/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 2 Yorum / 2528 Görüntülenme

WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum

WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum Whatsapp’ta kullanıcıların profil resmini görememenizin birden fazla nedeni olabilir. Bu sorunun nedenlerini ve çözümlerini paylaşacağız. Whatsapp profil resminin görüntülenip görüntülenmediği, kullanıcının önünüzdeki gizlilik ayarlarına bağlıdır.

Bazı kullanıcılar yalnızca kişilerindeki ekli kişiler için profil resmini gösterirken, bazı kullanıcılar tüm kişiler için görüntülemeyi kapatabilir. Tabii ki bunu anlamak için bir kaç yolu vardır. İnternet bağlantınız nedeniyle resmi yükleyememe gibi sorunlar da yaşıyor olabilirsiniz.

Whatsapp Profil Resimlerini Neden Göremiyorum ?

Whatsapp profil resmi gizlilik ayarlarında üç seçenek vardır.

 • Herkes: Tüm kişiler profil resmini görebilir.
 • Kişilerim: Sadece rehberinize ekli olan kişiler görebilir.
 • Hiç Kimse: Hiç kimse profil resminizi göremez.

Diğer kullanıcı kimseyi Seçmediyse, profil resimlerini Göremezsiniz. Kişilerimi kullanıyorsa, bu kişiye kayıtlı değilseniz profil resmini Göremezsiniz.

WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum

Bu seçeneklere müdahale etme ya da görme şansınız yok, bu yüzden bunu anlamanın bir yolu yok. Ayrıca internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekebilir. WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum

Bir kişinin profil resmini göremiyorsanız, iki olasılık vardır. Kullanıcı profil resmini gizlemiş veya sizi engellemiş olabilir. Bu durumu anlamanın en iyi yolu, bu kişinin hesabını başka bir telefondan kontrol etmektir. Buna ek olarak, whatsapp profil resmini görmemek için sizin tarafınızdan yapılabilecek hiçbir ayar yoktur. Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizi arayabilirsiniz.

Telefon Ekranı Nasıl Tamir Edilir

Whatsapp’tan Başkasının Profil fotoğrafı görünmemesi

Whatsapp şimdi yavaş yavaş tekel yerleşme, SMS bile kullanımını ezilmiş, ” dedim dedim!”Olmaya başladı.

Geçen gün fark ettiğim ve bazı deneyler yaptığım bir durum hakkında konuşacağım. Normal şartlar altında, whatsapp profil fotoğrafı indirilebilir. Aslında, kişinin telefon listesinde olması gerekmez, ancak telefon numarasını kişiler listenize kaydetmek yeterlidir. (Bu telefon numaralarının gizliliği önemini artırır!) Ama artık bunu yapmak mümkün olacak.

Yeni güvenlik önlemi ile; numaranız görmek / indirmek istediğiniz kişinin rehberinde listelenmiyorsa, kişinin profil fotoğrafını göremez / indiremezsiniz. Denemelerimde, sadece bu kısıtlamanın dayatıldığını buldum. Son görülen tarih ve son görülen olarak bilinen whatsapp durum mesajı hala görülebilir.

Whatsapp kişilerinizin profil fotoğrafları silinirse / görünmezse, bunun nedeni whatsapp’ın yeni güvenlik önlemidir.

2 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; WHATSAP I SİLİP BİDAHA YÜKLEYİN DÜZELMEZ İSE CİHAZINIZA YAZILIM ATILMASI GEREKİYOR EFENDİM

 • Sinem

  Merhaba benim profil resmim whatsapta kişilerim görebilir diye ayarlı ama birden resmim silindi be son görüldüm görülmüyor

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir