Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Batarya Sorunu

Xiaomi Batarya Sorunu

Xiaomi Batarya Ve Sarj

Xiaomi Batarya  Sorunu, Xiaomi akıllı telefonlarda pilin iki parçası  ile ilgili sorunlar var. Genellikle servisimize gelen cihazlarda şarjın hızlı bir şekilde sona erdiği veya telefonun şarj olmadığı gözlemlenmektedir.

Bu yazımızda Xiaomi pil sorunları, çözümleri ve şarjı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Xiaomi Batarya Sorunu

Xiaomi cihazlarındaki batarya ile ilgili sorunlar, şarjın çabuk bitmesi, telefonda konuşurken cihazın kapanması ve aşırı ısınmasıdır. Bu sorunların 2 nedeni vardır.

  1. Pil ömrünü sonlandırmaya başlıyor
  2. Pilin şişmesiyle ilgili sorun yaşamak

Her iki sorunun da çözümü, pili profesyonel bir XIAOMI teknisyeni tarafından değiştirmektir.

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya  Sorunu, Xiaomi pil değişimi uzman ve deneyimli XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından, telefon sağlığı için gerekli tüm ortam koşullarının sağlandığı sahada özel üretim son teknoloji teknisyen ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Pil değiştirme süresi, teknik servis adresimize gelirseniz ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizi kullandığınızda 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orijinal Xiaomi pili kullanıldı.
  3. Telefon şarjının dayanma süresi, ilk günkü performansa döner.
  4. Telefonunuz size 3 aylık Cep Hastanesi iletişimi onaylı pil garanti kartı ile teslim edilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 Pro LiDAR Nedir

Garanti süresi boyunca pil ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi9t batarya sorunu , xiaomi mi4 batarya sorunu , xiaomi mi5 batarya sorunu
xiaomi mi 6 batarya sorunu , xiaomi mi a1 batarya sorunu , xiaomi mi a2 batarya sorunu , xiaomi mi 9 batarya sorunu , xiaomi mi 8 batarya sorunu
xiaomi şarj aleti sorunu , xiaomi şarj olmama sorunu.