Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

WhatsApp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma Whatsapp’a çok kısa sürede eklenen whatsapp giden mesaj silme özelliği, birçok kişinin Whatsapp’ı daha fazla kullanmasına izin verir. WhatsApp uygulamasına gelen bu özellik sayesinde, artık bir mesajı kolayca çekebilir ve silmemize yardımcı olabiliriz.

WhatsApp herkes silinmiş iletileri kalıcı olarak WhatsApp, gönderen ve alıcı silin. Bunu yapmak için, giden mesaja uzun basın ve silmek için herkesten Sil’i seçin. Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma.

[toc]

Whatsapp’ta, silinen mesajları herkesten geri getirmek için ilk etapta farklı bir uygulama kullanmanız gerekir. Biz görünmeyen kullanmanızı öneririz – Hayır son görülen, hangi ilk seçimdir. Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış ve whatsapp için yardımcı programlardan biri olarak adlandırılabilir Unseen – No Last Seen uygulamasıyla birlikte sizlerde WhatsApp’ta herkesten silinen mesajları artık görebileceksiniz.

WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsapp’taki herkesten silinen mesajları almak için, Google Play aracılığıyla Mobil cihazlarınızda en son görülmeyen bir şey yüklemeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamanın indirme bağlantısını en altta paylaşacağım, uygulamayı açacağım ve bu uygulamayı indirdiğiniz uygulamayı seçeceğim.

Whatsapp Herkesten Sil
Whatsapp Herkesten Sil

Uygulama daha sonra Whatsapp’tan bildirim göndermek için bildirim erişimi isteyecektir. Şu andan itibaren, whatsapp’tan silinen mesajlarınızın bir kopyası Görünmeyene kopyalanacaktır – son görülmedi. Bu uygulama ile bu uygulama aracılığıyla whatsapp üzerinde herkesten silinen mesajların bir yedeğini görebilirsiniz.

WhatsApp Herkesten Sil Özelliği Kapatılır Mı?

WhatsApp uygulamasından daha gelişmiş özelliklere sahip olan GBWhatsApp uygulaması ile bu isteği yerine getirebileceğiniz bilindiği için bu özelliği devre dışı bırakmak elbette mümkündür. BWhatsApp uygulamasında mesajları herkesten sil özelliğini pasif hale getirebilirsiniz, yani karşı taraf herkesten sil özelliğini kullansa bile göndermiş olduğu mesajı sizden silemez.,

İlginizi Çekebilir: iPhone Ölü Piksel Sorunu

Bunun için GBWhatsApp uygulamasında şu adımları takip etmeniz gerekmektedir;

  1. GBWhatsApp uygulamasını açınız ve ardından sağ üst köşeden seçenekler menüsüne dokununuz.
  2. Karşınıza Gizlilik (Privacy) yazan bir seçenek çıkacaktır, bu seçeneğe dokunuz.
  3. Ardından son olarak Disable – Anti – Revoke seçeneğini aktif etmeniz durumunda artık WhatsApp herkesten sil mesajlarını pasif hale getirebileceksiniz.

GB WhatsApp uygulamasını indirmek farklı form sayfalarına bakabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; whatsapp herkesten silinen mesajları okuma , whatsapp herkesten silinen mesajı görme ios , whatsapp herkesten silinen mesajları okuma , whatsapp herkesten silinen mesajları geri getirme ios , whatsapp herkesten silinen mesajları geri getirme programı android , whatsapp herkesten silinen mesajları görme android , whatsapp herkesten silinen mesajları görme apple , whatsapp ta herkesten silinen mesajı okumak , whatsapp herkesten silinen mesajı görme , whatsapp herkesten silinen mesajı görme iphone

WhatsApp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Whatsapp Grubundan ya da Özel olarak gönderilen mesajlar, gönderilen herkesten silinebiliyor. Ancak bu silinen mesajları tek tek okumanında bir yolu var. Yeni yayınlanan bir uygulama sayesinde Whatsapp üzerinden atılan ve daha sonra anında silinen yanlış mesajları tek tek okuyabiliyorsunuz. Stalk sevelere, sevdiğinden şüphelenenlere ve daha kimlere kimlere, hepinize duyurulur !!!

Whatsapp Herkesten Silinen Mesaj
Whatsapp Herkesten Silinen Mesaj

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma yönteminde kullanacağınız uygulamanın tek eksiği sadece İngilizce dilini desteklemesi. Ancak tahminlerimize göre yakın zamanda çoklu dil desteği mutlaka getirecektir. Öncelikle Notification History Log adındaki bu uygulama kesinlikle çalışmaktadır. Tüm testleri yaptık ve oldukça başarılı. Gruptan ya da özelden gönderildikten sonra silinen tüm mesajları okuyabiliyorsunuz.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma Uygulaması Buraya tıklayınız.