Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Ücretleri

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Ücretleri

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Ücretleri

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları, Görselliği ve teknik özellikleriyle en çok tercih edilen telefon markası olan Xiaomi mi 10 ultra içinde bazı durumlarda ekran değişimi gerekebilir. Mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereken bu işlem aksi halde telefonun daha fazla zarar görmesine neden olacaktır. Ekranının zarar gördüğünün farkına varan kullanıcılar eğer telefonları çalışmaya devam ediyorsa hemen Cep Hastanesi ile iletişime geçebilir.

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları, Aksi halde telefon parçaları, telefon ekranı kısaca telefonun tümü zarar görebilir. Donanımlı yapısı nedeniyle Xiaomi mi 10 ultra ekran değişimi ve diğer işlemlerinin mutlaka servis destekli ve sertifikalı firmalarda yapılması gerekmektedir.

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı

Korumalı bir cama sahip olmasına rağmen yaşanılan olumsuz durumlar nedeniyle ekranında çatlama ve kırılma gibi sorunlar yaşanılan Xiaomi mi 10 ultra ekran değişimi  1.549,00 TL’ye yapılmaktadır ve 3 ay garanti kartı ile müşterilerimize teslim edilir.

Verilen garanti süresi içerisinde yaşanılan sorunlar firmalar tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlarda ise öncelikle sorunun kullanıcı kaynaklı olup olmadığına bakılmaktadır. İç donanımı da çok kaliteli olan bu ürün sertifika sahibi olmayan firmalarda yaptırılırsa farkı sorunlar ortaya çıkabilir. Piyasada çok sayıda telefonların iç donanımlarında değişimler yapan firmanın bulunması güvenilir firmaların önemini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişim işlemi büyük bir titizlik isteyen Xiaomi Mi 10 Ultra’nın bazı parçalarının dikkati şekilde ayrılması gerekmektedir. Ekran değişimi hasarın durumuna göre 30-60 dakika arasında yapılmaktadır ancak il veya ilçe dışındaysanız bu durum biraz daha uzamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Android 11 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Kargo ile Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılır ?

Ekran değişimi için kargo gönderimi yapıldığında ücretler müşterilerden alınmamaktadır. Kullanıcılar kargolarını PTT Kargo ile anlaşmamız olduğu için gönderirken ücret ödemezler ancak alırken sadece 15 TL kargo ücreti ödenecektir. Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişim işlemlerinde servis hizmeti öncesinde de ödeme yapılmamaktadır. Gönderilen ürüne yapılan servis hizmeti sonrası kullanıcılar havale ve EFT yollarından birisiyle ödemeler yapılmaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Xiaomi Mi 10 Ekran fiyatı , Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat , Xiaomi Ekran kırıldı garanti kapsamında Mi , Xiaomi Ekran Değişimi garanti , Xiaomi ücretsiz ekran değişimi , Xiaomi Mi 8 Ekran değişimi fiyatı , Xiaomi ekran garantisi , Xiaom Redmi Note 8 Ekran Değişimi Fiyatı.