/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 0 Yorum / 707 Görüntülenme

Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Kalın Yazma, WhatsApp‘ta kalın yazmak WhatsApp‘da kalın, italik  yazı tipleri son günlerde popüler nasıl eğimli yazacağımız sorularından biri. WhatsApp, sürekli yenilenen bir yapı ile etkileşimli olmayı hedeflemektedir. Kullanıcıların isteklerine göre kendini güncelleyen WhatsApp, sonunda kullanıcılarının beğeneceği bir yenilik başlattı. Karanlık bir mesaj yazmak isteyen WhatsApp kullanıcıları, WhatsApp mesajının kalın özelliğini araştırmaya başladı.


Whatsapp Kalın Yazma, şu anda Play Store üzerinden bu güncellemenin ilk beta sürümü olan WhatsApp, yeni güncellemeyle tüm kullanıcılarına teslim etti. Aslında, WhatsApp‘ın doğrudan WhatsApp türü kalın ve eğik yazma seçeneğinin mesaj bölümünde yazılması daha kolay olurdu, ancak WhatsApp farklı bir şekilde başvurarak, kalın yazma özelliğine sahip bazı özel karakterler bize sundu.

Whatsapp Kalın Yazı Tipi Yazma

Whatsapp’ta kalın yazı yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna * işaretini eklemek. Örneğin *Cep Hastanesi* şeklinde mesaj atarsanız. Cep Hastanesi yazısı kalın yazı tipi olacaktır.

Whatsapp İtalik Yazı Yazma

WhatsApp‘ta italik metin yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna _ işareti eklemek. Örneğin, _Cep Hastanesi_ olarak bir mesaj gönderirseniz. Cep Hastanesi eğik olacaktır.

Whatsapp Üstü Çizik Yazı Yazma

Yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna ~ eklemek, böylece WhatsApp üzerinde bir çizik yazı tipi ile yazabilirsiniz. Örneğin, ~ Cep Hastanesi ~ şeklinde bir mesaj gönderirseniz. ̶C̶e̶p̶ ̶H̶a̶s̶t̶a̶n̶e̶s̶i̶‘in üzerinde bir çizik olacak.

Soft Brick Nedir

Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Renkli Yazı Yazma

WhatsApp‘ta renkli yazı yazmak için kısa bir yol yok. Bununla birlikte, WhatsApp için geliştirilen üçüncü taraf yazı tipi uygulamaları ile metninizin rengini ve yazı tipini değiştirmek mümkündür. Bu yazı tipi renklendirme uygulamalarını internette bulabilirsiniz. Ancak, WhatsApp‘ta “Hikayeler” bölümüne renkli olarak yazabilirsiniz. Böylece hikayelerinizi renklendirebilirsiniz. Örneğin Cep Hastanesi olarak yazabilirsiniz.

Whatsapp’ta Yazı Tipi Boyutunu ve Dilini Değiştirme Android

Bu android kullanarak telefonları ile yapılabilir. Uygulama yüklemeye de gerek yoktur. Yazı tipi boyutu ayarı, sohbet ekranındaki görünürlüğü artırmak için kullanılan yaygın bir özelliktir. İsteğe bağlı olarak, uygulama içindeki metnin boyutunu artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Bu, WhatsApp ana ekranındaki dikey üç nokta simgesine tıklanarak, Ayarlar >> Sohbetler >> Yazı Tipi Boyutu >> uygun yazı tipi boyutu seçilerek yapılabilir. WhatsApp‘da yerel bir dil kullanmak istiyorsanız uygulama dilini aynı ekrandan da değiştirebilirsiniz.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Cep Telefonu Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir