Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Whatsapp Resimler Galeride Gözükmüyor

Whatsapp Resimler Galeride Gözükmüyor

Whatsapp Resimler Galeride Gozukmuyor

Whatsapp Resimler Galeride Gözükmüyor , Whatsapp’ta gönderilen resimler veya videolar galeride görünmüyorsa, veri kaydetme işlemi kapatılır. Detaylarımızı açmak için. Whatsapp uygulaması her gün izleyicilerini genişletiyor. Gençlerin yaşlanana kadar herkesin kullanmasına izin veren uygulama, aynı zamanda telefonlar için de bir zorunluluktur. Olmasa bile, Herkesin bir whatsapp hesabı vardır. Bu alanda kişisel bilgiler, fotoğraflar veya videolar gönderilir.

Bu veri bilgileri gönderildiğinde, Galeri bölümüne otomatik olarak azaltılır. Silinen bir sohbetten sonra, bu bilgileri galeriden girmeniz ve bulmanız muhtemeldir. Ancak, kayıt ayarlarını kapattıysanız, bunları bulmanın bir yolu yoktur.

Veri bağlantısı da çok önemlidir. Çünkü bu işlemi wi-fi veya mobil cihazlar için sağladınız. Bu nedenle, tüm ayarların genişletilmesi için ayarları yapılandıracağız.

Whatsapp Resimler Galeride Gözükmüyor

Whatsapp resim galerisinde, whatsapp videoları whatsapp videoları kaydedilmez, whatsapp videoları kaydedilmez, whatsapp resimleri nerede, whatsapp resimleri kaydedilmez, whatsapp kaydetme özelliğini açar.

Whatsapp hesabındaki diğer tarafça gönderilen bilgiler, Mobil veya wi-Fi’ye bağlandığında gönderiden sonra galeride saklanır. Ancak, bu veri bağlantılarının kapalı olması durumunda, videolar ve resimler galeriye kaydedilmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarjı Çok Çabuk Bitiyor Ne Yapmalıyım

Whatsapptan Gelen Videolar Galeride Yok

Whatsapp Videolar Galeride Gözükmüyor

Whatsapp’ta arkadaşımızın bize göndermiş olduğu bir video ya da resmin galeri alanına kaydedilmemesi bir daha ulaşamamaya neden olabilir.

Sohbetin silinmesi durumunda veri bilgilerine erişim gitmektedir. O yüzden whatsapp uygulamasında otomatik kaydetme işlemlerini bazı kullanıcılar hep açık olmasını istemektedir.

Whatsapp Resimleri Galeride Gözükmesini Istiyorum

Açma işlemleri için de whatsapp uygulamasının içerisine giriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra ”Menü tuşu” tıklayıp oradan da ”Ayarlar” sekmesine giriyoruz. Ardından gelen ekranda ”Veri kullanımı” alanına giriyoruz. Son olarak gelmiş olan ekran da bulunan ” Mobil veri, Wi-fi ya ad Dolaşırken” alanına girerek verilerin kaydedilmesine yönelik işlem seçeneklerini halledebilirsiniz. Whatsapp resimler galeride gözükmüyor gerçekleştirilen aşamalarla ilgili olarak aklınıza takılanlar var ise bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Ekran Değişimi

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  whatsapptan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor huawei, whatsapp tan gelen fotoğrafları galeriye kaydetme, whatsapp’ta silinen fotoğraflar galeride gözükmüyor, whatsapp galeriye kaydetme kapatma android, whatsapptan gelen fotoğraflar galeriye nasıl kaydedilir,  huawei whatsapp fotoğrafları galeride görünmüyor, whatsapp dan gelen fotoğrafları galeriye kaydetme, whatsapp fotograflari gozukmuyor.