Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Kişi Engelleme

WhatsApp Kişi Engelleme

Whatsapp Kişi Engelleme

WhatsApp Kişi Engelleme ,Whatsapp’ta mesaj almak istemediğiniz herhangi bir sayıyı engelleyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, diğer taraf ne yaparsa yapsın, size mesajla ulaşamaz. Durum güncellemelerinizi öğrenemez ve çevrimiçi olup olmadığınızı bilemezsiniz. Whatsapp’ta bir bloğu nasıl engelleyeceğinizi ve engelleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasında istediğiniz kişileri engelleyerek onlardan mesaj, arama ve durum güncellemeleri almayı durdurabilirsiniz. Ama WhatsApp üzerinden birini engellemek kişi listenizden o kişiyi silmez ya da engellenen kişinin sizi aramasına ya da normal SMS göndermesini engellemez. Bunun için numara engelleme seçeneklerini kullanmalısınız. Ayrıca dilediğiniz zaman engel kaldırma işlemi ile aynı kişi ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca unutmayın; bir kişinin engellemesini kaldırırsanız, kişinin engelli olduğu süre boyunca gönderdiği hiçbir aramayı veya mesajı alamazsınız.

WhatsApp Kişi Engelleme Nasıl Yapılır ?

  1. WhatsApp uygulamasını açın.!
  2. “Ayarlar” kısmına girin.
  3. “Ayarlar” kısmından “Hesap” kısmına girin.
  4. “Hesap” kısmından “Gizlilik” kısmına girin.
  5. “Gizlilik” kısmından “Engellenenler” kısmına,
  6. “Yeni Ekle…” kısmına tıklayarak istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.

WhatsApp’ta Birini Engeleyince Ne Olur ?

– Whatsapp’ta birini engellediğiniz andan itibaren gönderilen mesajlar ve durum güncellemeleri telefonunuzda gözünmez.
– Engellediğiniz kişi tarafından çevrimiçi olup olmadığınız ve son görülme saat bilginiz görünmez.
– Durum güncellemeleriniz engellenen hiç kimseye görünmeyecektir.
– Profil fotoğrafınız ve o alanda yapacağınız fotoğraf değiştirme işlemleri de engellenen kişi tarafından görülmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekranın Orijinal mi Nasıl Anlaşılır

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  WhatsApp Kişi Engelleme whatsapp silinen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları görme, whatsapp silinen mesajı görme ios, whatsapp silinen mesajları geri getirme programı, whatsapp silinen mesajları okuma, whatsapp silinen mesajları görme uygulamasız, whatsapp silinen mesajları görme apple, whatsapp silinen mesaj nasıl okunur, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp silinen mesaj geri, whatsapp silinen mesaj gönderme, whatsapp silinen mesaj nasıl geri gelir, whatsapp silinen mesaj nasıl görünür, whatsapp silinen mesaj görme ios, whatsapp silinen mesaj webtekno, whatsapp silinen mesaj görüntüleme, whatsapp silinen mesaj okuma ios, whatsapp silinen mesaj ve fotoğrafları geri getirme, whatsapp silinen mesajlar android, whatsapp silinen mesaj geri alma, whatsapp silinen mesajları görme android, whatsapp silinen mesajı geri alma nasıl yapılır, whatsapp silinen mesajları geri alma iphone.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.