Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

WhatsApp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Whatsapp Silinen Fotograflari Geri Getirmee

WhatsApp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme ,En popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, akıllı telefonların en vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Yazmaya ek olarak, kullanıcılar whatsapp, ses kaydı, video, video görüşmeleri ve resim paylaşımı yazabilir.

Whatsapp uygulaması gün boyunca yaygın olarak kullanılır, kullanıcılar genellikle birbirleriyle fotoğraf paylaşır. Bu resimler bazen whatsapp’tan yanlışlıkla veya teknik sıkıntı ile silinebilir. Çoğu zaman, bu silinen fotoğraflar önemli olabilir ve kullanıcılar zorluklarla karşılaşabilir.

Whatsapp ile silinen bu resimler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok. WhatsApp uygulamanıza gelen görüntüler silinmiş olsa bile, dahili bellek bölümüne kolayca erişebilirsiniz. Size yardımcı olmak için istenmeyen fotoğraflarınıza nasıl ulaşacağınızı anlatacağız.

Yedekten Geri Yükleme

  • başka kimsenin sildiğiniz fotoğrafın bir kopyası yoksa, onu kurtarmanın en kolay yolu WhatsApp yedeklerini geri yüklemektir. Whatsapp’ın Android ve iOS sürümleri sırasıyla Google Drive ve icloud’a yedekleme işlevleri sunar. İletiyi sildikten sonra çok uzun değilse, en son yedeklemeyi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için, elbette görüntüyü silmeden önce Yedekleme işlevini açmanız gerekir.Ayarlar > sohbetler > sohbet Yedekleme’ye gidin. Burada en son yedeklemenin ne zaman yapıldığını göreceksiniz. Fotoğrafı son yedeklemeden sonra sildiyseniz, silinen mesajları kurtarmak için Whatsapp’ı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Whatsapp’ı yeniden yüklerken, whatsapp’ı yedeklemeden geri yüklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor

  1. WhatsApp’ta silinen fotoğraflarınıza tekrar kavuşmak için Dosya Yöneticisi bölüme giriyorsunuz. Ardından şu yolu takip ediyorsunuz:
  2. Dahili bellek > WhatsApp > Media > WhatsApp ImagesWhatsapp Silinen Fotoğraflar
  3. WhatsApp Images klasörünün içerisinde yer alan resimler size gönderilen resimlerdir.Her ne kadar WhatsApp üzerinden silinse de resimleriniz burada duruyor. Ayrıca “SENT” klasöründeki resimlerde sizin WhatsApp üzerinden göndermiş olduğunuz resimlerdir.Whatsapp Silinen Fotoğraflar Geri Getirme

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  WhatsApp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme general mobile, silinen fotoğrafları geri getirme programı, silinen fotoğrafları geri getirme clean master, silinen fotoğrafları geri getirme programı iphone, silinen fotoğrafları geri getirme 2017, silinen fotoğrafları geri pc, silinen fotoğrafı geri getirme, silinen fotoğrafları geri getirme android, silinen fotoğrafları geri getirme apple, ta silinen fotoğrafları geri android, silinen fotoğrafları geri getirme programı android, ta silinen fotoğrafları geri getirme apple, silinen fotoğrafları geri ios, benden silinen fotoğrafları geri getirme, da silinen fotoğrafları geri getirme, dan silinen fotoğrafları geri getirme iphone.