Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor

Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor

Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor

Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor ,Cevapsız çağrı bildirimlerini görememeniz oldukça sıkıntılı bir durum. Neyse ki, Xiaomi cihazlarda gösterilmeyen cevapsız çağrı bildirimini çözecek birçok düzeltme mevcut.  Xiaomi telefonumda kullanıcılarının sık karşılattığı Gelen Aramalar Gözükmüyor sorunu birisi sizi aradığında, ana ekranda gelen arama yok.

Ekran karanlık ve yalnızca ses çalınıyor. Gelen bir aramayı kabul etmek için, açma / kapatma tuşuna basmanız, çentiği yukarıdan almam ve açmam gerekiyor. Ne yazık ki, bu sorunun çözümünden tam emin değişiz. İnternetten araştırma yaptık ve bazı kullanıcılarının bu sorunu yaşadıklarını gördük. Kesin çözüm yönteminin yazarını görmedik ve yorum yazarak makalemizi okumak için çözüm yöntemini bulursanız memnun oluruz.

Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor Sorunu Çözümü

Cevapsız çağrı bildirimlerini görememeniz oldukça sıkıntılı bir durum. Neyse ki, Xiaomi cihazlarda gösterilmeyen cevapsız çağrı bildirimini çözecek birçok düzeltme mevcut. Bazen, bildirimler Telefon uygulaması için devre dışı bırakılır. Cevapsız arama bildirimlerini yeniden görmek için onları etkinleştirmeniz gerekebilir.

 1. İlk olarak Xiaomi telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin.
 2. Daha sonra “Uygulamaları” bölümüne girin. Daha sonrasında açılan kısımda “Uygulamaları Yönet” kısmına tıklayın.
  Xiaomi Cevapsiz Arama Sorunu 1
 3. Böylece karşınıza telefonunuzda yüklü olan uygulamalar çıkacaktır.
 4. Bu uygulamalar arasından “Telefon” uygulamasına girin. Bir sonraki ekranda “Bildirimler” seçeneğine dokunun.
  Xiaomi Cevapsiz Arama Sorunu 2
 5. Açılına ekranda “Bildirim göster” seçeneği aktif olsun. Hemen alt kısımda bulunan “Cevapsız Çağrılar” kısmına tıklayın ve açılan ekranda bütün seçenekler aktif olsun. Böylece bu uygulama ile ilgili bütün bildirimler gösterilecek.
  Xiaomi Cevapsiz Arama Sorunu 3

Bu adımları denedikten sonra umarım sorun çözülecektir. Eğer bu yöntem ile çözen arkadaşlarımız olursa yorumlar kısmında belirtebilirler.

İlginizi Çekebilir: App Store Kredi Kartı Bilgilerini Kaldırma ve Değiştirme

Xiaomi Cevapsız Çağrılar Görünmüyor

Hepsi bu değildi. Bildirim panelindeki cevapsız çağrı bildirim sayacı bile bir sıkıntıdır. Yani, panelde cevapsız arama bildirimini temizlerseniz, sayaç genellikle 0’a sıfırlanmalıdır. Ancak, bu durumda sayaç cevapsız aramaları yığınlamaya başlar. Dolayısıyla bildirimleri silmenin bir etkisi yoktur. Bazı kullanıcıların yapmış olduğu değişikliklerden sonra düzeldiğini söylediler ve yazdıkları yazıyı aşağı kısımda sizlerde deneyerek yapabilirsiniz.

1. YÖNTEM: Bu yöntem Xaiom telefon üzerinde çalışır. Telefon uygulamasına girin ve verileri silmek için durmaya zorla’yı tıklayın. Devre dışı bırakın ve tekrar etkinleştirin. Ayrıca uygulamayı diğer uygulamalarda gösterme ve kapatma seçeneğim de var ve umarım arkadaşımı bu şekilde geliştirir.

2. YÖNTEM: Ayarlar-Uygulamalar-telefon-açık depolama Önbellek seçeneği ile temizledim. Ayrıca, önbellekleri cihaz içindeki tüm uygulamalarla aynı şekilde temizledim. 1 gün sonra düzeldi.

Genel olarak, bu sorunun güncellemeden sonra meydana geldiğini, ancak hangi işlem veya güncellemenin tam olarak bilinmediğini söylüyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Xiaomi gelen arama ekranda görünmüyor , Xiaomi çağrı geçmişi görünmüyor , Huawei cevapsız arama ekranda Görünmüyor , Cevapsız arama ekranda görünmüyor , Xiaomi arama geçmişi Görünmüyor , Xiaomi arama bildirimi gelmiyor Xiaomi gelen arama bilinmiyor , Xiaomi arama Gelmiyor.