Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası Whatsapp hesabı paylaşmadığınız zaman hikaye bizim makalede çözümüne gönderilemez. Durum özelliği whatsapp sohbet uygulaması geldi sonra, kullanıcılar artık platformu terk edebiliyoruz. Biz zamanında rehberimizde insanların profil resimleri bakmak için kullanılır. Ama şimdi durum bölmesinde tüm arkadaşlarımızın hikaye paylaşımına bakabiliriz. Nitekim halkımızın durumumuza bakması için kendimizi paylaşıyoruz.

Aslında, bu durum birbirine karşılık gelir. Gittiğiniz yerleri, özel günleri veya Eğlenceli anı paylaşarak durum alanını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yaptığımız paylaşımlar arkadaşlarımız tarafından rehberimizde yorumlarla aynı şekilde yapılabilir. Paylaşım durumu olan kullanıcılar daha sonra gönderilemez ve uyarı oldukça sinir bozucu. Hatayı düzeltmek için size aşağıdaki çözüm bilgilerini vereceğiz.

Whatsapp Durum Gönderilemedi Paylaşılmıyor

Whatsapp durumu gönderilmez, whatsapp hikaye gönderilemedi, whatsapp hikayesi paylaşılmaz, whatsapp durumu hata veriyor, whatsapp durumu paylaşım durumu değil, whatsapp durumu hata göndermiyor, neden whatsapp durum alanında paylaşmaya çalışıyor ancak hata veriyor. Whatsapp uygulamasına girişinizi yaptıktan ve durumu paylaştıktan sonra, zamanın geçip geçmediği kontrol edilir ve değilse birlikte kontrol edilir.

Whatsapp Durum Gönderilmiyor

Whatsapp ücretsiz play store ve Apple store üzerinden telefonlarımıza indirdiğiniz bir sohbet uygulamasıdır. Ancak, bir internet veri bağlantısına sahip olması gerekir. Durumu paylaşmak istediğinizde bir Internet uyarınız varsa, aşağıdaki adımları etkinleştirebilirsiniz;

İlginizi Çekebilir: iPhone El Feneri Yanmıyor

  • İlk olarak yapmış olduğunuz paylaşım esnasında internet bağlantısının kesildiğini belirtmekte fayda var.
  • O yüzden bunu yeniden paylaş demeden bağlantıları kontrol ettikten sonra gönderiyi silerek aynı paylaşımı tekrar denemelisiniz.
  • Yapacağınız bu işlem sonrasında gönderilemedi olarak hata veren paylaşım bu kez sorunsuz devreye girecektir.
  • Eğer bu ayarı yaptıktan sonra sorununuz devam ederse bunun için whatsapp’ı telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Genel bir sorun olup olmadığını da diğer insanlara sorabilirsiniz. Sorun genel ise, sunucu ile ilgili genel sorunlar olduğundan alınan uyarı düzeltilinceye kadar beklemek zorunda olduğunuz için beklemeniz gerekir. Whatsapp ile ilgili farklı sorular veya karşılaştığınız sorunlar hakkında bize bilgi verebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası whatsapp’ta durum görünmüyor, whatsapp durum açılmıyor, whatsapp durum güncellemesi nasıl yapılır, whatsapp’ta durum görünmüyor 2018, whatsapp durum görenler, whatsapp durum görmek istemiyorum, whatsapp fotoğraf gönderemiyorum, whatsapp durum engelleme.