 Kategoriler:

Açıklama

Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi profesyönel ekipman ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön ekran kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.


Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren Smart 6 Ekran Değişimi işlemi sonrası telefonunuz dokunmatik hassasiyeti ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Vodafone Smart 6 Ekran Fiyatları – Şubat Ayı

Vodafone Smart 6 Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL

Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi’nde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Görüntüyü ve Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran kendi ekranınız olacağından, Cihazınız orijinalliğini koruyacak
  2. Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.
  3. Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.
  4. Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.
  5. İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde Ekran Değişimi yaptırarak teslim alabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefon’unuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilir’siniz.
Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi Hakkında

Uzman teknisyenlerimiz alanında en son teknoloji, profesyonel ekipmanlar kullanarak ve Vodafone ekran değiştirme işlemi, tamir teknik servis, Tamir, bakım ve onarım Bölümü, 2 saat 30 dakika arasında günlük iş yüküne göre değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişim işlemleri 3 ay yedek parça ve işçilik için garanti edilmektedir. Smart 6 Ekran Değişimi en sağlıklı ve en uzun ömürlü, %100 orijinal ekran. Orijinal ekran değişiklikleri uzun vadede en başarılı yöntemdir.

Smart 6 Ekran Değişimi borsalarında kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri, başlangıçta piyasada kabul edilen orijinal kaliteli ekranlardan oluşur ve sözleştiğimiz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri aldık. Smart 6 Ekran Değişimi işleminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekranını, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayacak ve daha sonra ücretsiz Smart 6 Ekran Değişimi servis orijinali ekran takılır.

iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi

İstanbul’dan farklı bir şehirde bulunan müşterilerimiz ise Smart 6 Ekran Değişimi için cihazlarını kargo ile bizlere ulaştırabilirler. Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak ulaştırma hizmeti bulunan firmamız, en kısa zamanda cihazınızın bakım, onarımını yaparak tekrar sizlere ücretsiz kargı ile ulaştırır.

Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi için Tüm Hizmetleri de Vermekteyiz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vodafone Smart 6 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir