Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme ,WhatsApp’ta silinen mesajları gizlice okumanın yolu varmış! WhatsApp’ta silinen mesajlar meğer böyle okunuyormuş! Eğer birine mesaj gönderir ve kısa süre içinde bu mesajı silerseniz karşı taraf mesajı hiç görmemiş olsa bile okuyabiliyor! Nasıl mı?

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır ?

Konuştuğunuz biri gönderdiğiniz mesajı sildiyse, whatsapp’ı telefonunuzdan silin ve tekrar yükleyin. Bu işlemi tamamladığınızda, ileti geçmişiniz yedeklenir ve silinen iletiyi görebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda size bir mesaj gönderildiğinde, bir uyarı göreceksiniz ‘ bu mesaj Çevrimiçi silindi. Mesaj daha sonra konuşma geçmişinden silinse bile telefon hafızasında saklanır. Silinen mesajları görmenin bir diğer yolu ise, Android telefonlar üzerinden indirilebilen bir uygulama kullanmak.

Whatsapp Silinen Mesaj

WhatsApp silinen mesajların bildirimlerini de siliyor olsa da, bu tür üçüncül uygulamalar gönderilen mesajları silinmeden depolayabiliyor. Ancak bu tür uygulamaların güvenilirliği her zaman bir soru işaretidir. Bu tür uygulamaların güvenilirliği yoktur. WhatsApp yetkilileri bu hatanın farkında olacaklar ki düzeltme için bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. Güncellemenin ne zaman geleceği şu anda bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir: Telefonumun Pil Kapağı Kırıldı

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Geri Getirme

Whatsapp ayarları> sohbetler> sohbet Yedekleme’yi takip ettiğinizde otomatik yedeklemeyi günlük, haftalık veya aylık olarak ayarlarsanız, sohbetlerinizi geri yükleyebilirsiniz. Sohbet yedekleme ekranının üst kısmında, son yedekleme ile, son yedekleme tarihini ve saatini görebilirsiniz. Bu tarihten önce mesajlarınızı kurtarmak istiyorsanız, silip uygulamayı yeniden yüklediğinizde mesajlarınız otomatik olarak yüklenir.

ANDORİD’TE SİLİNEN FOTOĞRAF BULMA

Android işletim sisteminin kullanıcıları whatsapp sohbetini silse bile, fotoğrafları ayrı bir yerde sakladılar. dahili bellek> Whatsapp> medya> whatsapp görüntüleri klasörüne göz atmak için bir dosya yöneticisi kullanın.

WHATSAPP YEDEKLEME NASIL YAPILIR?

Sohbetlerinizi yedeklemek için;
WhatsApp hesabınızı açın ve ayarlar kısmına dokunun
Sohbetler seçeneğine tıklayın
Ardından Sohbet Yedeğine dokunun
Açılan sayfadan Şimdi Yedekle seçeneğine dokunun

ICLOUD İLE YEDEKLEME

Bir iPhone kullanıcısıysanız, sohbet geçmişinizi icloud’a yedekleyebilirsiniz. Böylece, telefonunuzu kaybetseniz bile, sohbet geçmişiniz gizli kalacaktır. Whatsapp iCloud uçtan uca şifreleme ile korunmaktadır.