Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. vShare Problemine Kesin Çözüm

vShare Problemine Kesin Çözüm

Vshare Problemine Kesin Çözüm

vShare Problemine Kesin Çözüm; Arkadaşlar vShare ile sorun yaşayanların sorunlarını nasıl çözeceğinizi ve tekrar vShare nasıl indireceğinizi anlatmak için sizlerden gelen son yorumlar hakkında detaylı bir yazı hazırladık umarız sorununuzu çözebilirsiniz.

vShare Programı Nedir Ne İşe Yarar?

vShare üçüncü taraf bir uygulama mağazası olmasına rağmen ve çok uzun bir süredir ücretli uygulama ve oyunları indirmek ücretsiz. Tüm oyunlar indirilemez, ancak popüler oyunlar mevcuttur. iOS için vShare kullanmanın en büyük avantajı paradan tasarruf etmektir. Aralarında yavaşlıyor, bazen sunucu çalışmıyor ve uygulamalarla ilgili sorunlar var.

Son 2 seneden beri bedava şeylerden faydalanmak daha saygın ve güvenilir hale geldi. Kullanırken, uygulamaları indirmek Apple App Store’a kıyasla daha uzun sürer. Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirirken ciddi bir sorun değil ve şimdi bunlar iptal edildi, bu uygulamalara artık sertifika yok.

Temelde cihazınızı kaydeder ve ardından uygulamaları yükleyebilirsiniz. Uzun zamandır kullanıyorum ve tamamen güvenli bir uygulama yükleyicisi, hatta Apple’ın kendisi bile biliyor ve henüz bir şey yapmadı. İndirirken bu uygulamanın geliştiricisine güvenebilirsiniz, aşağıda vShare’i indirmek için adım adım bir prosedür bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: App Store Kredi Kartı Bilgilerini Kaldırma ve Değiştirme

vShare ile App Store’dan Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir?

vShare Problemine Kesin Çözüm; Ancak Apple’ın bu süreç için başlattığı açık kapatma ve sağlam çalışma sonucunda son sürümleri Jailbreak yapmak zorlaştı. Ancak App Store’daki bir açılış sonucunda Jailbreak işlemine gerek kalmadan ücretli uygulamaları ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

 • vShare aslında Android için de hizmet veriyor.
 • Normal Apple cihazları da Appstore’daki vShare uygulamasını desteklemez.
 • Ama vShare’ in kendi sitesine girerek bu sorunu çözebiliriz.
 • Jailbreak olmayan cihazlar için UnJailbreak diyoruz ve;

Vshare Kurulum

 

gibi bir ekran çıkıyor “Install” dedikten sonra kurulumun bitmesini bekliyoruz. Kurulumdan sonra, iPhone ekranınızda yazılımın simgesi belirecektir; Tıklayıp çalıştıralım, ancak hemen bir güvenlik uyarısı verecektir.

 • Bunu aşmak için Ayarlar – Genel – Profil sekmesine gidelim (ayrıca VPN bölümünün altında).
 • Oraya tıklayın ve gelen vShare linkine “Güven” diyoruz. Ve kurulumu onaylıyoruz.
 • Ardından vShare uygulamasından AppStore’ da ücretli olarak indiremediklerinizi indirebilirsiniz.
 • Ücretli iOS oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz yüklemek bu kadar basit.

vShare Kurulum Problemi ve Çözümü

vShare Problemine Kesin Çözüm; Arkadaşlar son zamanlarda vShare ile sorun yaşayanların sayısı çok arttığı için sizlere en baştan kesin çözüm yolunu anlatarak bu soruna bir son vermek istiyoruz. Aşağıdaki adımları takip ederseniz, sorunsuz bir şekilde halledebileceksiniz.

 • Öncelikle vShare’i tamamen silin.
 • Cihazınızda vShare hakkında hiçbir şey bırakmayın.
 • Halihazırda vshare ile ilgili bir hata veya sorunla karşı karşıyaysanız, uygulamalarda çalışmayabilir.
 • İkinci bir işlem olarak cihazınızdan Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat girerek Otomatik Ayar bölümünü kapatın ve tarihi 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 olarak ayarlayın.
 • Ardından Safari’ye giriş yapın ve vShare web adresine giriş yapın. Cihazınız Jailbreak’ li değilse, UnJailbreak’ li İndir’ i tıklayın. Cihazınız Jailbreak’ liyse, Jailbreak’ li İndir’ i tıklayın.
 • Bu işlemden sonra “ssl-appvv.com” ekranında karşılanacaksınız eğer otomatik olarak kurmak istiyorsanız bir sonraki soruda Install yazan yere dokunun. Bu işlemden sonra vShare Uygulaması cihazınızın ana menüsüne gelecektir.

vShare Uygulama Yükleme Problemi

Şimdi uygulama kurulumu ile ilgili sorunlar ve çözümlere gelince, bunlar aşağıdaki gibidir. vShare uygulama yükleme problemi ve çözümü öncelikle cihazınızın tarih ve saat bölümünün 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 olduğundan emin olunuz. Değilse Ayarlar > Genel > girerek Otomatik Ayar bölümünü kapatınız. Cihazınızdan Tarih ve Saati ve tarihi 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 olarak ayarlayın. Ardından cihazınızdan vShare uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz uygulamayı indirin. Bunu yapmak için Yükle sekmesine tıklayın ve indirmek istediğiniz uygulamayı indirin. İndirilen uygulamalar vShare’ deki İndir sekmesine düşecektir. Aynı zamanda indirilen uygulama da ekrana Yükle – Kaldır işlemini yapabilmeniz için bir uyarı ekranı gönderecektir. Buradan “Install” seçeneğine dokunarak uygulamanın kurulumunu sağlıyoruz.

Artık vShare’ i kurarken ve uygulamaları kurarken hiç problem yaşamıyorsunuz. Bu arada, uygulamaları yüklemeden önce tarihi değiştirmeyi unutmayın. Yükleme yapmadığınız zamanlarda tarihi otomatik ayar olarak değiştirebilirsiniz. NOT: Uygulamaya dokunduğunuzda hemen açılıp kapanıyorsa veya uygulama hiç açılmıyorsa ya bu uygulamayı güncellemelisiniz. Veya uygulama, cihazınızda kullandığınız iOS sürümünde çalışmıyor. Bunun için cihazınıza uygun olan uygulamaları indirmeyi seçmelisiniz. Bunun dışında sorun yaşıyorsanız lütfen yorum bırakın.