Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası

WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası

Whatsapp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası

WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası Bir sohbet sırasında bu mesajı neden aldığınızla ilgili bilgileri paylaşacağız. Telefonlarımıza yüklediğimiz tüm uygulamalarda olduğu gibi, whatsapp’ın kendi ihlal kuralları vardır.

Hesap içinde istenmeyen hareketler yaparsanız veya başkalarını rahatsız ediyorsanız, bu Bilgi mesajını görmeniz an meselesidir. Whatsapp sohbet uygulamasını kullanan kişiler, hesaplarının yasaklanmasına neden olan işlemler hakkında bilgi sahibi olmak ister.

[toc]

Bu yasağın kaldırılacağı dönemin sonunda bilmek isteyenler de var. Whatsapp hesabında geçici olarak yasaklandığınızı belirten bir bilgi mesajı aldıysanız, yasaklanan sürenin ne zaman sona ereceği ile ilgili bildirimi de görebilirsiniz.

Yasaklanmış bir hesaptaki herhangi bir hesabın erişilebilir olmayacağını bilmek de iyi bir fikirdir. Bu, mesaj alışverişi, sesli mesaj, durum paylaşımı vb. sağlanmadığı anlamına gelir. Hesabınızın yasaklanmasını önlemek için izlemeniz gereken adımları da size sunacağız.

Whatsapp Yasaklanma Süresi

Instagram, Facebook, twitter, tik tok ve whatsapp gibi uygulamalarda Topluluk kurallarına dikkat etmeniz gerekir. İhlal etmeme süresi içinde uygulamalara erişiminiz olsa bile kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Whatsapp ilk uyarısını geçici bir yasakla getiriyor.

  • Tanımadığınız kişilere mesaj yazmanızla birlikte karşı taraf sizleri doğrudan engellemeye gidecektir.
  • Engelleme fazlalaşması durumunda geçici yasaklama hesabınıza gelme nedenidir.
  • Onun dışında rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere sürekli olarak mesaj atıp rahatsız etmeniz halinde yasaklama ile karşılaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hesabı üzerinden reklam amaçlı, spam ve uygunsuz şeylerin kullanıcılara gönderilmesi halinde yasaklama gelebilir.
  • Benzeri bir mesajı sürekli belli aralıklarla farklı farklı kişilere göndermek hesabın yasaklanmasına sebebiyet veren etkenlerdendir.
  • Kullanıcıları rahatsız etmenizde hesabınızda bu uyarıyı almanıza neden olacaktır.

İstenmeyen içerik paylaşılırsa, whatsapp’ın geçici olarak yasaklandığı hata eylemlerine ek olarak bu uyarıyı da alabilirsiniz. Başka bir deyişle, bu ayarlara dikkat etmeniz gerekir, böylece uyarı sonraki dönemlerde tekrarlanmaz.

İlginizi Çekebilir:Telefon Ekranda Gölgelenme Var

WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası

Whatsapp yasaklandı diyor, whatsapp yasaklandı, whatsapp geçici yasaklamaya neden oluyor, whatsapp geçici yasaklama zamanı, whatsapp yasaklamanın nedenleri, whatsapp kalktığında yasaklandı. Geçici bir yasak almamak için dikkat etmeniz ve takip etmeniz gereken whatsapp ile ilgili kurallar vardır. Bu kuralların ne olduğu hakkında tüm bilgi paylaşımını açıklayacağız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Whatsapp neden yasaklandı , Whatsapp geçici olarak kullanilamiyor , WhatsApp yasaklandı mı 2021 , WhatsApp yasak kaldırma formu , Whatsapp ban Kaldırma , Whatsapp numaram yasaklandı nasıl açılır , WhatsApp ban atma , Whatsapp yasaklandi ne yapmalıyım

Ayrıca bu soruna yol açacak diğer nedenler Whatsapp tarafından şöyle açıklanmış:

Numarası adres defterinde saklanmayan kişilere çok fazla ileti gönderme. var telefon numaranızı adres defterine eklemek için tüm whatsapp kişilerine sorun.

Kısa sürede oldukça Çok kişi tarafından engelleniyor. sadece sizden mesaj almak isteyen insanlarla iletişim kurduğunuzdan emin olun.

Adres defteri kayıtlı olmayan kişilerle çok fazla grup oluşturun. mevcut telefon numaranızı adres defterine eklemek için tüm whatsapp kişilerine sorun.

aynı mesajı çok fazla kişiye gönderin. özdeş iletiyi oldukça Çok kişiye göndermek için toplu ileti listelerini kullanın.