Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp Yazışmalarım Silindi

WhatsApp Yazışmalarım Silindi

Whatsapp Yazışmalarım Silindi

WhatsApp Yazışmalarım Silindi Whatsapp’ta gönderdiğiniz bir mesajı yanlışlıkla silerseniz, mesajdaki tüm fotoğrafları ve videoları bir kerede yitirdiğiniz anlamına gelebilir. Fakat paniğe gerek yok. Derin bir nefes alın, çünkü doğru adımları izlerseniz, kayıp fotoğrafı veya videoyu kurtarabilirsiniz.

İlk olarak, silinen iletinin bir kopyasının (yitik medyayı içeren bildiriın) başka bir kopyasında bulunduğunu kontrol edin. Bir resim yüklediyseniz ve bir gruba veya arkadaşınıza gönderdikten sonra sildiyseniz, yine de gönderdiğiniz birey (ler) de olabilir.

WhatsApp Yazışmalarım Silindi Geri Nasıl Getirebilirim ?

Başka kimsenin sildiğiniz fotoğrafın bir kopyası yoksa, onu kurtarmanın en kolay yolu WhatsApp yedeklerini geri yüklemektir. Whatsapp’ın Android ve iOS sürümleri sırayla Google Drive ve icloud’a yedekleme işlevleri sunar.

İletiyi sildikten sonra çok uzun değilse, son olarak yedeklemeyi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için, normal olarak görüntüyü silmeden önce Yedekleme işlevini açmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekran Dalgalanması Çözümü

Ayarlar > sohbetler > sohbet Yedekleme’ye gidin. Burada en son yedeklemenin ne vakit yapıldığını görmüş olacaksınız. Fotoğrafı son yedeklemeden sonra sildiyseniz, silinen mesajları kurtarmak için Whatsapp’ı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Whatsapp’ı tekrar yüklerken, whatsapp’ı yedeklemeden geri yüklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır.

Bu son yedekten sonra iletileri silinmesine neden olabileceğini unutmayın.

WhatsApp Silinen Resimleri Geri Getirme

iPhone kullanıcıları tüm dosya sistemine göz atamayacağından, bu yöntem yalnızca Android için geçerlidir. WhatsApp, gönderdiğiniz ve aldığınız tüm resimleri varsayılan olarak bir klasörde depoluyor. Resmi sohbetten silseniz bile, bu klasörden silinmeyebilir; bundan dolayı Dahili Hafıza > WhatsApp > Media > WhatsApp Images klasörüne göz atın.

Whatsapp’ın en son güncellemesiyle, silinen fotoğrafları SD kartınızdan geri yüklemek artık mümkün. Artık pişman olduğunuz yada yanlışlıkla sildiğiniz tüm fotoğraf videolarınızı geri getirebileceksiniz. Belirtilen adrese giderek ve tüm arşivinize erişerek yedeklenen whatsapp’ın sunucularını indirebilirsiniz.

Bu şekilde, geri yüklemek istediğiniz tüm medya öğelerini geri yükleyebilirsiniz. Dikkate alınması ihtiyaç duyulan bir ayrıntı var. Erişebileceğiniz dosyalar güncellemeden sonra gerçekleşen dosyalardır. Güncellemeden önce silinen medyayı almak mümkün değildir. Örneğin, Aralık ayında sildiğiniz bir medya öğesini alamazsınız, ancak dün silinmiş bir öğeyi alabilirsiniz.

Bu whatsapp kurtarma özelliği biroldukça segmenti mutlu etse de, bazı insanları rahatsız ediyor gibi görünüyor. WhatsApp Yazışmalarım Silindi , Bu şekilde, kişisel bilgilerimizin bizim için özel olduğu ölçüde bir münakaşa meselesidir. Bununla beraber, bu özellikten yararlanmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı sizinle paylaşacağız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;whatsapp silinmiş mesaj , whatsapp silinmiş mesajlara ulaşma , whatsapp mesajları silindi whatsapp silinmiş mesajı okuma , whatsapp konuşmalarım silindi , whatsapp mesajları silinmiş , whatsapp silinmiş mesaj görme , whatsapp sohbetlerim silindi , whatsapp silinmiş mesajı görme , whatsapp mesajlarına erişme.