Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. WhatsApp’a Karanlık Nasıl Yapılır

WhatsApp’a Karanlık Nasıl Yapılır

Whatsappa-Karanlik-Nasil-Yapilir

WhatsApp Karanlık Nasıl Yapılır , Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, merakla beklenen Karanlık Mod özelliğini aldı. iOS 13 ve Android 10 yüklü cihazlarda kullanılabilen WhatsApp karanlık modu ile uygulama, arka planda siyah bir görüntü oluştururken karanlık bir görünüm alıyor.

WhatsApp Karanlık Mod Ne İşi Yara

WhatsApp, 2.18.100 sürümüyle birlikte uygulamayı iOS 12 ile tam uyumlu hale getirdi. Ayrıca artık WhatsApp iOS Uygulaması iPhone XS, XS Max ve iPhone XR ile de tam uyumlu çalışacak. Ayrıca, sohbet penceresindeki metin balonlarının üzerinde parmağınızı basılı tuttuğunuzda açılan Hızlı Menü ara yüzünü de güncelledi.

Apple iOS 10 ile getirmeyi planladığı ancak bir çeşit başarılı karanlık modu değil, iOS 11 ile birlikte satışa sunulacak. Aslında, bu özelliğin adının tam olarak ne olduğu biraz belirsiz. Bunun nedeni, Gece Modu adlı bir özelliğin olmasıdır, ancak Apple bu özelliği tam olarak Gece Modu olarak adlandırmaz. Buna Dark Mod adını verdi. Demek istediğim, buna karanlık mod demek yanlış olmaz.

iOS 10’da bulunan ancak çok verimli olmayan bu özellik, iOS 11 ile tam olarak çalışacaktır.

Gece Modu etkinleştirdiğiniz de, telefonunuzdaki temayı değiştirmiş gibi olursunuz. Bu nedenle çoğu kullanıcının bu özelliği beğeneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu özellik ile özellikle gündüzleri akşamları gözlerimizi daha fazla ışığa maruz bırakmayarak daha fazla yorgunluktan kurtulabiliriz.

WhatsApp Karalık Mod Nasıl Açılır ?

WhatsApp Karanlık Nasıl Yapılır ,Ne yazık ki WhatsApp karanlık temayı anlayışı renkleri karartmaktı. Bu nedenle Beyaz / Siyah ekranlar için siyah tema seçeneği henüz mevcut değil. Ancak bu tam siyah temanın kesinlikle yaz aylarına geleceğini söyleyebiliriz. WhatsApp karanlık temasını kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  1. WhatsApp uygulamasını açınız.
  2. WhatsApp uygulamasını açtıktan sonra “Ayarlar” kısmına tıklayınız.
  3. Ayarlar kısımlını açtıktan sonra “Sohbetler” kısmını açınız.
  4. Sohbetler kısımlını açtıktan sonra “Tema” kısmına tıklayınız.

İlginizi Çekebilir: Android Telefon Hızlandırma Yöntemleri

Whatsappa-Karanlik-Nasil-Yapilir-1

  1. Tema Kısımını açtıktan sonra “Tema Seç” kısmına tıklayınız.
  2. Tema Seçin Kısımını açtıktan sonra “Tema açık yada koyu” kısmına tıklayınız.

Whatsappa-Karanlik-Nasil-Yapilir-2

WhatsApp Karanlık Mod Özelliği Ne İşe Yarar?

WhatsApp güncellemesinin en heyecan verici özelliği, WhatsApp son zamanlarda uygulamalar arasında oldukça popüler olan Karanlık Mod seçeneğini test etmeye başlaması. Ancak özellik hala alfa aşamasındadır ve tüm kullanıcılara yayınlandığında tamamen farklı bir görünüme sahip olabilir.

Bu mod, daha önce kullandıysanız Youtube da kullanılır. Oturum açtığınız alandan Gece Modun etkinleştirdiğiniz de, arka planın karanlık modada olduğunu fark edeceksiniz. Bu, bazı kullanıcılar tarafından beğenildi ve geri bildirimler oldukça olumlu oldu. Şimdi WhatsApp için de aynı durum bekleniyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; WhatsApp nasıl karanlık yapılır , WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır , WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır iOS , WhatsApp karanlık tema nasıl yapılır , WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır iOS 12 , WhatsApp dar modu nasıl yapılır
WhatsApp dar mod nasıl yapılır iOS , WhatsApp web karanlık mod nasıl yapılır , WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır android.