WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 186 Görüntülenme

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır ?

Konuştuğunuz biri gönderdiğiniz mesajı sildiyse, whatsapp’ı telefonunuzdan silin ve tekrar yükleyin. Bu işlemi tamamladığınızda, ileti geçmişiniz yedeklenir ve silinen iletiyi görebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda size bir mesaj gönderildiğinde, bir uyarı göreceksiniz ‘ bu mesaj Çevrimiç silindi. Mesaj daha sonra konuşma geçmişinden silinse bile telefon hafızasında saklanır. Silinen mesajları görmenin bir diğer yolu ise, Android telefonlar üzerinden indirilebilen bir uygulama kullanmak.

whatsapp silinen mesaj

WhatsApp silinen mesajların bildirimlerini de siliyor olsa da, bu tür üçüncül uygulamalar gönderilen mesajları silinmeden depolayabiliyor. Ancak bu tür uygulamaların güvenilirliği her zaman bir soru işaretidir. Bu tür uygulamaların güvenilirliği yoktur. WhatsApp yetkilileri bu hatanın farkında olacaklar ki düzeltme için bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. Güncellemenin ne zaman geleceği şu anda bilinmiyor.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme whatsapp silinen mesajları geri getirme, whatsapp silinen mesajları görme, whatsapp silinen mesajı görme ios, whatsapp silinen mesajları geri getirme programı, whatsapp silinen mesajları okuma, whatsapp silinen mesajları görme uygulamasız, whatsapp silinen mesajları görme apple, whatsapp silinen mesaj nasıl okunur, whatsapp silinen mesajları geri getirme iphone, whatsapp silinen mesaj geri, whatsapp silinen mesaj gönderme, whatsapp silinen mesaj nasıl geri gelir, whatsapp silinen mesaj nasıl görünür, whatsapp silinen mesaj görme ios, whatsapp silinen mesaj webtekno, whatsapp silinen mesaj görüntüleme, whatsapp silinen mesaj okuma ios, whatsapp silinen mesaj ve fotoğrafları geri getirme, whatsapp silinen mesajlar android, whatsapp silinen mesaj geri alma, whatsapp silinen mesajları görme android, whatsapp silinen mesajı geri alma nasıl yapılır, whatsapp silinen mesajları geri alma iphone


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir