Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Whatsappa Yeni Güncellemeler

Whatsappa Yeni Güncellemeler

Whatsappa Yeni Güncellemeler

Whatsappa Yeni Güncellemeler; 800 milyon aktif kullanıcısı ile dünyanın en aktif anlık sohbet uygulaması olan Whatsapp, yeni güncellemeler aldı. Güncellemelerle uygulamaya birçok özellik eklendi. İşte o özellikler aşağıda yer alıyor.

Whatsapp Nedir Nasıl Kullanılır?

WhatsApp şüphesiz dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biridir. İnternet üzerinden karşılıklı mesaj ve dosya gönderme programı olan WhatsApp, GSM operatörlerine ödediğimiz kısa mesaj ücretlerini düşürmenin en iyi yollarından biri. WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. aralık WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Yurtdışında veya yurtdışındayken, WhatsApp’ ı kullanarak arkadaşlarınıza dilediğiniz gibi mesaj atabilir, çektiğiniz fotoğraf ve videoları anında ve hiçbir ücret ödemeden paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp’a Karanlık Nasıl Yapılır

Whatsapp Yeni Güncelleme Neler İçeriyor?

Whatsappa Yeni Güncellemeler; En yeni sesli arama özelliğini de kullanıcılarına sunan Whatsapp, v2.12 aralık 5.16 sürümüne güncellendi. Bu güncelleme şu anda yalnızca iOS işletim sistemleri için etkinken, Whatsapp’ taki yeniliklere bakın:

Sesli Görüşme

Sesli arama modunu kullanırken ses kalitesinin düzeyini çözebileceksiniz. Yani ses kalitesini düşürerek kota kullanımını azaltabilecek ve yüksek internet faturalarından kurtulabileceksiniz.

Yedekleme Seçenekleri

Yedekleme yaparken sadece mesajları yedekleyebiliyorduk. Artık fotoğraf ve videoları da yedekleyebiliriz. Artık sohbet geçmişine giderken mesajlar otomatik olarak yüklenecek.

Apple Haritalar Özelliği

Güncellemeyle birlikte, Apple Haritalar üzerinden haritalar paylaşılırken büyük harita snippet’leri kullanılabilecek.Apple Haritalar

Özel Bildirim Sesleri

Özel bildirim ayarları sayesinde artık özel bir bildirim sesi ayarlayabileceğiz. Yani bir kişi mesaj yazarken çıkan ses farklıdır,  diğer kişi yazdığında çıkan ses farklıdır.

Whatsapp Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Birçok yenilik getiren son Whatsapp güncellemesini indirmek için App Store’ u kullanabilirsiniz. Ardından Whatsapp’ ı açıp yeni özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.