Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Hata Raporu Kapatma Nasıl Yapılır

Xiaomi Hata Raporu Kapatma Nasıl Yapılır

Xiaomi Hata Raporu Kapatma Nasıl Yapılır

Xiaomi hata raporu kapatma nasıl yapılır ; Xiaomi telefonlarında hata raporu uyarısını devre dışı bırakmak için yapmanız gereken adımları makalemizde bulabilirsiniz. Özellikle Redim serisinde karşılaşılan bu hata, sürekli olarak “güvenlik sürekli olarak durduruluyor” uyarısını almanıza neden olur.

Güvenlik Uygulamasının Verilerini Temizleyin

Xiaomi hata raporu kapatma nasıl yapılır ? Eğer karşınıza “güvenlik sürekli olarak durduruluyor” hatası çıkıyorsa yapılacak işlemlerden ilki güvenlik uygulamasının verilerini temizlemek olacaktır. Bu işlem sorununuzu çözecektir. Eğer işe yaramaz ise ikinci çözüm önerimizi deneyin.

  • Ayarları girin,
  • Oradan, uygulamalar bölümüne giriş yapın,
  • Uygulamaları Yönet seçeneğine dokunun,
  • Güvenlik uygulamasına dokunun,
  • Verileri Temizle metnine tıklayın,
  • Tüm verileri Temizle seçeneğine dokunun,

İlginizi Çekebilir: Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar

Güncellemeleri kaldırın

Yukarıdaki yöntemde 4. basamağa kadar geldikten sonra ekranın alt kısmında görünen Güncellemeleri Kaldır (yukarıdaki resimlerde soldan sağa 4. resim) diyor onaylıyor ve güncellemeleri kaldırıyoruz. Bu işlemden sonra her güncelleme sonrası aynı hatayla karşılaşmamak için otomatik sistem güncellemelerini kapatmanız gerekebilir. En kısa sürede bu hatayı Xiaomi çözeceğini düşünüyorum, o yüzden kısa bir süre güncellemeleri erteleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Mi hata raporu kapatma , Xiaomi hata raporu kapatma , Mi hata raporu nedir ,Xiaomi hata Bildirimi kapatma , Mi hata raporu çözüm , Xiaomi hata raporu nedir.