Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Kalin Yazma

Whatsapp Kalın Yazma , WhatsApp kalın yazmak WhatsApp kalın, italik  yazı tipleri son günlerde popüler nasıl eğimli yazacağımız sorularından biri. WhatsApp, sürekli yenilenen bir yapı ile etkileşimli olmayı hedeflemektedir. Kullanıcıların isteklerine göre kendini güncelleyen WhatsApp, sonunda kullanıcılarının beğeneceği bir yenilik başlattı. Karanlık bir mesaj yazmak isteyen WhatsApp kullanıcıları, WhatsApp mesajının kalın özelliğini araştırmaya başladı.

WhatsApp Kalın Yazma, şu anda Play Store üzerinden bu güncellemenin ilk beta sürümü olan WhatsApp, yeni güncellemeyle tüm kullanıcılarına teslim etti. Aslında, WhatsApp doğrudan WhatsApp türü kalın ve eğik yazma seçeneğinin mesaj bölümünde yazılması daha kolay olurdu, ancak WhatsApp farklı bir şekilde başvurarak, kalın yazma özelliğine sahip bazı özel karakterler bize sundu.

Whatsapp Kalın Yazı Tipi Yazma

Whatsapp kalın yazı yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna * işaretini eklemek. Örneğin *Cep Hastanesi* şeklinde mesaj atarsanız. Cep Hastanesi yazısı kalın yazı tipi olacaktır.

Whatsapp İtalik Yazı Yazma

WhatsApp italik metin yazabilmek için yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna _ işareti eklemek. Örneğin, _Cep Hastanesi_ olarak bir mesaj gönderirseniz. Cep Hastanesi eğik olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Redmi Note 7 Özellikleri

Whatsapp Üstü Çizik Yazı Yazma

Yapmanız gereken tek şey mesajınızın başına ve sonuna ~ eklemek, böylece WhatsApp üzerinde bir çizik yazı tipi ile yazabilirsiniz. Örneğin, ~ Cep Hastanesi ~ şeklinde bir mesaj gönderirseniz. ̶C̶e̶p̶ ̶H̶a̶s̶t̶a̶n̶e̶s̶i̶’in üzerinde bir çizik olacak.

Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Renkli Yazı Yazma

WhatsApp renkli yazı yazmak için kısa bir yol yok. Bununla birlikte, WhatsApp için geliştirilen üçüncü taraf yazı tipi uygulamaları ile metninizin rengini ve yazı tipini değiştirmek mümkündür. Bu yazı tipi renklendirme uygulamalarını internette bulabilirsiniz. Ancak, WhatsApp’ta “Hikayeler” bölümüne renkli olarak yazabilirsiniz. Böylece hikayelerinizi renklendirebilirsiniz. Örneğin Cep Hastanesi olarak yazabilirsiniz.

Whatsapp Yazı Tipi Boyutunu ve Dilini Değiştirme Android

Bu android kullanarak telefonları ile yapılabilir. Uygulama yüklemeye de gerek yoktur. Yazı tipi boyutu ayarı, sohbet ekranındaki görünürlüğü artırmak için kullanılan yaygın bir özelliktir. İsteğe bağlı olarak, uygulama içindeki metnin boyutunu artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Bu, WhatsApp ana ekranındaki dikey üç nokta simgesine tıklanarak, Ayarlar >> Sohbetler >> Yazı Tipi Boyutu >> uygun yazı tipi boyutu seçilerek yapılabilir. WhatsApp yerel bir dil kullanmak istiyorsanız uygulama dilini aynı ekrandan da değiştirebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; whatsapp kalın yazı , whatsapp kalın yazı kodu , whatsapp da kalın yazma , whatsapp kalın italik yazma , whatsapp da kalın yazmak , whatsapp kalın yazı yazma , whatsapp bold writing ,whatsapp bold writing android , whatsapp da kalın yazı yazma , whatsapp web de kalın yazma.