Xiaomi Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi akıllı telefonlarda pil değişiminin fiyatı nedir, pilin nasıl değiştirileceği, bataryayı değiştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiği, bu durumda bataryanın bu makalede değiştirildiğini ayrıntılı olarak açıklamaya çalıştım.

Xiaomi, tamamen statik elektriksiz, periyodik olarak sterilize edilmiş ve 24 / 7 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odasında özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak, pil değişimi alanında uzmanlaşmış ve deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılır. Bu servis odası ayrıca cihaz güvenliği için sigortalıdır.

İlginizi Çekebilir: Huawei Batarya Değişimi

  1. Orijinal pil, telefon modelinin mah’si için kullanılır.
  2. Bilgileriniz silinmez.
  3. Pil şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına döner.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi pil garanti kartı ile size teslim edilir.

XİAOMİ pil değiştirme süresi 1 saat geldiğinde Cep Hastanesi teknik servis adresi ve 3 (üç) iş günü zaman 2 taraflı ücretsiz kargo teslimat hizmetleri kullanılır. Cep Hastanesi xiaomi pilini nasıl değiştirebilirim? Aşağıdaki video xiaomi Mi Mix pil değişimi video ile izlenebilir.

Xiaomi Batarya Değişimi Hakkında Bilgi

Xiaomi akıllı telefonların pillerinin ömrü zamanla sona ermeye başlayabilir. Her pilde olduğu gibi, bu pillerin bir ömrü (sayısı) vardır. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün için yeterli olabilecek pil (örneğin 300 kez pil doldurma ve boşaltma) birkaç saat azalabilir. Bu problem, pil şişmesi problemiyle karşılaşılabilir.
Xiaomi Batarya Değişimi
Yukarıdaki sorunların her ikisi için çözüm pilin değiştirilmesidir. Bu makalede, xiaomi pil değişimi ne yapıldığına dikkat edilir ve değişim fiyatlandırması sizinle paylaşılacaktır.

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

Xiaomi pil değişiminde uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığa sahip teknisyenlerimiz, teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel ekipman ve orijinal pil kullanarak yapılır.

Xiaomi pil (pil) teknik servisimize gelirseniz değiştirme süresi 45 dakikadır. Bu süre 3 (üç) iş günü zaman bizim 2-sided ücretsiz kargo teslimat hizmeti kullanılır.

  1. Batarya değişiminde cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılır.
  2. Kesinlikle bilgileriniz silinmez. Pil değişimi yapılmadan önce ya da sonra telefona format atılmaz.
  3. Batarya dayanıklılık süresi telefonu ilk aldığını anki haline geri döner.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Xiaomi Batarya Değişimi  xiaomi ekran değişimi kadıköy, xiaomi ekran değişimi fiyat, xiaomi ekran değişimi ne kadar, xiaomi ekran değişimi ankara, xiaomi ekran değişimi izmir, xiaomi ekran değişimi bursa, xiaomi ekran değişimi antalya, xiaomi mi4 ekran değişimi, xiaomi a1 ekran değişimi, xiaomi ekran değişimi garanti, xiaomi mi a1 ekran değişimi fiyatı, xiaomi redmi 4x ekran değişimi ankara, xiaomi mi max 2 ekran değişimi ankara, xiaomi mi mix 2 ekran değişimi ankara, xiaomi a2 lite ekran değişimi,  xiaomi ekran çözünürlüğü değiştirme, xiaomi mi 6 dokunmatik ekran değişimi, xiaomi mi4 ekran değişimi fiyat, xiaomi mi 8 ekran değişimi fiyatı, xiaomi mi 6 ekran değişimi fiyatı, xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi fiyatı, xiaomi redmi note 4 ekran değişimi fiyatı.