Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Yazışmalar Silindi

WhatsApp Yazışmalar Silindi

Whatsapp Yazısmalar Silindi

WhatsApp Yazışmalar Silindi; WhatsApp verilerinizi Google Drive’dan veya yerel bir yedeklemeden geri yükleyerek yeni bir telefona aktarabilirsiniz.

WhatsApp Yazışmalar Silindi; WhatsApp sohbet geçmişini sildiyseniz geri getirebilmek için yedekleme yapmış olmanız gerekir. Andorid ve iPhone telefonlarda farklı geri getirme teknikleri kullanılabilir.

Ancak WhatsApp sohbet geçmişinizi kendi sunucularında saklamadığı için WhatsApp’a başvurmanız mümkün değil. Peki hangi cihazda nasıl WhatsApp silinmiş mesajları geri getirilir?

Google Drive Yedeklemesinden Geri Yükleme

Google Drive yedeklemelerini başarı ile geri yüklemek için, yedekleme meydana getirirken kullanılan telefon numarasını ve Google hesabını kullanmanız gerekir.

Yedeklemenizi geri yüklemek için:

  • WhatsApp’ı kaldırın ve yeniden yükleyin.
  • WhatsApp’ı açın ve telefon numaranızı doğrulayın.
  • Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun.
  • Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun. Başlatma işlemi tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenecek.
  • Sohbetleriniz geri yüklendikten sonra WhatsApp medya dosyalarınızı geri yüklemeye başlayacak.

Not: WhatsApp’ı Google Drive’da hiçbir yedeklemeniz olmadan yüklediğinizde, WhatsApp geri yükleme işlemini otomatik olarak yerel yedekleme dosyanızdan yapar.

WhatsApp’da Silinmis Mesajları Nasıl Getirilir

Whatsapp’ta silinen mesajları geri yüklemek için sohbet yedeklemesini kullanmak en pratiktir. iPhone’lar iCloud yedeklemesinde de kullanılabilir. Bir yedekleme yaptıysanız, uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklediğinizde, bir whatsapp mesaj yedeği vardır ve bu işlem “geri yükle” seçeneği sayesinde otomatik olarak gerçekleştirilebilir.

İlginizi Çekebilir: Sim Kart Desteklemiyor Hatası

Whatsapp Yazısmalar Silindi

WhatsApp Yedekleme

İki milyara yaklaşan aktif kullanıcı sayısı ile en fazla tercih edilen anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, hem Android hem de iPhone’daki yedekleme özelliği sayesinde eski mesajlara tekrar erişim sunuyor. Bu yöntem sayesinde, kolayca whatsapp silinen eski mesajları almak mümkündür.

WhatsApp Klasörüne Göz Atın (Android)

Bu yöntem sadece Android’de kullanılabilir, çünkü iPhone kullanıcıları telefonun tüm dosya sistemine göz atamaz. Whatsapp, gönderdiğiniz ve aldığınız tüm resimleri varsayılan olarak bir klasörde saklar. Resmi sohbetten silseniz bile, bu klasörden silinmeyebilir; bu sebeple bir dosya yöneticisi kullanarak dahili bellek> Whatsapp> medya> Whatsapp görüntüleri klasörüne göz atın.

Whatsapp Yazısmalar Silindi

Android’de Silinen Fotoğraf Bulma

Android işletim sistemine ait telefonları kullananlar whatsapp sohbetini siliyor, ancak fotoğrafları ayrı ayrı saklıyorlar. Resmi sohbetten silseniz bile, bu klasörden silinmeyebilir; bu sebeple bir dosya yöneticisi kullanarak dahili bellek> Whatsapp> medya> Whatsapp görüntüleri klasörüne göz atın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  whatsapp yazışmaları silindikten sonra tekrar açılır mı , whatsapp yazışmaları silindikten sonra , whatsapp yazışmaları silindi , whatsapp silinmiş mesaj , whatsapp mesajları silindi ,  whatsapp yazışmalarım silindi , whatsapp silinmiş mesajı okuma , whatsapp silinmiş mesajlara ulaşma , whatsapp mesajları silinmiş , whatsapp silinmiş mesaj görme.